انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نویسنده موضوع: فریب فیل‍ترشکن‌های طرح‌صیانت رو نخورید!!!  (دفعات بازدید: 1194 بار)

0 کاربر و 5 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین آرمان اسماعیلی

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 2366
تبعیضی درکار نیست، فک نکنم هنوز فیلتر شکن خاصی برای فقط دولت و ... ساخته شده باشه که فقط اونا بتونن برن،
این برادران بلندپایه و نوچه‌ها و اراذل ارتش سایبریشون از اول به اینترنت بدون فیلتر دسترسی دارن و واسه همینه که توییتر لوکیشنشون رو ایران در نظر می‌گیره.
صفحه‌ی من در اینستاگرام: ‎‎@armanes92

آفلاین Dr.Code

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1446
  • Dr.Code
    • My website
نقل‌قول
دیدی تو اینستاگرام چه خبره؟
چیشده مگه؟ اگه داستان کسب درآمد و سو استفاده هست که، والا مردم نباید ساده باشن، مثل مسخره بازی تامین امنیت پیج اینستا! یکی نیست بگه دو مرحله ای کن امن تره و تازه کلی پول نمیدی، ولی کل اینستا پر این تضمین امنیت اینستا شده بود..، حالا داستان این چیه؟ همه یه نرم افزار پیشنهاد میدن؟
اون چنلی که چند ماه پیش اومده بود گفته بود (مایکروسافت گفته اگه ویندوز۱۱ رو روی دستگاه های پشتیبانی نشده بریزید ممکنه به سخت افزار آسیب بزنه) الان داره تبلیغات گسترده فیلترشکن طرح‌صیانت میکنه

آفلاین Dr.Code

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1446
  • Dr.Code
    • My website
یادتون نره سایت سیستم ثبت آی‌پی داره🙂

آفلاین 🇬🇧بریتانیای کبیر🇬🇧

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 2594
  • GOD SAVE THE KING/QUEEN
🇬🇧🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿🏴󠁧󠁢󠁷󠁬󠁳󠁿🏴󠁧󠁢󠁳󠁣󠁴󠁿🇬🇧

آفلاین Alireza_Zangooei

• Jr. Member
  • *
  • ارسال: 67
  • سلام !
این برادران بلندپایه و نوچه‌ها و اراذل ارتش سایبریشون از اول به اینترنت بدون فیلتر دسترسی دارن و واسه همینه که توییتر لوکیشنشون رو ایران در نظر می‌گیره.
اگه اشتباه نکنم تو تنظیمات قابل تغییره
*البته زیاد خبر ندارم الان رفتم یه نگاه انداختم
امام علی (ع) :
   اَلعِلمُ کَنزٌ عَظیمٌ لایَفنی
   علم گنج بزرگی است که با خرج کردن تمام نمی شود.

آفلاین ABOLDOM

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1923
اوو حالا کمی فکر میکنم! جالبه... ولی درکل اگه حتا بر فرضم بگیریم همه با فیلتر شکن برن باز هم مقدار زیادی مسخرست ، مثل اینه بجای اینکه کسی که چاقو خورده رو کمک کنی بیای خودتم چاقو بزنی.
بخدا وقتی بعد مدت ها رفتم پابجی نگاه کنم و دیدم نوشته شده بخاطر دستوری این بازی رو پاک کردن!(محتوای مجرمانه!!) دیگه تعجبی برام نداره که پیام رسان ها فیلتر بشه، در عوض برام تعجبه چطور ماتریکس و خیلی سرویس های دیگه هنوز فیلتر نیست، با این روش مسخره فقط خودشون بد نام تر میشن، فک نکنم هیچ کسی تو دنیا فیلتر شدن یه بازی موبایلی به نام پابجی منطقی بدونه!

آفلاین 🇬🇧بریتانیای کبیر🇬🇧

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 2594
  • GOD SAVE THE KING/QUEEN
البته پاپ جی فقط و فقط قسمت ورود به بازیش چیز بدی دارد و بغیش چیز بدی نیست
🇬🇧🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿🏴󠁧󠁢󠁷󠁬󠁳󠁿🏴󠁧󠁢󠁳󠁣󠁴󠁿🇬🇧

آفلاین ABOLDOM

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1923
منم همینو میگم واقعا هیچی نداره! تازه اون اولشم چیز بدی نداره(اگه روسری نداشتن رو بد در نظر نگیرید! ;D) گاهی حالا فصلی یه چیزایی میاره
قبلا پابجی مشکلاتی داشت ولی فیلتر نبود، الان کلا از همه فروشگاه های ایرانی پاک شده(خب مجبورن)   اینجور که من میبینم لابد اگر مشاهده کنند در یک بازی معمولی دونفر باهم دعوا کنن و فحش بدن هم باید بازیه فیلتر شه والا بخدا :P

یه فروشگاه بازی آزاد برای گنو لینوکس هم پیدا کرده بودم اونم فیلتر بود ولی خود فروشگاه احترام میذاشت به کاربران ایرانی، اونم معلوم نیست سر چه دلیلی فیلتر شده، لابد یکی یه بازی گذاشته بخاطرش کل فروشگاه فیلتر شده :P