انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نویسنده موضوع: از سیگنال استفاده کنید.  (دفعات بازدید: 2182 بار)

0 کاربر و 1 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین دانیال بهزادی

• ناظر انجمن
  • *
  • ارسال: 19701
  • Urahara Kiesuke
    • وبلاگ
پاسخ : از سیگنال استفاده کنید.
« پاسخ #15 : 29 دی 1399، 03:44 ب‌ظ »
تلگرام آزاد هست ؟ یا اون هم وابستگی داره یه انحصاری ها ؟
چون من تلگرام و ترجیح میدم و ازش استفاده می‌کنم .
تلگرام چندین کارخواه داره که یکی از کارخواه‌های مورد حمایت خود تلگرام، Telegram-FOSS برای اندرویده که تو اف‌دروید هست و صددرصد آزاده و Telegram Desktop هم که در مخازن دبیان و اوبونتو وجود داره و اون هم صددرصد آزاده.
اگه این ارسال بهت کمک کرد، دنبال دکمهٔ تشکر نگرد. به جاش تو هم به جامعهٔ آزادت کمک کن

آفلاین farooqkz

• Full Member
  • *
  • ارسال: 112
    • وب‌سایت شخصی
« پاسخ #16 : 01 بهمن 1399، 03:24 ق‌ظ »
خیلی ار این حرف اون جناب توی گیت‌هاب بدم اومد(قسمت آخر حرفش بیشتر):
The difference is huge; one we have control over, the other we don't. I understand that federation and defined protocols that third parties can develop clients for are great and important ideas, but unfortunately they no longer have a place in the modern world.
الآن من باید چی برداشت بکنم؟اینکه دنیای مدرن جایی هست که باید کنترل عده‌ای روی عده‌ای دیگه و نفض آزادی [بیان] اون‌ها رو بپذیریم؟!
الآن مشکلشون این بود که روی اون یکی سرور «کنترل» ندارند؟!
تازه بعد از خوندن این جمله متوجه شدم مردم هش‌بنگ(یک شل سرور با یک جامعه علمی خوب) منظورشون چی بود از اینکه مهاجرت از واتس‌اپ به سیگنال مثل اینه که از زندانی به زندانی دیگه بری...
ولی خب به هر حال سیگنال از تلگرام بهتره و تلگرام از واتس‌آپ و ماتریکس هم از سیگنال بهتره بنظرم!
و مشکلی که هست در مورد نرم‌افزار های پیام رسان اینه که مجبوری بری جایی که مردم میرن برای کار‌هات!چون باید با مردم ارتباط برقرار کنی.

آفلاین AbOl

• Sr. Member
  • *
  • ارسال: 338
  • Debian
« پاسخ #17 : 01 بهمن 1399، 02:56 ب‌ظ »
خیلی ار این حرف اون جناب توی گیت‌هاب بدم اومد(قسمت آخر حرفش بیشتر):
The difference is huge; one we have control over, the other we don't. I understand that federation and defined protocols that third parties can develop clients for are great and important ideas, but unfortunately they no longer have a place in the modern world.
الآن من باید چی برداشت بکنم؟اینکه دنیای مدرن جایی هست که باید کنترل عده‌ای روی عده‌ای دیگه و نفض آزادی [بیان] اون‌ها رو بپذیریم؟!
الآن مشکلشون این بود که روی اون یکی سرور «کنترل» ندارند؟!
تازه بعد از خوندن این جمله متوجه شدم مردم هش‌بنگ(یک شل سرور با یک جامعه علمی خوب) منظورشون چی بود از اینکه مهاجرت از واتس‌اپ به سیگنال مثل اینه که از زندانی به زندانی دیگه بری...
ولی خب به هر حال سیگنال از تلگرام بهتره و تلگرام از واتس‌آپ و ماتریکس هم از سیگنال بهتره بنظرم!
و مشکلی که هست در م
نقل‌قول
ورد نرم‌افزار های پیام رسان اینه که مجبوری بری جایی که مردم میرن برای کار‌هات!چون باید با مردم ارتباط برقرار کنی.
نه تلگرام فوق العاده گزینه بهتری از سیگناله
سیگنال کاملا محسوسه مقاصد جاسوسی دارن
welcome to freedom

آفلاین دانیال بهزادی

• ناظر انجمن
  • *
  • ارسال: 19701
  • Urahara Kiesuke
    • وبلاگ
« پاسخ #18 : 03 بهمن 1399، 03:59 ب‌ظ »
به نظر من هم تلگرام، لااقل در گپ‌های خصوصی، خیلی امن‌تر از سیگناله.
ولی خب ماتریکس از همه‌شون بهتر و امن‌تره.
اگه این ارسال بهت کمک کرد، دنبال دکمهٔ تشکر نگرد. به جاش تو هم به جامعهٔ آزادت کمک کن