انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نویسنده موضوع: عوض کردن آیکون های کوچک استفاده شده داخل برنامه ها (خاتمه)  (دفعات بازدید: 1305 بار)

0 کاربر و 2 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین 🇮🇷

• رضا حسین‌زاده
  • High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1001
  • کنجکاو
    • Reza
سلام
راهی هست بدون تعویض تم، فقط آیکون های کوچکی که در TopBar یا داخل برنامه ها استفاده میشن رو عوض کرد؟ منظورم بخش هایی که در عکس ضمیمه مشخص کردم.
DE: Gnome
« آخرین ویرایش: 31 امرداد 1400، 03:02 ب‌ظ توسط Reza Hosseinzadeh »
جست و جو کنید و چیز های جدید بیابید

آفلاین sameet

• Hero Member
  • *
  • ارسال: 901
  • وبمستری به سبک سامیت
هر نرم افزاری رو نه !
به نظر من نه ( نه به این معنی که نمیشه ) خوب توی گنوم شما باید سورس .application یا .desktop اون نرم افزار رو تغییر بدی که این سورس توی این ادرسه .
usr/share/applications/.....
بازم میگم شاید من نمیدونم اگر دوستی میدونه بگه منهم خوشحال میشم .
وبمستری به سبک سامیت

آفلاین دانیال بهزادی

• ناظر انجمن
  • *
  • ارسال: 19699
  • Urahara Kiesuke
    • وبلاگ
نه. مگر این که برنامه رو بد نوشته باشن.
اگه این ارسال بهت کمک کرد، دنبال دکمهٔ تشکر نگرد. به جاش تو هم به جامعهٔ آزادت کمک کن

آفلاین 🇮🇷

• رضا حسین‌زاده
  • High Hero Member
  • *
  • کنجکاو
    • Reza
نه. مگر این که برنامه رو بد نوشته باشن.
باشه پس نمیشه. نه معمولا برنامه های اصولی رو استفادخ میکنم. تو مثالی که زدم، GParted بود.

آفلاین آرمان اسماعیلی

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 2366
سلام
راهی هست بدون تعویض تم، فقط آیکون های کوچکی که در TopBar یا داخل برنامه ها استفاده میشن رو عوض کرد؟ منظورم بخش هایی که در عکس ضمیمه مشخص کردم.
سلام. اگه خود برنامه قابلیت ایمپورت کردن قالب و آیکون پک داشته باشه که هیچ؛ در غیر این صورت می‌تونی از طریق برنامه‌ی icon browser پیداشون کنی و فایل‌های svg یا png مربوطه رو عوض کنی:
صفحه‌ی من در اینستاگرام: ‎‎@armanes92

آفلاین 🇮🇷

• رضا حسین‌زاده
  • High Hero Member
  • *
  • کنجکاو
    • Reza
سلام
سلام. اگه خود برنامه قابلیت ایمپورت کردن قالب و آیکون پک داشته باشه که هیچ؛ در غیر این صورت می‌تونی از طریق برنامه‌ی icon browser پیداشون کنی و فایل‌های svg یا png مربوطه رو عوض کنی:
فکر کنم یه مشکل اساسی وجود داره. آدرس این آیکون ها که توی icon browser نمایش داده میشن، درست نیست. یعنی با آیکون تمی که انتخاب کردم درست نیست: