انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

اوبونتو ۲۴٫۰۴ با پشتیبانی بلند مدّت (۱۲ سال) منتشر شد 🎉

نظرسنجی

نظرتون در رابطه با حمایت سی دی های هما چیست ؟

گنجاندن نرم افزارهای کاربردی موثرتر هستش
1 (14.3%)
فقط می تونم حمایت مالی بکنم
1 (14.3%)
فقط می تونم نرم افزارهای کاربردی معرفی کنم
2 (28.6%)
نظر دیگران . رای بر حسب آرا
0 (0%)
هم می تونم کمک مالی بکنم و هم نرم افزارهای کاربردی معرفی کنم
3 (42.9%)

مجموع آرای اعضا: 7

بستن رای گیری: 29 فروردین 1386، 05:08 ب‌ظ

نویسنده موضوع: حمایت از سی دی هما !!  (دفعات بازدید: 5735 بار)

0 کاربر و 1 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین مهدی پیشگوی

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 3100
  • لينوكس يعني آزادي ، امنيت
حمایت از سی دی هما !!
« : 13 اسفند 1385، 05:08 ب‌ظ »
سلام
من فکر می کنم حمایت مالی و کمک به گنجاندن نرم افزارهای کاربردی در این سی دی که آقای مهدی حسن پور زحمتشو می کشن موثر تر باشه .اوبونتو سریع تر دیگر توزیع های لینوکس توان رشد و ترقی رو داره
نظر شما چیه ؟؟

آفلاین sorena

• گروه راهبران
  • *
  • ارسال: 484
پاسخ به: حمایت از سی دی هما !!
« پاسخ #1 : 13 اسفند 1385، 05:13 ب‌ظ »
منظور از حمايت مالي چيه؟
In The World That Has No fences Or Walls , Who Need Gates Or Windows

آفلاین مهدی پیشگوی

• High Hero Member
  • *
« پاسخ #2 : 13 اسفند 1385، 05:25 ب‌ظ »
منظور این هستش که این سی دیها به همراه سی دی خود اوبونتو به رایگان ( حتی ارسال پستی ) صورت بگیره .

آفلاین Mehdi

• ناظر ویژه انجمن
  • *
  • ارسال: 3284
    • هزاردستان
« پاسخ #3 : 14 اسفند 1385، 10:43 ق‌ظ »
اولا ممنون که مایلید از این پروژه متن باز حمایت کنید :)
به نظرم بهترین حمایت شما دوستان از پروژه‌های متن باز، معرفی اونها و کمک به توسعه اونها است. کافیه به هرکدوم از دوستانتون بگید که کنار ویندوز سیستم عاملهای دیگه‌ای هم هستن با خصوصیات و ویژگیهای جالب و گاهی منحصر به فرد... به دوستانتون آموزش بدید و کمکشون کنید که اونها هم از چیزی که شما ازش لذت می‌برید لذت ببرند :)

راجع به حمایت مالی و غیره، بد نیست این رو بدونید که خیلی از پروژه‌های متن باز در دنیا با حمایتهای مالی اسپانسرها سر پا هستند. شما اگر توان مالی داشته باشید تقریبا همه پروژه‌های متن باز از Donation استقبال میکنند و امتیازاتی رو هم به کسانی که مایل به حمایت مالی هستند میدهند. شما برای اینکه عضو بنیاد نرم‌افزار آزاد FSF باشید حتما باید یه مبلغی رو سالانه یا ماهانه بپردازید و ...
در مورد هما هم سی‌دی هما رو میتونید به رایگان از اینترنت دریافت کنید و برای دریافت پستی هم برای هر سی‌دی ۵۰۰ تومن در نظر گرفته شده تا به راحتی در خدمت همه باشه. فعلا ارسال رایگان پستی جز در موارد خاص نداریم!

گروه کاربران ایرانی اوبونتو در جهت سرویس دهی بهتر به عموم علاقه‌مندان از Donation یا Sponsorship استقبال میکنه و میتونه همکاریهای خوبی با حامیان داشته باشه و امکانات مختلفی رو در اختیارشون قرار بده.
Of one Essence is the human race,
Thusly has Creation put the Base;
One Limb impacted is sufficient,
For all Others to feel the Mace.
~Saadi (persian poet) -1258
Hezardastan | Free As in Freedom

آفلاین مهدی پیشگوی

• High Hero Member
  • *
« پاسخ #4 : 14 اسفند 1385، 11:32 ق‌ظ »
مهدی جان برای سی دی ها هما آیا حمایت مالی لازمه ؟

آفلاین mohi

• گروه راهبران
  • *
  • ارسال: 1430
  • as in freedom
« پاسخ #5 : 19 اسفند 1385، 10:35 ب‌ظ »
این کار مهدی واقعاً عالیه! سی دی هما!
اگه مهدی لطف کنه و کمی در مورد هما و اصلا همین اوبونتو آی آر برامون بگه و درد دل کنه (خاله زنک شدم؟  ;) ) حتما بچه ها خیلی استقبال میکنن و حتی میفهمن در چه زمینه ای بیشتر میتونن کمک کنن!
امضای کوچکتر - انجمن زیباتر P-:

