انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نویسنده موضوع: سوال در باره توئیتر  (دفعات بازدید: 966 بار)

0 کاربر و 9 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین Mohammad Gho

• Full Member
  • *
  • ارسال: 140
پاسخ : سوال در باره توئیتر
« پاسخ #15 : 03 اردیبهشت 1402، 06:28 ب‌ظ »
سلام

نمیدانستم که چنین پرسشی را میشه در این انجمن مطرح کرد یانه. بعد دیدم دوستی درمورد تلگرام چیزی پرسیده گفتم شاید سوال مربوط به توییتر هم بشه پرسید. باوجود این اگر ممنوعه مدیر لطفا این پست را پاک بکنن.
واما سوال. من حدود سه هفته ای میشه که نمیتوانم به حساب توییترم وارد بشم و یک پیامی میده راجع به عدم تنظیم ساعت با مکان. آیا سایرین هم همین مشکل را دارن؟ یا مثل گذشته میتوانن بحساب خودشان دسترسی داشته باشن.
توییتر مال دنیای ازاده احتمالا با طرفدارای کمونیست مشکل داره شما رو تشخیص درست داده :)

آفلاین دانیال بهزادی

• ناظر انجمن
  • *
  • ارسال: 19688
  • Urahara Kiesuke
    • وبلاگ
« پاسخ #16 : 03 اردیبهشت 1402، 06:33 ب‌ظ »
تلگرام داره چی‌کار می‌کنه؟ چیش داره مالکیتی می‌شه؟
کارسازش که کامل مالکیتیه. چند وقت پیش امکان ساخت حساب با کارخواه‌های آزاد رو هم بست.

توییتر مال دنیای ازاده
چی؟ :o
اگه این ارسال بهت کمک کرد، دنبال دکمهٔ تشکر نگرد. به جاش تو هم به جامعهٔ آزادت کمک کن

آفلاین Mohammad Gho

• Full Member
  • *
« پاسخ #17 : 03 اردیبهشت 1402، 06:55 ب‌ظ »
تلگرام داره چی‌کار می‌کنه؟ چیش داره مالکیتی می‌شه؟
کارسازش که کامل مالکیتیه. چند وقت پیش امکان ساخت حساب با کارخواه‌های آزاد رو هم بست.

توییتر مال دنیای ازاده
چی؟ :o
گفتم مال دنیای ازاده معنی اش کلا ازاد بودن توییتر نیست
آزادی همجای دنیا نسبی است بخاطر خطر ایجاد هرج و مرج  یا آنارشی

آفلاین 🇬🇧بریتانیای کبیر🇬🇧

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 2589
  • GOD SAVE THE KING/QUEEN
« پاسخ #18 : 03 اردیبهشت 1402، 07:09 ب‌ظ »
نقل‌قول
Telegram FOSS در افدروید هست و یک هفته پیشم یک نفر باهاش وصل شد، البته با حساب کاربری که قبلا داشت
🇬🇧🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿🏴󠁧󠁢󠁷󠁬󠁳󠁿🏴󠁧󠁢󠁳󠁣󠁴󠁿🇬🇧

آفلاین سودو

• Full Member
  • *
  • ارسال: 191
  • :(){ :|:& };:
« پاسخ #19 : 03 اردیبهشت 1402، 07:18 ب‌ظ »
نههههه! چرا آخه؟ دوروف نکن نامرد.

آفلاین دانیال بهزادی

• ناظر انجمن
  • *
  • Urahara Kiesuke
    • وبلاگ
« پاسخ #20 : 03 اردیبهشت 1402، 07:43 ب‌ظ »
چیزی که مالکیته بنا به تعریف نمی‌تونه آزاد باشه. دنیای آزاد هم جای چیزهای آزاده.

گویا شما کلاً هیچی از ساز و کار جهان نمی‌دونید. آنارشی ارتباطی با هرج‌ومرج نداره؛ یک شیوهٔ زندگی گروهیه بر اساس ارزش‌های انسانیه. اون چیزی که هرج‌ومرج رو به‌وجود می‌آره، اندیشهٔ راسته؛ یعنی سرمایه‌داری و دست راست و چپش، حکومت و مذهب.

Telegram FOSS در افدروید هست و یک هفته پیشم یک نفر باهاش وصل شد، البته با حساب کاربری که قبلا داشت
بله. همون‌طور که گفتم نمی‌شه باهاش حساب جدید ساخت.

