انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نویسنده موضوع: معرفی و آموزش دانلود منیجر  (دفعات بازدید: 8051 بار)

0 کاربر و 1 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین sahba.

• Jr. Member
  • *
  • ارسال: 78
پاسخ به: معرفی و آموزش دانلود منیجر
« پاسخ #15 : 14 اسفند 1389، 04:18 ب‌ظ »
با سلام
>>در حقیقت من دنبال برنامه ای مثل IDM هستم که هم مانند آن انعطاف پذیر باشد و هم قابلیت دانلود فایلهای استریم مثلا ویدیو های یوتوب را داشته باشه(مثلا خودش لینک دانلودش را پیدا کنه).
اگه از فایر فاکس استفاده میکنید از افزونه FlashGot برای دانلود یو تیوب و سایتهای مشابه استفاده کنید که با تمام دانلود
منیجرها هم ست میشه

آفلاین nodet07

• Jr. Member
  • *
  • ارسال: 89
« پاسخ #16 : 14 اسفند 1389، 07:50 ب‌ظ »
دوست عزیز ؛ هنوز برای اوبونتو نرم افزاری مثل IDM نیستش و شما باید از ترفندهایی که دوستامون گفتن استفاده کنید
یادشون رفته اون شاه که به 100 مهره نمی باخت               

تاجو از سرش تو میدون ، لشگر پیاده انداخت !!

آفلاین Taher

• Jr. Member
  • *
  • ارسال: 45
« پاسخ #17 : 15 اسفند 1389، 08:01 ق‌ظ »
با سپاس.
امتحانش کردم. عالی بود. لطف کردین.
فقط اینکه بهترین برنامه دانلودر در کوبونتو چیه که خصوصیات خوبی(از قبیل محدودیت سرعت دانلود و ... توقف و ادامه) را داشته باشه ؟

آفلاین Darknight

• Jr. Member
  • *
  • ارسال: 78
« پاسخ #18 : 19 اسفند 1389، 08:15 ق‌ظ »
سلام
ببخشید من مزیت های jdownloader رو براتون میزارم شاید دوستان خوششون اومد.
۱- قابلیت pause و resume داره
۲- میتونید روی برنامه password بزارید تا کسی نبینه چی دارید دانلود می کنید و خودش کارشو انجام بده
۳- قابلیت grabber داره یعنی فایل هایی که می خواید از rapidshare دانلود کنید رو براتون چک می کنه ببینه تمام فایل ها سالم هستند یا نه و حجم کلی فایل هارو بهتون نشون میده و فایل های سالم و خراب رو با علامتی نشون میده
۴- قابلیت ‍پوشه بندی داره و می تونید فایلهای دانلودی خودتون رو تو پوشه مورد نظر سیو کنید
۵- کد کاپچاهای سایت های معروف رو خودش براتون تایپ می کنه و نیازی نیست شما برید و کد کاپچا رو بنویسید
۶- پشتیبانی از اکثر سایت های شیر فیلم مثل you.tube و .....
۷- آپدیت های زیاد و سریع
۸- سیو فایل های دانلودی از سایت های شیر فیلم مثل youtube به همان اسمی که در سایت مورد نظر هست
۹- اگر زمانی دانلود شما به هر علتی ناقص بمونه زمانی که خواستید دوباره دانلود کنید از اونجایی که قطع شده دانلود می کنه
10- extract کردن فایل های دانلودی از سایتهای rapidshare و...
« آخرین ویرایش: 19 اسفند 1389، 08:19 ق‌ظ توسط Darknight »