انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نویسنده موضوع: PDF reader با قابلیت نوشتن متن فارسی و سرچ کلمات فارسی  (دفعات بازدید: 1072 بار)

0 کاربر و 6 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین Dr.Code

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1446
  • Dr.Code
    • My website
سلام دوستان
دنبال یه پی.دی.اف خوان میگردم که هم بشه تکست فارسی روش نوشت هم سرچ فارسی روش انجام داد
شما چیزی سراغ ندارین؟
خودم روی ویندوز از foxit استفاده میکردم البته با واین نصبش کردم ولی کرک نتونستم بکنم
ممنون میشم کمک کنید

آفلاین mskf1383

• Sr. Member
  • *
  • ارسال: 407
سلام
بین پی‌ی‌ئف‌‌خوان‌های آزاد، اوکولار (Okular) از همه بهتره. هرچند نمی‌شه مستقیم روی پی‌دی‌ئف متن فارسی نوشت. ولی می‌شه از پنجره‌ی بازشو استفاده کرد.
جست‌وجو هم بستگی به خود اون پی‌دی‌ئف داره.
اگر خیلی دنبال قابلیت‌های زیاد نیستید،‌ می‌تونید از اوینس (Evince) هم استفاده کنید. برای حاشیه نویسی فقط متن بازشو و هایلایت داره.

آفلاین جعفر فرقانلوژ

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 5100
  • اممم . اره دیگه! mehr32
با لیبره افیس مشکل داری ؟

دیگر به انجمن باز نخواهم گشت شاید جایی با این نام پیدام کنید اگه کاری با من دارید : qxc9966@protonmail.com

آفلاین sajadspeed

• Hero Member
  • *
  • ارسال: 973
سلام دوست عزیز من خیلی برنامه‌ها را تست کردم، البته میخواستم دست‌نویس بنویسم روی pdf که آخر هیچکدوم کارم راه ننداختن مجبور شدم مثل ویندوز مرورگر edge رو نصب کنم. البته تعجب کردم نسخه لینوکس داشت.
برای سرچ فارسی خوبه بد نیست. یک امتحانیش بکنید. البته با اینکه مایکروسافت هست و همه متنفر ازش  ](*,)

آفلاین آرمان اسماعیلی

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 2366
سلام دوستان
دنبال یه پی.دی.اف خوان میگردم که هم بشه تکست فارسی روش نوشت هم سرچ فارسی روش انجام داد
شما چیزی سراغ ندارین؟
خودم روی ویندوز از foxit استفاده میکردم البته با واین نصبش کردم ولی کرک نتونستم بکنم
ممنون میشم کمک کنید
سلام. اگه foxit کارو راه میندازه که چرا از اول نسخه‌ی native لینوکسشو نصب نکردی؟ کرک می‌خواد چیکار؟ مگه نسخه‌ی رایگانش محدودیت داره؟
صفحه‌ی من در اینستاگرام: ‎‎@armanes92

آفلاین mskf1383

• Sr. Member
  • *
سلام دوست عزیز من خیلی برنامه‌ها را تست کردم، البته میخواستم دست‌نویس بنویسم روی pdf که آخر هیچکدوم کارم راه ننداختن مجبور شدم مثل ویندوز مرورگر edge رو نصب کنم. البته تعجب کردم نسخه لینوکس داشت.
برای سرچ فارسی خوبه بد نیست. یک امتحانیش بکنید. البته با اینکه مایکروسافت هست و همه متنفر ازش  ](*,)
اج رو به هیچ وجه برای دست‌نویسی توصیه نمی‌کنم. من یه مدت ازش استفاده کردم و کلی چیز دست‌نویسی کردم، ولی بعد یه مدت تک‌وتوک پاک شدن و الان ناقصن. واقعاً نمی‌دونم چشه! ولی هرچی هست ارزش استفاده نداره!

آفلاین sajadspeed

• Hero Member
  • *
اج رو به هیچ وجه برای دست‌نویسی توصیه نمی‌کنم. من یه مدت ازش استفاده کردم و کلی چیز دست‌نویسی کردم، ولی بعد یه مدت تک‌وتوک پاک شدن و الان ناقصن. واقعاً نمی‌دونم چشه! ولی هرچی هست ارزش استفاده نداره!
خخخ من فکر کردم مال نسخه مرورگرم هست، آره از منم همین‌طور میشد  ](*,)

آفلاین sajadspeed

• Hero Member
  • *
سلام دوستان
شما چیزی سراغ ندارین؟
ممنون میشم کمک کنید
سلام. اگه foxit کارو راه میندازه که چرا از اول نسخه‌ی native لینوکسشو نصب نکردی؟ کرک می‌خواد چیکار؟ مگه نسخه‌ی رایگانش محدودیت داره؟
وا مگه نسخه لینوکس داره؟ میدونید محدودیت داره یا نه؟

آفلاین mskf1383

• Sr. Member
  • *

آفلاین Dr.Code

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1446
  • Dr.Code
    • My website
با لیبره افیس مشکل داری ؟
پی.دی.اف ریدر من توی مجموعه ندیدم با درام میشد باز کنی ولی توی پی.دی.اف های بالای ۱۰۰ صفحه هنگ میکنه

آفلاین md2014

• High Sr. Member
  • *
  • ارسال: 666
این نرم افزارو هم امتحان کنید. نسخه رایگان برای لینوکس هم داره.

https://code-industry.net/free-pdf-editor

آفلاین sajadspeed

• Hero Member
  • *
https://www.foxit.com/pdf-reader/
ببخشید الان نسخه لینوکسش محدودیت زمانی داره؟
آخه الان من نصب کردم و خیلی خوبه و مشکلی نداره، میخوام بدون اگه دوستان قبلا داشتن و غیرفعال شده بدونم

آفلاین mskf1383

• Sr. Member
  • *
آخه الان من نصب کردم و خیلی خوبه و مشکلی نداره، میخوام بدون اگه دوستان قبلا داشتن و غیرفعال شده بدونم
این کلاً رایگانه. فاکسیت پرو (اون بنفشه) پولیه.

آفلاین sajadspeed

• Hero Member
  • *
این کلاً رایگانه. فاکسیت پرو (اون بنفشه) پولیه.
آره خیلی خوبه، دیگه مشکل متن فارسی نوشتن و اینا هم نداره.
ممنون