انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نویسنده موضوع: چرا اندروید به کاربر دسترسی روت نمیده  (دفعات بازدید: 863 بار)

0 کاربر و 6 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین ABOLDOM

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1923
پاسخ : چرا اندروید به کاربر دسترسی روت نمیده
« پاسخ #15 : 19 آبان 1401، 01:22 ب‌ظ »
بنظرم نیاز نیست خوششون بیاد، سعی کنی  خوب حرف بزنی، اگه باز طرف مسخره میکرد که اینا اراجیفه، اصرار نکن، افراد همیشه درجا شل نمیکنن، من خودم یکی میشناسم اول رفتم گنو لینوکس مسخره میکرد یطوری انگار گنو لینوکس هیچی نداره هیچوقت هیچی نمیشه منم رفتم از یه چیز اشغال استفاده کنم که خاص باشم..، کم کم استیم او‌اس دید، یه چیزای قشنگ و قابلیت دید، خودش نیومد، ولی حداقل یکم دیدش بازتر شد..، خودت لذت ببر استفاده کن کسی ببینه احتمالش هست ازت بخواد درموردش توضیح بدی یا براش نصب کنی، سر ماستودون هم طرف میگفت اینا چین همه توییتر هستن خریت ماستودون فعالیت کنی.. الان باز شل تر  شده، مدت زمان مهمه، نباید خودت جوری جلوه بدی که طرف هیچی نمیفهمه و تو میخوای یه چیزی رو به نفع خودت بهش قالب کنی، فعلا هم که اندروید بیشترین سهم سیستم عامل داره، ios بنظرم فقط میتونه بالا و پایین کنه ولی نمیتونه جای اندروید با این سبک بگیره، خیلی آدمای غیر فنی هم دیدم حالشون از ios بهم بخوره، اره چون تو اندروید راحت میتونن کار هارو انجام بدن، و قطعا موضوع قیمت هم خیلی تاثیر داره تا از ios استفاده نکنن، به هرحال از هرچی میخوان استفاده کنن(: به قولی گنو لینوکس زودتر پا بگیره، کاش میشد رو همین گوشی های اندرویدی‌مون نصبش کنیم بدون مشکل(:

آفلاین hartin

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1581
« پاسخ #16 : 19 آبان 1401، 01:56 ب‌ظ »
روش های چرت شماها باعث فراری شدن طرف میشه الان من بیام از فلسفه صحبت کنم همه میگن به من گوش نمیکنن همیشه اولین جمله بحث مهمه تائین میکنه طرف بقیه حرفو گوش کنه یا نه اول با مزایای دیدنی اشنا بشه قطعا خودش میره دنبال فلسفه در مرحله اول بار ها دیدم روش شماها جواب نداده ولی با روش خودم شاید ده نفر رو تونستم بیارم
شماها میشنید از نرم افزار آزاد میگید و به ویندوز میگید ویندوزد معلومه طرف از چیزی که ده ساله استفاده میکنه دفاع میکنه گارد میگیره همیشه متعصب جماعت از هرچی دفاع کردن بیشتر فراری دادن ولی وقتی میانه رو رعایت کنی همه میپذیرن شما همین روش منو تست کن نه باعث گارد گرفتن طرف میشه نه از گنو فقط محیط خط فرمان یادش میمونه
« آخرین ویرایش: 19 آبان 1401، 02:05 ب‌ظ توسط hartin »
:My Instagram
_.hartin._

آفلاین 🇬🇧بریتانیای کبیر🇬🇧

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 2585
  • GOD SAVE THE KING/QUEEN
« پاسخ #17 : 19 آبان 1401، 02:00 ب‌ظ »
نقل‌قول
نگاه کنید الکی امار در نیارید من به هشتاد درصد جامعه میگم برو آیفون بخر چون راحتی کار که تو آیفون هست هیچ جا نیست جوری طراحی شده کوچیک ترین ها هم بتونن کار کنن
تو خیلی اشتباه می‌کنی. این همه پول بدی بعدش بدبخت شی اگه یهو اپ استورش فیلتر شه ، حریم شخصی رو بدی به فنا؟ برند دیگه چه صیغه ایه؟
🇬🇧🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿🏴󠁧󠁢󠁷󠁬󠁳󠁿🏴󠁧󠁢󠁳󠁣󠁴󠁿🇬🇧

آفلاین hartin

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1581
« پاسخ #18 : 19 آبان 1401، 02:08 ب‌ظ »
: به قولی گنو لینوکس زودتر پا بگیره، کاش میشد رو همین گوشی های اندرویدی‌مون نصبش کنیم بدون مشکل(:
والا از خدامون هست بلندر و گیمپ داشته باشیم ولی تو ایران گوشی گنویی وارد نمیشه حتی با یکی از دوستانم که بریتانیا هست صحبت کردم میگفت تو سایتش رفته ولی موجود نبوده
« آخرین ویرایش: 19 آبان 1401، 02:10 ب‌ظ توسط hartin »
:My Instagram
_.hartin._

آفلاین ABOLDOM

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1923
« پاسخ #19 : 19 آبان 1401، 02:50 ب‌ظ »
اره کلا این چیزا کم ساخته میشه الانا تو خارجشم انبوه نیست، بنظر میاد چند سالی باید صبر کنیم تا انتخاب زیاد و راحت باشه، اگه یه موجی راه بیفته شاید زودتر

آفلاین دانیال بهزادی

• ناظر انجمن
  • *
  • ارسال: 19684
  • Urahara Kiesuke
    • وبلاگ
« پاسخ #20 : 23 آبان 1401، 02:10 ب‌ظ »
روش های چرت شماها باعث فراری شدن طرف میشه الان من بیام از فلسفه صحبت کنم همه میگن به من گوش نمیکنن همیشه اولین جمله بحث مهمه تائین میکنه طرف بقیه حرفو گوش کنه یا نه اول با مزایای دیدنی اشنا بشه قطعا خودش میره دنبال فلسفه در مرحله اول بار ها دیدم روش شماها جواب نداده ولی با روش خودم شاید ده نفر رو تونستم بیارم
شماها میشنید از نرم افزار آزاد میگید و به ویندوز میگید ویندوزد معلومه طرف از چیزی که ده ساله استفاده میکنه دفاع میکنه گارد میگیره همیشه متعصب جماعت از هرچی دفاع کردن بیشتر فراری دادن ولی وقتی میانه رو رعایت کنی همه میپذیرن شما همین روش منو تست کن نه باعث گارد گرفتن طرف میشه نه از گنو فقط محیط خط فرمان یادش میمونه
شاید چون خودت بهش مسلط نیستی و نمی‌تونی درست ازش تعریف کنی؟
من فقط با صحبت در مورد این که چرا فقط استفاده از نرم‌افزار آزاد عقلانیه، کاری کردم که چندصد نفر نه تنها گاردی نگرفتن؛ که خودشون رفتن سراغ نرم‌افزار آزاد و آدم‌های دیگه‌ای رو هم آوردن.
اگه این ارسال بهت کمک کرد، دنبال دکمهٔ تشکر نگرد. به جاش تو هم به جامعهٔ آزادت کمک کن