انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نویسنده موضوع: نبود آزادی در انجمن و اضافه شدن بخش موبایل  (دفعات بازدید: 19493 بار)

0 کاربر و 20 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین hartin

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1581
پاسخ : نبود آزادی در انجمن
« پاسخ #90 : 19 اسفند 1400، 04:28 ب‌ظ »
دوستان بسه ارسال های پوچ و بی محتوا ! ادامه ندید : )
دارم به سوال شما حواب میدم دوست عزیز
بخش چسب رو میگم ! و توی ارسال ( مشکل اسنپ ) هم منظورم قربون صدقه هاتونه !
نمک یکم نیاز بود بسته شدن ارسالم رو بشوره ببره ولی معذرت میخام
:My Instagram
_.hartin._

آفلاین ABOLDOM

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1923
« پاسخ #91 : 19 اسفند 1400، 05:36 ب‌ظ »
بخش چسب رو میگم ! و توی ارسال ( مشکل اسنپ ) هم منظورم قربون صدقه هاتونه !
تازه رفتم چسب خریدم گذاشتم کنار نمک دون خواستم ادامه بدم ولی انگار پروژه کنسله، باشه!(:
ویرایش: فک کنم دیگه این موضوع فرستاده هم نیاز نداشته باشه دیگه چیزی به نام انجمن و آزادیش درموردش بحث نیست.

آفلاین آرمان اسماعیلی

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 2366
پاسخ : نبود آزادی در انجمن و اضافه شدن بخش موبایل
« پاسخ #92 : 19 اسفند 1400، 07:11 ب‌ظ »
برادر من نمیشه مگه گوشی دوآل بوت داره؟؟؟
قبلاً می‌شد چنین چیزی. یه زمانی روی گوشیم دو تا کاستوم رام کنار هم نصب کرده بودم و موقع بوت شدن انتخاب می‌کردم کدومش بیاد. الانو نمی‌دونم. ابن مدل امکانات همگی غیررسمی به حساب میان. پس چند تا هکر خسته لازم داره که وقت و علاقه داشته باشن و انجامش بدن.
صفحه‌ی من در اینستاگرام: ‎‎@armanes92

آفلاین hartin

• High Hero Member
  • *
« پاسخ #93 : 19 اسفند 1400، 07:14 ب‌ظ »
برادر من نمیشه مگه گوشی دوآل بوت داره؟؟؟
قبلاً می‌شد چنین چیزی. یه زمانی روی گوشیم دو تا کاستوم رام کنار هم نصب کرده بودم و موقع بوت شدن انتخاب می‌کردم کدومش بیاد. الانو نمی‌دونم. ابن مدل امکانات همگی غیررسمی به حساب میان. پس چند تا هکر خسته لازم داره که وقت و علاقه داشته باشن و انجامش بدن.
تو هکر رو حور کن هزینه با من دنگی دونگی با بچه ها میدیم کاریه که گوگل نتوسته
_.hartin._

آفلاین آرمان اسماعیلی

• High Hero Member
  • *
« پاسخ #94 : 19 اسفند 1400، 07:21 ب‌ظ »
بحث نتونستن گوگل نیست. اتفاقاً هر بار که اندروید بروزرسانی میشه تازه یه کم اینجور کارا رو سخت‌تر هم می‌کنن. که خب همگی به اسم امنیت داره انجام میشه.
قضیه اینه که هم سخت‌افزارهای موبایلی خیلی (خیلی خیلی زیاد!) قویتر از قبل شده‌ن، هم رام‌های رسمی بهینه‌تر و پرامکانات‌تر از قبلن. واسه همین دیگه توی سال ۲۰۲۲ ملت کمتر و کمتر دنبال چیزی مثل کاستوم رام میرن که مثلاً‌ مصرف باتریشون کمتر بشه یا سبکی و سرعت برگرده به گوشیشون.

آفلاین hartin

• High Hero Member
  • *
« پاسخ #95 : 19 اسفند 1400، 08:12 ب‌ظ »
بحث نتونستن گوگل نیست. اتفاقاً هر بار که اندروید بروزرسانی میشه تازه یه کم اینجور کارا رو سخت‌تر هم می‌کنن. که خب همگی به اسم امنیت داره انجام میشه.
قضیه اینه که هم سخت‌افزارهای موبایلی خیلی (خیلی خیلی زیاد!) قویتر از قبل شده‌ن، هم رام‌های رسمی بهینه‌تر و پرامکانات‌تر از قبلن. واسه همین دیگه توی سال ۲۰۲۲ ملت کمتر و کمتر دنبال چیزی مثل کاستوم رام میرن که مثلاً‌ مصرف باتریشون کمتر بشه یا سبکی و سرعت برگرده به گوشیشون.
دقیقا موافقم
_.hartin._

