انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نویسنده موضوع: نصب گنو روی اندروید باکس  (دفعات بازدید: 4113 بار)

0 کاربر و 10 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین جعفر فرقانلوژ

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 5100
  • اممم . اره دیگه! mehr32
پاسخ : نصب گنو روی اندروید باکس
« پاسخ #30 : 16 اسفند 1400، 11:25 ق‌ظ »
رزبری پای خوبه ولی فقط بخوام با نمایشگر هم بگیرم اندازه یک لپ تاپ حد اقل ارزونی در میاد  ](*,)
دیگر به انجمن باز نخواهم گشت شاید جایی با این نام پیدام کنید اگه کاری با من دارید : qxc9966@protonmail.com

آفلاین دانیال بهزادی

• ناظر انجمن
  • *
  • ارسال: 19688
  • Urahara Kiesuke
    • وبلاگ
« پاسخ #31 : 16 اسفند 1400، 11:38 ق‌ظ »
مگه تلویزیون نداری؟
اگه این ارسال بهت کمک کرد، دنبال دکمهٔ تشکر نگرد. به جاش تو هم به جامعهٔ آزادت کمک کن

آفلاین جعفر فرقانلوژ

• High Hero Member
  • *
« پاسخ #32 : 16 اسفند 1400، 12:21 ب‌ظ »
تلوزیون هست ولی من میخوام قابل حمل درست کنم بخوام فقط توی خونه باشه که دو قدم بیشتر راه میرم میرم توی اتاق کامپیوتر رو روشن می کنم
دیگر به انجمن باز نخواهم گشت شاید جایی با این نام پیدام کنید اگه کاری با من دارید : qxc9966@protonmail.com

آفلاین ABOLDOM

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1923
« پاسخ #33 : 16 اسفند 1400، 12:23 ب‌ظ »
خب اندروید باکس ها دقیقا همانند رزبری پای صفحه نمایش نیاز دارند، تازه شاید رزبری پای بهتر باشه، هم درگاه Hdmi داره هم طور دیگم پین هایی که روش داره جور دیگم صفحه نمایش بهش وصل میشه، میتونی صفحه نمایش روی خود برد هم حتی بزاری خیلی قشنگ بشه و لمسی حتا
البته قیمتش فک کنم از اندروید باکس ها بیشتره...

آفلاین جعفر فرقانلوژ

• High Hero Member
  • *
« پاسخ #34 : 16 اسفند 1400، 12:26 ب‌ظ »
الان صفحه نمایش صنعت (بدون قاب ) حد اقلش دو و خورده ای است اون هم ال سی دی  :oops:  هفت اینچ هم هست که خیلی کوچیکی بخوام ده یا پونزده اینچ بگیرم رزبری پای هم که چهار و خورده ای .... داشتم میرفتم لپ تاپ میگرفتم

آفلاین دانیال بهزادی

• ناظر انجمن
  • *
  • Urahara Kiesuke
    • وبلاگ
« پاسخ #35 : 16 اسفند 1400، 12:27 ب‌ظ »
تلوزیون هست ولی من میخوام قابل حمل درست کنم بخوام فقط توی خونه باشه که دو قدم بیشتر راه میرم میرم توی اتاق کامپیوتر رو روشن می کنم
مگه اندروید باکس رو می‌تونی بذاری تو جیبت؟ اون هم نیاز به تلویزیون داره دیگه!

رزبری پای هم که چهار و خورده ای
دارن می‌اندازن بهت!
https://shop.pooladco.ir/product/19/%D8%A8%D8%B1%D8%AF-%D8%B1%D8%B2%D8%A8%D8%B1%DB%8C-%D9%BE%D8%A7%DB%8C-3-%D9%85%D8%AF%D9%84-a
« آخرین ویرایش: 16 اسفند 1400، 12:29 ب‌ظ توسط دانیال بهزادی »
اگه این ارسال بهت کمک کرد، دنبال دکمهٔ تشکر نگرد. به جاش تو هم به جامعهٔ آزادت کمک کن

آفلاین جعفر فرقانلوژ

• High Hero Member
  • *
« پاسخ #36 : 16 اسفند 1400، 12:32 ب‌ظ »
اینی که گفتم کوچیکه میخواستم قابش رو جدا کنم به یک صفحه نمایش وصل کنم و براش پاوربانک بسازم برای برقش و کل این کا رو توی یک قاب جا بدم

آفلاین ABOLDOM

• High Hero Member
  • *
« پاسخ #37 : 16 اسفند 1400، 12:41 ب‌ظ »
اینی که گفتم کوچیکه میخواستم قابش رو جدا کنم به یک صفحه نمایش وصل کنم و براش پاوربانک بسازم برای برقش و کل این کا رو توی یک قاب جا بدم
رزبری پای هم کوچیکه فک کنم حتی کوچیک تر از اون،‌ رزبری هم برق کمی میخوره فک کنم حتی بجز درگاهی که داره(که با پاور بانکم روشن میشه) میشه براش باتری هم گذاشت فک کنم تو نت قبلا دیده بودم درموردش..

