انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نویسنده موضوع: نصب شدن تعدادی نرم‌افزار GTK (حل شد)  (دفعات بازدید: 847 بار)

0 کاربر و 1 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین دانیال بهزادی

• ناظر انجمن
  • *
  • ارسال: 19688
  • Urahara Kiesuke
    • وبلاگ
پاسخ : نصب شدن تعدادی نرم‌افزار GTK (حل شد)
« پاسخ #15 : 18 بهمن 1400، 05:59 ب‌ظ »
هیچ چیزی جای man رو نمی گیره. خودتون رو عادت بدین به خوندنش.
اگه این ارسال بهت کمک کرد، دنبال دکمهٔ تشکر نگرد. به جاش تو هم به جامعهٔ آزادت کمک کن

آفلاین سودو.

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 3095
  • :(){ :|:& };:
« پاسخ #16 : 18 بهمن 1400، 06:28 ب‌ظ »
دقیقا ! سوال منم هست ! اینقدر اشنا به ساختار سیستم عامل در دو سال شگفت انگیزه ! یعنی فقط با مطالعه محتوای وب اینقدر دانش کسب کردید ؟
صفحات man و همینطور ویکی آرچ، خیلی کمک می‌کنند.
پس انگلیسیتون خیلی خوبه چون من از man و ویکی تقریبا هیچی سر در نمیارم.

هیچ چیزی جای man رو نمی گیره. خودتون رو عادت بدین به خوندنش.

اتفاقا من خیلی man رو میخونم ، انگلیسیم اونقدر خوب نیس اما تا حدود ۷۰ درصد شایدم ۶۰ درصد میفهمم و واقعا خیلی کمک میکنه ! کاش اینقدر ک انرژی گذاشتین و گنومو فارسی کردین , man رو فارسی میکردین ! البته خیلی خیلی طول می‌کشید ! ولی عالی میشد !

ویکی غنی ارچ هم عالیه ولی زیاد نرفتم سراغش !
آرچ و گنوم!

آفلاین دانیال بهزادی

• ناظر انجمن
  • *
  • ارسال: 19688
  • Urahara Kiesuke
    • وبلاگ
« پاسخ #17 : 18 بهمن 1400، 06:32 ب‌ظ »
man برای کاربرانی با یک درجه تخصص بیش‌تره. مادر من احتمالاً هیچ‌وقت سراغ man نمی‌ره. ولی با فارسی بودن گنوم، کارهای روزمره‌اش رو به خوبی و بدون نیاز به من انجام می‌ده و اینه که برام ارزشمنده.
اگه این ارسال بهت کمک کرد، دنبال دکمهٔ تشکر نگرد. به جاش تو هم به جامعهٔ آزادت کمک کن

آفلاین سودو.

• High Hero Member
  • *
« پاسخ #18 : 18 بهمن 1400، 06:39 ب‌ظ »
man برای کاربرانی با یک درجه تخصص بیش‌تره. مادر من احتمالاً هیچ‌وقت سراغ man نمی‌ره. ولی با فارسی بودن گنوم، کارهای روزمره‌اش رو به خوبی و بدون نیاز به من انجام می‌ده و اینه که برام ارزشمنده.

بله واقعا حق با شماست ، اشتباه از دیدگاه من بود ، ولی کاش یه گروهی انرژی بزارن و همت کنن برای ایجاد یه man فارسی ! برای کاربرانی با همون یه درجه تخصص بیشتر
آرچ و گنوم!

آفلاین آرمان اسماعیلی

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 2366
« پاسخ #19 : 18 بهمن 1400، 10:21 ب‌ظ »

بله واقعا حق با شماست ، اشتباه از دیدگاه من بود ، ولی کاش یه گروهی انرژی بزارن و همت کنن برای ایجاد یه man فارسی ! برای کاربرانی با همون یه درجه تخصص بیشتر
چنین کاربری به احتمال زیاد زبان انگلیسی واسه‌ش مانع به حساب نمیاد، نه؟‌ پس میشه اون وقت رو صرف کار دیگه‌ای کرد.
صفحه‌ی من در اینستاگرام: ‎‎@armanes92

آفلاین سودو.

• High Hero Member
  • *
« پاسخ #20 : 18 بهمن 1400، 10:31 ب‌ظ »

چنین کاربری به احتمال زیاد زبان انگلیسی واسه‌ش مانع به حساب نمیاد، نه؟‌ پس میشه اون وقت رو صرف کار دیگه‌ای کرد.
منظورم افرادی مسلط به زبان و لینوکس هست !
آرچ و گنوم!