انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نویسنده موضوع: ویندوزد ۱۱ پیشرفت یا پسرفت ؟  (دفعات بازدید: 7752 بار)

0 کاربر و 10 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین - HOSSEIN -

• Sr. Member
  • *
  • ارسال: 250
پاسخ : ویندوزد ۱۱ پیشرفت یا پسرفت ؟
« پاسخ #75 : 12 تیر 1400، 08:54 ب‌ظ »
با این مشخصات همون کامپیوتر هایی که باهاش ویندوزد 11 رو نوشتن هم نمیتونه اجراش کنه برای ازمایش هم یکی دوتا کنار گذاشتن که ببینن این ویندوزدشون میتونه مثل ادم اجرا بشه یا نه :)
حالا دیگه در این حد هم نه :) :)
تا حالا خیلی ها نصبش کردند
عاشق کامپیوتر و کار های مرتبط به اون D;

آفلاین جعفر فرقانلوژ

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 5100
  • اممم . اره دیگه! mehr32
« پاسخ #76 : 13 تیر 1400، 11:07 ق‌ظ »
نقل‌قول
تازه اینترنت پر شده از اموزش هایی که ویندوزد رو باهاش سر کار بزارن نصب بشه این ویندوزد هم اینقدر چیزه که هر کی از راه میرسه یک جوری می پیچونش  :D
دیگر به انجمن باز نخواهم گشت شاید جایی با این نام پیدام کنید اگه کاری با من دارید : qxc9966@protonmail.com

آفلاین - HOSSEIN -

• Sr. Member
  • *
« پاسخ #77 : 13 تیر 1400، 04:49 ب‌ظ »
نقل‌قول
تازه اینترنت پر شده از اموزش هایی که ویندوزد رو باهاش سر کار بزارن نصب بشه این ویندوزد هم اینقدر چیزه که هر کی از راه میرسه یک جوری می پیچونش  :D
آره پره ;D ;D
تا اونجایی که میدونم پشتیبانی از سکیور بوت و tpm2 رو میشه از توی رجیستری غیر فعال کرد چون واسه‌ی امنیته و از لحاظ فنی نیاز نیست ولی پشتیبانی از UEFI و پردازنده رو نمیشه کاری کرد

آفلاین #unknown#

• Sr. Member
  • *
  • ارسال: 441
« پاسخ #78 : 13 تیر 1400، 10:59 ب‌ظ »
پیشرفت کم
به نظرم پول زیادی در مقابل خدماتی که میده میگیره
یه جایی خونده بودم که میکروسافت گفته ویندوز 10 آخرین ویندوز ، و دیگه ویندوزی بیرون نمیده و تمرکزش رو میزاره رو آپدیت ها ، اگه این حرف راست باشه ، دروغ بزرگی گفته
اطلاعات رو هم که به احتمال زیاد می دزده و می فروشه
شرکت دزد و کلاه برداریست
امیدوارم سیستم عامل های رایگان بتونند ویندزد رو از دور خارج کنند .

« آخرین ویرایش: 13 تیر 1400، 11:00 ب‌ظ توسط uncertain »

آفلاین Dragon-

• عضو کاربران ایرانی اوبونتو
  • *
  • ارسال: 5125
« پاسخ #79 : 13 تیر 1400، 11:24 ب‌ظ »
درسته قبلا گفته بود که ویندوز ۱۰ آخرین ویندوز هست. ولی الان همه‌ی افرادی که اینو می‌گفتن، از شرکت رفتن. به خاطر همین خاطر مخالف اون حرف عمل کردند.
میدونید که زکات علم نشر آن است

آفلاین دانیال بهزادی

• ناظر انجمن
  • *
  • ارسال: 19697
  • Urahara Kiesuke
    • وبلاگ
« پاسخ #80 : 14 تیر 1400، 04:07 ق‌ظ »
این‌قدر پیچیده نیست. این‌ها دیدن مک و اندروید هر دو روی ۱۰ موندن،‌گفتن ما هم می‌مونیم. بعد که هم مک و هم اندروید رفتن روی ۱۱،‌این‌ها هم خواستن عقب نمونن ;D
اگه این ارسال بهت کمک کرد، دنبال دکمهٔ تشکر نگرد. به جاش تو هم به جامعهٔ آزادت کمک کن

آفلاین 🇮🇷

• رضا حسین‌زاده
  • High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1001
  • کنجکاو
    • Reza
« پاسخ #81 : 14 تیر 1400، 12:58 ب‌ظ »
این‌قدر پیچیده نیست. این‌ها دیدن مک و اندروید هر دو روی ۱۰ موندن،‌گفتن ما هم می‌مونیم. بعد که هم مک و هم اندروید رفتن روی ۱۱،‌این‌ها هم خواستن عقب نمونن ;D
آقای بهزادی، به نظرم شما یه همایشی مقاله ای چیزی درباره دزدی های ویندوز بذارید. خیلی از ویندوز متنفر هستید، بذارید ما هم از دلایل این نفرت مطلع بشیم. منم از ویندوز بدم میاد ولی تنفر شما یه چیز دیگه س
جست و جو کنید و چیز های جدید بیابید