آفلاین BiG

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1609
  • Windows 7 - Windows xp - Windows 11
« پاسخ #96 : 19 اسفند 1400، 08:43 ب‌ظ »
میدونم منظور دادش ولی خب یه مشکلی خوردم نمیدونم اینجا بپرسم  یا یه موضوع ایجاد کنم
خواستم بوت لودرم انلاک کنم که برای هم نصب گنو لینوکس هم کاستوم رام نیازه!
ولی خب گوشی من honor 8c که دیدم هواوی دیگه براش کد نمیدهههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههه
راستش یادمه اول این گوشی انتخاب کردم فکر میکردم میشه راحت روتش کرد(تحقیق اشتباه) الان دیدم برعکس بدترین پشتیبانی گرفتم
چه راه هایی واسه گرفتن اون کد دارم حالا که دیگه هواوی نمیده؟

پ‌ن: برای انلاک کردن بوت لودر یه کد نیاز داریم که هواوی قبلا بزور میداد ولی بعد یه مدت دیگه با همون سختی هم کد نمیده(:
راحت ترین مال سامسونگ هست خودم با یه حرکت تو دولوپر آپشن بازش کردم اون یکی گوشیم نوکیا هست اونم یکم سخت باز میشه هوآوی ها هم سخت ترین یه لینک میزارم شاید به درد خورد(خدایی امکانات وان یو آی سامسونگ تکه میاز به روت و کاستوم رام نیست)
موافقم ! one ui محشره ! هیچ رابط کاربری دیگه ای به گرد پاشم نمیرسه !
مگه one ui در مقابل MIUI شیائومی حرفی برای گفتن هم داره!؟
تو نسخه دوازده ترکونده! سیزدهش هم داره میاد. (شایدم اومده)

البته سخت افزار ها قوی شدن ولی گوشی ها هنوز دیر بالا میان.
بنظرتون برای گوشی Redmi note 4 کاستوم رام مناسبه؟
الان اندروید ۷ دارم. ولی سازنده تا اندروید ۸ بیشتر آپدیت نیومده.
می خوام اندروید های بالاتر رو هم داشته باشم.
خداحافظ لینوکس!

آفلاین آرمان اسماعیلی

• High Hero Member
  • *
« پاسخ #97 : 19 اسفند 1400، 08:54 ب‌ظ »
به نظر میاد پشتیبانی خوبی داشته باشه. چون چیپست snapdragon داره خوب واسه‌ش رام هست. از اینجا می‌تونی بگیری:
https://forum.xda-developers.com/f/xiaomi-redmi-note-4-snapdragon-roms-kernels-re.6145/
نسخه‌ی snapdragon رو داری یا مدیاتک؟
« آخرین ویرایش: 19 اسفند 1400، 08:56 ب‌ظ توسط آرمان اسماعیلی »

آفلاین hartin

• High Hero Member
  • *
« پاسخ #98 : 19 اسفند 1400، 10:02 ب‌ظ »
میدونم منظور دادش ولی خب یه مشکلی خوردم نمیدونم اینجا بپرسم  یا یه موضوع ایجاد کنم
خواستم بوت لودرم انلاک کنم که برای هم نصب گنو لینوکس هم کاستوم رام نیازه!
ولی خب گوشی من honor 8c که دیدم هواوی دیگه براش کد نمیدهههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههه
راستش یادمه اول این گوشی انتخاب کردم فکر میکردم میشه راحت روتش کرد(تحقیق اشتباه) الان دیدم برعکس بدترین پشتیبانی گرفتم
چه راه هایی واسه گرفتن اون کد دارم حالا که دیگه هواوی نمیده؟

پ‌ن: برای انلاک کردن بوت لودر یه کد نیاز داریم که هواوی قبلا بزور میداد ولی بعد یه مدت دیگه با همون سختی هم کد نمیده(:
راحت ترین مال سامسونگ هست خودم با یه حرکت تو دولوپر آپشن بازش کردم اون یکی گوشیم نوکیا هست اونم یکم سخت باز میشه هوآوی ها هم سخت ترین یه لینک میزارم شاید به درد خورد(خدایی امکانات وان یو آی سامسونگ تکه میاز به روت و کاستوم رام نیست)
موافقم ! one ui محشره ! هیچ رابط کاربری دیگه ای به گرد پاشم نمیرسه !
مگه one ui در مقابل MIUI شیائومی حرفی برای گفتن هم داره!؟
تو نسخه دوازده ترکونده! سیزدهش هم داره میاد. (شایدم اومده)

البته سخت افزار ها قوی شدن ولی گوشی ها هنوز دیر بالا میان.
همه میدونیم وان یو ای حداقل باگ نداره😏 اره به نظرم وقتشه وقتی کاستوم رام نصب میکنید کامل اموزش ببنید و شارژ داشته باشه گوشیتون موقع نصب اندروید هم بیشتر از ۹نبرید چون سنگین میشه وحشتناک برای سرعت بیشتر یه کاستوم رام سبک استفاده کنید تا سرعت گچشی بالا بره به نظرم اگر شرکت ارائه داده اندروید هشت رو برید روس همون
_.hartin._