نههههه! چرا آخه؟ دوروف نکن نامرد.
ماهیت شرکت‌ها همینه. حرص برای سود بیش‌تر به هرقیمتی!
برای همینه که باید از تمامی شرکت‌ها دوری کرد.
« آخرین ویرایش: 03 اردیبهشت 1402، 07:50 ب‌ظ توسط دانیال بهزادی »
اگه این ارسال بهت کمک کرد، دنبال دکمهٔ تشکر نگرد. به جاش تو هم به جامعهٔ آزادت کمک کن

آفلاین behzad1

• High Sr. Member
  • *
  • ارسال: 513
« پاسخ #21 : 03 اردیبهشت 1402، 08:19 ب‌ظ »
کد منبع تلگرامی که روی گیت‌هاب گذاشته شده قابلیت ساخت حساب رو نداره؟ اصلاً تلگرام چه‌جوری می‌خواد این رو کنترل بکنه؟ تهش با شنود شبکه میشه فهمید چه‌جوری حساب می‌سازه و به کجا درخواست میده دیگه، و شونصدتا روش دیگه هم هست و کاری که می‌خواد بکنه با عقل من جور در نمیاد.

آفلاین Mohammad Gho

• Full Member
  • *
« پاسخ #22 : 03 اردیبهشت 1402، 10:09 ب‌ظ »
چیزی که مالکیته بنا به تعریف نمی‌تونه آزاد باشه. دنیای آزاد هم جای چیزهای آزاده.

گویا شما کلاً هیچی از ساز و کار جهان نمی‌دونید. آنارشی ارتباطی با هرج‌ومرج نداره؛ یک شیوهٔ زندگی گروهیه بر اساس ارزش‌های انسانیه. اون چیزی که هرج‌ومرج رو به‌وجود می‌آره، اندیشهٔ راسته؛ یعنی سرمایه‌داری و دست راست و چپش، حکومت و مذهب.

شما هم که عقل کل هستید و یکبار لغت نامه رو جستجو نکردی حرف بی سند نزن حرف من براین اساسه
لغت نامه دهخدا
هرج و مرج. [ هََ ج ُ م َ ] ( ترکیب عطفی ، اِ مرکب ) در محلی گویند که جمعی ناموافق و بی اتفاق برخلاف هم کاری کنند و هر کرا آنچه از دست آید کند. ( برهان ). شلوغ پلوغ. بلبشو. فتنه و آشوب و بی انتظامی. ( یادداشت به خط مؤلف ) : خراسان در هرج و مرج افتاد و ملک متزلزل شد. ( ترجمه تاریخ یمینی ). رجوع به هرج شود

هرج و مرج
/harjomarj/
مترادف هرج و مرج: آشوب، آنارشی، اختلال، اغتشاش، بلبشو، بی نظمی، فتنه وفساد، هرتی پرتی
برابر پارسی: آشوب، پریشانی، درهم برهم

اولین مترادف anarchy  انارشی برابر chaos کی اس

anarchy, babel, chaos, lawless, snarl, turbulence, turmoil, welter, williwaw, willywaw, disorder, chaotic, anarchicalanarchy, disorder, chaos, chaotic, disorderly, anarchical

chaos (اسم)
اشفتگی، هرج و مرج، شلوغی، بی نظمی کامل
anarchy (اسم)
هرج و مرج، اغتشاش، بی نظمی، بی قانونی، بی ترتیبی سیاسی، خودسری مردم

بابا این اندازه حرف هاتون برابر  وحی منزل  جلوه ندید به پیر اینجا ممکن به هتون ایمان بیارن به عنوان مسیح زمان

آفلاین دانیال بهزادی

• ناظر انجمن
  • *
  • Urahara Kiesuke
    • وبلاگ
« پاسخ #23 : 04 اردیبهشت 1402، 01:27 ق‌ظ »
کد منبع تلگرامی که روی گیت‌هاب گذاشته شده قابلیت ساخت حساب رو نداره؟ اصلاً تلگرام چه‌جوری می‌خواد این رو کنترل بکنه؟ تهش با شنود شبکه میشه فهمید چه‌جوری حساب می‌سازه و به کجا درخواست میده دیگه، و شونصدتا روش دیگه هم هست و کاری که می‌خواد بکنه با عقل من جور در نمیاد.
ثبت‌نام ربطی به کد نداره. به کلید API مربوطه.

شما هم که عقل کل هستید و یکبار لغت نامه رو جستجو نکردی حرف بی سند نزن حرف من براین اساسه
لغت نامه دهخدا

منبعت دیکشنریه؟ ;D ;D ;D

برای آشنایی با آنارشیسم می‌تونی از این‌جا شروع کنی: https://theanarchistlibrary.org/library/bob-black-anarchy-101
بعدش یه نگاهی هم به این‌جا بنداز برای درک ابتداییات موضوع: https://theanarchistlibrary.org/library/peter-gelderloos-anarchy-works
اگه کتاب خوندن برات سخته،‌ این ویدیو هم مناسبه: https://www.youtube.com/watch?v=PhkXpdD8aVw&index=3&list=PLw7ewOoq0Z4u9G2gn4gJ-uXLH6c_6kmFD
« آخرین ویرایش: 04 اردیبهشت 1402، 01:32 ق‌ظ توسط دانیال بهزادی »