آفلاین جعفر فرقانلوژ

• High Hero Member
  • *
« پاسخ #82 : 14 تیر 1400، 03:43 ب‌ظ »
کسی فکری نداره که بتونیم باهاش گنو/ لینوکس رو به همه بشناسونیم و خیلی ها رو از این هاله کرک در بیاریم چند نفر یک مطلب درست حسابی دقیق و تاثیر گذار بنویسیم ولی فقط مشکل انتشار پر بازدید هست؟ ???
راستی اینجا کسی تو سایتی مثل زومینت نیست ؟

من با هر فکری که بتونه این کار رو انجام بده پایه هستم پس اگه نظری دارید حتما بگید  :D
دیگر به انجمن باز نخواهم گشت شاید جایی با این نام پیدام کنید اگه کاری با من دارید : qxc9966@protonmail.com

آفلاین 🇮🇷

• رضا حسین‌زاده
  • High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1001
  • کنجکاو
    • Reza
« پاسخ #83 : 14 تیر 1400، 05:26 ب‌ظ »
کسی فکری نداره که بتونیم باهاش گنو/ لینوکس رو به همه بشناسونیم و خیلی ها رو از این هاله کرک در بیاریم چند نفر یک مطلب درست حسابی دقیق و تاثیر گذار بنویسیم ولی فقط مشکل انتشار پر بازدید هست؟ ???

من با هر فکری که بتونه این کار رو انجام بده پایه هستم پس اگه نظری دارید حتما بگید  :D
مردم وقتی اسم لینوکش رو میشنون فرار میکنن.
زومیت رو که نگو. فقط درباره مک و ویندوز مطلب مینویسه. چند بار بهشون گفتم ولی این کار رو ادامه میدن. یه مناظره میتونه خوب باشه
جست و جو کنید و چیز های جدید بیابید

آفلاین - HOSSEIN -

• Sr. Member
  • *
« پاسخ #84 : 14 تیر 1400، 08:31 ب‌ظ »

مردم وقتی اسم لینوکش رو میشنون فرار میکنن.
زومیت رو که نگو. فقط درباره مک و ویندوز مطلب مینویسه. چند بار بهشون گفتم ولی این کار رو ادامه میدن. یه مناظره میتونه خوب باشه
متاسفانه مردم همیشه از چیز های جدید و ناشناخته می‌ترسند ](*,) ](*,)

توی زومیت که مطلب هست درمورد لینوکس، چرا با نظر تو مخالفت می‌کنند؟

آفلاین - HOSSEIN -

• Sr. Member
  • *
« پاسخ #85 : 14 تیر 1400، 08:35 ب‌ظ »

من فکر میکنم لینوکس شناخته شده هست، اما به قول آقای حسین‌زاده همه ازش می‌ترسند و فرار می‌کنند. بعضی ها هم ممکنه به خاطر اینکه فکر میکنند لینوکس فقط مال هکر ها و برنامه نویس هاست، به سمتش نیاند
اگه زومیت نشد، فکر کنم دیجیاتو هم سایت خوبی برای انتشار باشه

آفلاین جعفر فرقانلوژ

• High Hero Member
  • *
« پاسخ #86 : 14 تیر 1400، 09:10 ب‌ظ »
برای همین میگم دیگه باید کامل و جالب باشه که هرچی فکر اشتباهه از بین ببره و دیگه ترسی نباشه بشه یکی از گذینه هایی که کسی که میخواد کامپیوتر بخره با گنو/لینوکس اشنا بشه
« آخرین ویرایش: 14 تیر 1400، 09:13 ب‌ظ توسط Mehr32 »

آفلاین جعفر فرقانلوژ

• High Hero Member
  • *
« پاسخ #87 : 14 تیر 1400، 09:14 ب‌ظ »
من از فردا شروع میکنم یک مطلب درست حسابی بنویسم اگه کسی خواست کمک کنه جلو جلو ممنونم ازش

آفلاین mamadism

• Hero Member
  • *
  • ارسال: 712
    • راه های ارتباطی
« پاسخ #88 : 14 تیر 1400، 10:01 ب‌ظ »
آقای بهزادی، به نظرم شما یه همایشی مقاله ای چیزی درباره دزدی های ویندوز بذارید. خیلی از ویندوز متنفر هستید، بذارید ما هم از دلایل این نفرت مطلع بشیم. منم از ویندوز بدم میاد ولی تنفر شما یه چیز دیگه س
من به پدرکشتگی فکر میکردم   :biggrin:
تنفر کمه براش

آفلاین mamadism

• Hero Member
  • *
  • ارسال: 712
    • راه های ارتباطی
« پاسخ #89 : 14 تیر 1400، 10:04 ب‌ظ »

تبلیغ !
یه فیلم قشنگ بسازید از دکستاپ لینوکس یا هرچی مردم چیزای جدید و متنوع رو میپسندن اما اگر علمی براشون توضیح بدید ... حوصله ندارن
البته این فیلم ها هم کافی نیست باید یسری جایگزین ها رو هم بهشون موقع نصب نشون بدیم
لیبره افیس خیلی خوبه اما من خودم هنوز نتونستم واسه فتوشاپ و پریمیر و ادوبی ها خیلی جایگزین پیدا کنم
در کل کار نشد نداره فقط همت دوستان رو لازم داره