آفلاین آرمان اسماعیلی

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 2366
« پاسخ #38 : 16 اسفند 1400، 12:43 ب‌ظ »
دارن می‌اندازن بهت!
https://shop.pooladco.ir/product/19/%D8%A8%D8%B1%D8%AF-%D8%B1%D8%B2%D8%A8%D8%B1%DB%8C-%D9%BE%D8%A7%DB%8C-3-%D9%85%D8%AF%D9%84-a
لینکی که فرستادید واسه مدل ‎A+ 3 میشه. یعنی بعدش B+ 3 اومده و 4 B. مدل 4 قیمتش واقعا بالاست و از تبعات کرونا هم هست این افزایش قیمت جهانی.
صفحه‌ی من در اینستاگرام: ‎‎@armanes92

آفلاین جعفر فرقانلوژ

• High Hero Member
  • *
« پاسخ #39 : 16 اسفند 1400، 12:51 ب‌ظ »
رزبری پای هم کوچیکه فک کنم حتی کوچیک تر از اون،‌ رزبری هم برق کمی میخوره فک کنم حتی بجز درگاهی که داره(که با پاور بانکم روشن میشه) میشه براش باتری هم گذاشت فک کنم تو نت قبلا دیده بودم درموردش..
این اندازش اون قدر فرق نمیکنه برقش هم دقیقاً اندازه رزبری پای است میتونم با یک برد کنترل ولتاژ و. چند تا باتری لیتیوم یونی روشنش کنم

اقای بهزاری اینی که گزاشتید رزبری پای ۳ مدل ای اسم من ۴ چهار گیگ مدل بی میخوام

آفلاین دانیال بهزادی

• ناظر انجمن
  • *
  • Urahara Kiesuke
    • وبلاگ
« پاسخ #40 : 16 اسفند 1400، 12:54 ب‌ظ »
حتا یه مدل رزبری‌پای ۲ هم گیربیاری، فرق چندانی در خروجیت نخواهد داشت. پردازش گرافیکی همه‌شون در حد پخش 4k هست.

آفلاین جعفر فرقانلوژ

• High Hero Member
  • *
« پاسخ #41 : 16 اسفند 1400، 12:55 ب‌ظ »
خوب همین دیگه من اصلا نمیخوام به عنوان یک اندروید باکس استفاده کنم میخوام به عنوان یک لپ‌تاپ استفاده کنم من اصلا فیلم نگاه نمیکنم  :P

آفلاین ABOLDOM

• High Hero Member
  • *
« پاسخ #42 : 16 اسفند 1400، 12:58 ب‌ظ »
همون تارنمایی که آقای بهزادی گذاشت اینم بد نیست https://shop.pooladco.ir/product/33/%DA%A9%D8%A7%D9%85%D9%BE%DB%8C%D9%88%D8%AA%D8%B1-%DA%A9%D9%88%DA%86%DA%A9-%D8%B1%D8%B2%D8%A8%D8%B1%DB%8C-%D9%BE%D8%A7%DB%8C-%D9%85%D8%AF%D9%84-400/

نمیدونم چرا ولی اکثر جاها رزبری چهار چهارگیگ گرون تر از این نوعش که حتا صفحه کلیدم داره و جمع جوره.. تازه ۱۶ گیگ حافظه داخلی(چیزی که تو مشخصات گفته) داره نداشتم مهم نیست فک کنم خیلی..
ویرایش: سخت افزارش هم که خب برابر رزبری۴ انگار و قیمتش کمتر

آفلاین جعفر فرقانلوژ

• High Hero Member
  • *
« پاسخ #43 : 16 اسفند 1400، 01:03 ب‌ظ »
این چهارصد خوبه ولی با کیبورد بزرگه تو جیب جا نمیشه  :D
چرا بحث رو تغییر دادید ‍؟ من به همون اندروید باکس راضی هستم مشکل نمایشگره  ](*,)