آفلاین جعفر فرقانلوژ

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 5100
  • اممم . اره دیگه! mehr32
« پاسخ #99 : 20 اسفند 1400، 11:42 ق‌ظ »
دوستان کاستوم خوب برای گلکسی a8 ۲۰۱۵ نمیشناسید ؟ فکر کنم برای چیپستش کاستوم رام خوب نیست
دیگر به انجمن باز نخواهم گشت شاید جایی با این نام پیدام کنید اگه کاری با من دارید : qxc9966@protonmail.com

آفلاین hartin

• High Hero Member
  • *
« پاسخ #100 : 20 اسفند 1400، 12:23 ب‌ظ »
دوستان کاستوم خوب برای گلکسی a8 ۲۰۱۵ نمیشناسید ؟ فکر کنم برای چیپستش کاستوم رام خوب نیست
الان وقت خوبیه کاستوم رام بزنید گوشیتون هم مناسبه فقط از اونجایی شما با نرم افزار انحصاری مشکل دارید gappsرو نصب نکنید موقع ریختن رام حتما شارژ داشته باشه گوشی و آموزش ببنید چون با یه خطا ممکنه گوشیتون به دیار باقی بشتابه
_.hartin._

آفلاین BiG

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1609
  • Windows 7 - Windows xp - Windows 11
« پاسخ #101 : 20 اسفند 1400، 12:43 ب‌ظ »
به نظر میاد پشتیبانی خوبی داشته باشه. چون چیپست snapdragon داره خوب واسه‌ش رام هست. از اینجا می‌تونی بگیری:
https://forum.xda-developers.com/f/xiaomi-redmi-note-4-snapdragon-roms-kernels-re.6145/
نسخه‌ی snapdragon رو داری یا مدیاتک؟
توی cpu-z نوشته اسنپ دراگون.
چیپست چی هست اصلا؟ به چه دردی می خوره؟ سی پی یو منظورتونه؟
خداحافظ لینوکس!

آفلاین جعفر فرقانلوژ

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 5100
  • اممم . اره دیگه! mehr32
« پاسخ #102 : 20 اسفند 1400، 12:46 ب‌ظ »
الان وقت خوبیه کاستوم رام بزنید گوشیتون هم مناسبه فقط از اونجایی شما با نرم افزار انحصاری مشکل دارید gappsرو نصب نکنید موقع ریختن رام حتما شارژ داشته باشه گوشی و آموزش ببنید چون با یه خطا ممکنه گوشیتون به دیار باقی بشتابه
اره اندروید ۶ بیشتر براش نیومد خوب گوشی خوبی هم هست حافظه اش هم کم نیست حیفه همینطوری بمونه البته میخواستم معرفی کنید 
دیگر به انجمن باز نخواهم گشت شاید جایی با این نام پیدام کنید اگه کاری با من دارید : qxc9966@protonmail.com

آفلاین آرمان اسماعیلی

• High Hero Member
  • *
« پاسخ #103 : 20 اسفند 1400، 01:47 ب‌ظ »
توی cpu-z نوشته اسنپ دراگون.
چیپست چی هست اصلا؟ به چه دردی می خوره؟ سی پی یو منظورتونه؟
پس از همون آدرسی که فرستادم می‌تونی دانلود کنی.
توی گوشی‌های موبایل یا کامپیوترهای تک‌بردی دیگه اینطوری نیست که cpu رو یه کمپانی بسازه، کارت گرافیک رو یکی دیگه بسازه و بعد اینا رو بذارن کنار هم و یه لپتاپ یا کامپیوتر درست کنن. بلکه تمام واحدهایی مثل پردازنده‌ی مرکزی و پردازنده‌ی گرافیکی و پردازش عصبی هوش مصنوعی (در چند سال اخیر) و پردازش سیگنال تصویری (از دوربین) و حتی مودم گوشی موبایل رو یه کمپانی یکتا روی یک چیپ مجتمع (SoC: System on a Chip) تولید می‌کنه و اون قطعه رو حاضر و آماده می‌فروشه به تولیدکننده‌های موبایل. معمولاً رم رو مستقیم روی سر چیپست سوار می‌کنن و کل مجموعه لحیم میشه روی برد گوشی.

آفلاین hartin

• High Hero Member
  • *
« پاسخ #104 : 20 اسفند 1400، 02:52 ب‌ظ »
اره اندروید ۶ بیشتر براش نیومد خوب گوشی خوبی هم هست حافظه اش هم کم نیست حیفه همینطوری بمونه البته میخواستم معرفی کنید
دقیقا از کاستوم رام چه انتظاری داری بگو بهتر بتونم راهنمایی کنم
_.hartin._