انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نویسنده موضوع: لود نشدن Adobe connec در فایر فاکس  (دفعات بازدید: 719 بار)

0 کاربر و 3 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین Arthur Scherbius

• Jr. Member
  • *
  • ارسال: 89
لود نشدن Adobe connec در فایر فاکس
« : 07 آبان 1399، 08:11 ق‌ظ »
وقتی که می رم تو بروزر تا ادوب کانکت رو لود کنم می رسم به یه صفحه که توش نوشته Loading  تو ویندوزوباید اسکرول داون می کردی و رو  OPEN IN BROWSER کلیک می کردی و حتی اگه فلش نصب نبود هم باز کار می کرد ولی وقتی تو لینوکس فایرفاکس اسکرول داون می کنم و رو اون گزینه کلیک می کنم می گه که فلش رو رو سیستمت نصب نکردی! در صورتی که توی گوگل کروم و اپرا بدون مشکل روی همون سیستم که فلش روش نصب نیست می تونم ادوب کانکت رو با همون روش بالا بیارم.
مشکل از کجاست؟
چرا فقط تو فایرفاکس اینجوریه؟

آفلاین king-m

• Full Member
  • *
  • ارسال: 145
پاسخ : لود نشدن Adobe connec در فایر فاکس
« پاسخ #1 : 07 آبان 1399، 08:20 ق‌ظ »
وقتی که می رم تو بروزر تا ادوب کانکت رو لود کنم می رسم به یه صفحه که توش نوشته Loading  تو ویندوزوباید اسکرول داون می کردی و رو  OPEN IN BROWSER کلیک می کردی و حتی اگه فلش نصب نبود هم باز کار می کرد ولی وقتی تو لینوکس فایرفاکس اسکرول داون می کنم و رو اون گزینه کلیک می کنم می گه که فلش رو رو سیستمت نصب نکردی! در صورتی که توی گوگل کروم و اپرا بدون مشکل روی همون سیستم که فلش روش نصب نیست می تونم ادوب کانکت رو با همون روش بالا بیارم.
مشکل از کجاست؟
شابد روی کروم به صورت خودکار نصب
من ازادم

آفلاین Arthur Scherbius

• Jr. Member
  • *
« پاسخ #2 : 07 آبان 1399، 08:28 ق‌ظ »
مشکل از کجاست؟
شابد روی کروم به صورت خودکار نصب
نه اگه سایتی رو باز کنم که نیاز به فلش داشته باشه تو کروم هم ارور می ده که فلش روی سیستمت نصب  نیست

آفلاین mahdiar

• Hero Member
  • *
  • ارسال: 921
« پاسخ #3 : 07 آبان 1399، 03:37 ب‌ظ »
من هم همین مشکل را دارم. آخر آدرس &proto=true را اضافه می‌کنم و بعدش از من می‌پرسه که در کجا باز کنه.
جالب اینجاست که تو موبایل اندرویدی فایرفاکس همین طوری خودش می‌پرسه ولی تو دسکتاپ باید فلش فعال باشه تا این سوال را بپرسه!

آفلاین seha

• Jr. Member
  • *
  • ارسال: 56
« پاسخ #4 : 08 آبان 1399، 04:07 ب‌ظ »
نرم افزار فلش روی مرورگر های اوپرا و کروم به طور پیشفرض نصب هست فقط کافیه فعال بشه ولی درمورد فایرفاکس اینطور نیست و باید فلش رو برای فایرفاکس نصب کنید. این هم یکی از روش های نصب:

sudo apt install browser-plugin-freshplayer-pepperflash

آفلاین Arthur Scherbius

• Jr. Member
  • *
« پاسخ #5 : 10 آبان 1399، 10:19 ب‌ظ »
نرم افزار فلش روی مرورگر های اوپرا و کروم به طور پیشفرض نصب هست فقط کافیه فعال بشه ولی درمورد فایرفاکس اینطور نیست و باید فلش رو برای فایرفاکس نصب کنید. این هم یکی از روش های نصب:

sudo apt install browser-plugin-freshplayer-pepperflash
خب دارم می گم که کلا فلش رو بلاک کردم
این نسخه ی وب جدید ادوب به فلش نیازی نداره
فقط تو فایرفاکس اینجوری میشه