آفلاین مهدی پیشگوی

• High Hero Member
  • *
« پاسخ #6 : 19 اسفند 1385، 10:37 ب‌ظ »
من می گم یه تاپیک بزنیم و اون چیزها و مواردی رو که نیاز داریم عنوان کنیم . مثلا من به نرم افزاهای خاصی نیاز دارم بیایین جمع بندی کنیم . نظرتون چیه؟

آفلاین Mehdi

• ناظر ویژه انجمن
  • *
  • ارسال: 3284
    • هزاردستان
« پاسخ #7 : 20 اسفند 1385، 10:15 ق‌ظ »
راستش در مورد هما فکر میکنم همه چیز واضحه! خیلی از کاربرای ایرانی دسترسی به اینترنت پر سرعت ندارند و برای اینکه بتونن یه سیستم اوبونتو کامل داشته باشند ما سی‌دی هما رو آماده کردیم. فکر میکنم اولین نسخش برای Ubuntu 5.10 بود که خط فرمانی هم بود و بعد یه پوسته گرافیکی هم براش آماده شده تا کاربرا راحت تر باشند... :)
اگر دوست دارید ابزارهای خاصی رو هم تو هما ببینید میتونید مطرح کنید تا اضافه بشه. بد نیست این خبر رو هم بدم که نسخه Games سی‌دی هما هم انشاا... برای نوروز آماده میشه.

در مورد اوبونتو ایران هم خوب، من اوبونتو رو یک وروذی خوب به دنیای نرم‌افزارهای آزاد میدونم :) سعی کردم تنهایی یا با کمک سایر دوستان منابعی رو در اختیار کاربرا قرار بدیم تا راحت‌تر از نرم‌افزارهای آزاد استفاده کنند. این گروه هم یک مجموعه است که همه تلاشش در همین راهه.
این گروه یک گروه غیرانتفاعی و گروه رسمی اوبونتو در ایرانه! از همه جور فعالیتی هم استقبال میکنیم... این بستگی به افراد داره که مایل باشن تو چه زمینه‌ای فعالیت کنند. توسعه مستندات، توسعه ابزارهای مورد نیاز کاربران ایرانی، توسعه نرم‌افزاری، گروه طراحی و هنر، گروه پشتیبانی فنی، گروه مارکتینگ، گروههای توسعه در شهرستانها و ... شاید نمونه‌هایی از این گروهها باشند!
همه افراد در هر سطحی میتونن در جهت توسعه فرهنگ متن باز با گروه همکاری کنند! ما هم تا جایی که در توانمون باشه سعی میکنیم که کمک کنیم و پیشنهاد بدیم...

اگر سوال خاص دیگه‌ای هم دارید میتونید بصورت خصوصی یا عمومی مطرح کنید و اگر لازم بود میشه یک صفحه FAQ هم تو ویکی برای این نوع سوالات درست کرد!
Of one Essence is the human race,
Thusly has Creation put the Base;
One Limb impacted is sufficient,
For all Others to feel the Mace.
~Saadi (persian poet) -1258
Hezardastan | Free As in Freedom

آفلاین مهدی پیشگوی

• High Hero Member
  • *
« پاسخ #8 : 20 اسفند 1385، 10:28 ق‌ظ »
سلام .
مهدی جان راستش اگه سی دی های هما نبود نمی تونستم اوبونتو رو انخاب کنم . چون همونظور که اشاره کردی سرعت اینترنت در ایران خیلی پایینه ، برای همین تلاش می کنم که پاره از وقتمو برای جلو بردن اهداف سایت و اپن سورس کنار بزارم .
امیدوارم بقیه بچه ها هم کمک کنند

آفلاین سعید زبردست

• سعید زبردست
  • گروه راهبران
  • *
  • ارسال: 1052
  • سعید زبردست
    • وبلاگ سعید زبردست
« پاسخ #9 : 20 اسفند 1385، 11:15 ق‌ظ »
سلام
منم خیلی از سی دی هما استفاده کردم. در مورد همکاری هم چون تازه کار با اوبونتو شروع کردم ممکنه در زمینه پشتیبانی نتونم کمک زیادی کنم. ولی در زمینه گرافیک و برنامه نویسی تحت وب (با PHP) و انواع CMS ها تجربه دارم. خوشحال میشم که همکاری کنم.

راستی بی صبرانه منتظر Games هما هستم. (تا ۲۵ اسفند آماده میشه؟)
موفق باشید
وب سایت - وبلاگ - «آنان که می توانند انجام می دهند و آنان که نمی توانند، انتقاد می کنند ...»
قوانین و خط مشی رفتاری در انجمنهای اوبونتو ایران

آفلاین مهدی پیشگوی

• High Hero Member
  • *
« پاسخ #10 : 20 اسفند 1385، 12:33 ب‌ظ »
سلام من بسته هما مخصوص برنامه نویسی و game رو مشتاقانه منتظرم.