انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نویسنده موضوع: ارتقا اوبونتو از ۲۰.۰۴ به ۲۰.۱۰ (به روش کامند لاین)  (دفعات بازدید: 1570 بار)

0 کاربر و 7 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین sameet

• Hero Member
  • *
  • ارسال: 901
  • وبمستری به سبک سامیت
apache برای اینکه خودش گزارش‌ها رو بده، نیاز داره که یه مرورگر تحت محیط متنی نصب باشه. یه کاربرد دیگه هم می‌تونه این باشه که سیستم رو خراب کردیم و تنها راه ارتباط با اینترنت، همین سیستم خراب شده هست. :)
ولی قبول دارم که قابلیت مرورگر‌های تحت ترمینال به مرورگر‌های gui نمیرسه.

والا حداقل برای منی که پایتون کار میکنم زیاد وب توی ترمینال به کارم نیومده ...
چرا؟ مگه ربطی به پایتون داره؟

خیر خوب هر کسی ایده ای داره  ;)
ایده ؟
 ;D ;D :)

بله درسته شما ورژن اوبونتو خودتون رو با همین روش ارتقاع دادید چون من از طریق سافتور اپدیت این کارو انجام دادم
وبمستری به سبک سامیت

آفلاین yazdanparast

• Newbie
  • *
  • ارسال: 12
با سلام و عرض ادب و احترام . ببخشید من ابنتو ۲۰٫۰۴ دارم که با پشتیبانی ۵ ساله هست به نظرتون الان لازمه ورژن بعدی را نصب کنم ؟؟ یعنی واقعا تفاوت ها فاحش هست ؟ و در ضمن اینو هم می خواستم ب\رسم که آبگرید کنیم بهتره یا اینکه ورژن فعلی را پاک کنم و دوباره ورژن جدید نصب کنم ؟ نهایت سپاس

آفلاین mah_diar

• Full Member
  • *
  • ارسال: 227
با سلام و عرض ادب و احترام . ببخشید من ابنتو ۲۰٫۰۴ دارم که با پشتیبانی ۵ ساله هست به نظرتون الان لازمه ورژن بعدی را نصب کنم ؟؟ یعنی واقعا تفاوت ها فاحش هست ؟ و در ضمن اینو هم می خواستم ب\رسم که آبگرید کنیم بهتره یا اینکه ورژن فعلی را پاک کنم و دوباره ورژن جدید نصب کنم ؟ نهایت سپاس
سلام
به‌نظر من بهتره دست نگه دارید تا نسخه ۲۱,۱۰ منتشر بشه (به‌دلیل همون اطلاعیهٔ بالای انجمن)، بعد آپگرید کنید؛ و این‌که برای ارتقا به نسخه بالاتر لازم نیست مثل ویندوز نسخه جدید رو از نو نصب کنید.
راستی تو صفحه‌کلید استاندارد فارسی، پ روی کلید M قرار داره.
« آخرین ویرایش: 11 اردیبهشت 1400، 03:08 ب‌ظ توسط مهدیار داعی »

آفلاین Dragon-

• عضو کاربران ایرانی اوبونتو
  • *
  • ارسال: 5125
بستگی به خودتون داره. اگه اوبونتو روی سرور نصب شده، آپدیت نکنید. همون 20.04 بهتره.
ولی اگه روی دسکتاپ هستید، می‌تونید آپدیت کنید.
توجه کنید که اگه کامپیوتر شما uefi استفاده می‌کنه و قدیمی هست، ممکنه مشکل پیش بیاد. (مشکل مربوط به shim-signed هست)
دیگه هم به اوبونتو 21.04 باید آپدیت کنید.
میدونید که زکات علم نشر آن است

آفلاین دانیال بهزادی

• ناظر انجمن
  • *
  • ارسال: 19687
  • Urahara Kiesuke
    • وبلاگ
همیشه ارتقا بهتره. فقط دقت کنید که برنامه‌ای خارج از مخازن رسمی نصب نکرده باشید.
اگه این ارسال بهت کمک کرد، دنبال دکمهٔ تشکر نگرد. به جاش تو هم به جامعهٔ آزادت کمک کن