انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نویسنده موضوع: ایمیل و لینوکس! AND نرم افزار کرک شده و لینوکس؟! [حل شد]  (دفعات بازدید: 6614 بار)

0 کاربر و 5 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین Zartosht

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1437
  • جاوید ایران باستان و اندیشه پاک زرتشت
Americans On Lines حال نمی کنید؟ شما که نمی خواهید این سرویس ها را بخرید. یک ای میل ساده است و بس این همه به گفته دوستمان ایرادهای بنی اسراییلی چیست؟
به این مورد قبلاْ پاسخ دادم. نیاز نمی‌بینم برای تفهیم دوستان بازتشریح کنم.

اگر می خواهید بدانید برنامه ای کرک شده هست یا نه اینترنت و گوگل می توانند به شما پاسخ دهند نه انجمنی که بر اساس ضدیت با کرک و برنامه های متن بسته تشکیل شده است.
کلاْ عادت دارید اول سرو ته شید، بعد به یک چیز نگاه کنید(یا بفهمید).

ضدیت با کرک یک چیزی، ضدیت با برنامه‌‌های متن بسته دیگه چیه؟
اولاْ که فکر نمی‌کنم این‌جا ضدیتی در کار باشه. قراره این‌جا اول به تشریح یک مفهوم(اوپن سورس) و باز کردن گره‌هاش برای کاران مشتاق پرداخته بشه و البته فرهنگ(و یا فلسفه)ای که در کنارش شکل گرفته(مبتنی بر هدف توسعه‌دهنده‌هاش) هم بیان/رعایت بشه. نه این‌که ضدیتی صورت بگیره با چیزی. قرار نیست این‌جا با کاربرای ویندوز یا استفاده کنندگان ابزارهای متن بسته دست به یقه شد که. اگر ضدیّته پس چرا این قدر از واین و اجرای نرم افزارهای ویندوزی(البته با رعایت حق کپی رایت) روی لینوکس صحبت می‌شه. پس شما می‌گی کلاْ کارت گرافیکم را در بیارم پرت کنم دور.
و چندماْ، صحبت از کرک مگه، جنایته. آقا داریم می‌پرسیم لینوکس هم کرک داره یا نه. نگفتم که بریم کرک کنیم بزنیم یک ساعته پروژه‌ی گنو/لینوکس رو بخوابونیم، تمام. گفتم؟

بعد به یک مورد هم اشاره کرده بودید که نفمیدم چیه: گوگل؟؟
گوگل چیه؟ گو + گل: گو(بن مضارع فعل گفتن) + گل(Flower)/گل(Mud).
هر دو حالت را چندین بار - چه آهسته و چه با فریاد چه معمولی - گفتم: هم گُل هم گِل، چیزی دستگیرم نشد! وقتی می‌گیم کسی ندا میده و پاسخ بهت الهام می‌شه؟ یا فرم دیگه‌ای داره؟ وضو هم باید داشته باشیم؟

+ دوستان حمل بر بی‌احترامی نکنند. احترام ایشان(حمل بر شخص خاصی نشه) محفوظ است. لطفاْ به قصد اصلاح/امحاء بنده هم درصدد پاسخ بر نیایید
و دیگه این‌که به آخر تاپیک افزوده بودم که: حل شد.

++ چشم. نصیحت شما آویزه‌ی گوش می‌شه(ولی حیف که گوشم سوراخ نیست!)
دقیقا در این انجمن با کرک نرم افزار و برنامه های متن بسته انحصارگرا ضدیت وجود دارد و بیشتر کاربران این انجمن بر این باور هستند.
همچنین گوگل یک سرویس جستجو گسترده در اینترنت است که بودن آن دلیل خوبی برای جلوگیری از ایجاد تاپیک های بی سر و ته و بی نتیجه همچون موضوعی است که شما ایجاد کرده اید. خواندن آن هم بسیار ساده است مگر اینکه خواننده پیش از جستجو عادت به پرسش های بی مورد داشته باشد.
دیدگاه های شما را در این پست خواندم و متوجه شدم عموما به ایراد دیدگاه های بی پایه و اساس خو گرفته اید مانند اینکه قطعات آمریکایی (شاید اسما آمریکایی) و یا هر جای دیگری چینی هستند!!! که موجبات شادی خاطر دوستان ما را فراهم کرد!!

مدتی بود که در انجمن تاپیک های زرد ایجاد نمی شد که شما آن را ساخته اید. چه در لینوکس نرم افزار کرک شده باشد چه نباشد که البته پاسخ پرسش شما از بدیهیات است باز هم گرفتن این پاسخ هیچ نتیجه عملی به درد بخوری به همراه ندارد. جالب که (حل شد) هم به عنوان افزوده شده!!!!!!!!!!
خداحافظی همیشگی من از انجمن اوبونتو ایران با امید پیروزی برای همه دوستان
-------
ما از تبار کوروش و فرزند جمشیدیم / پیروز بی برده ، بت نپرستیدیم

آفلاین ham!d

• High Sr. Member
  • *
  • ارسال: 599
« آخرین ویرایش: 18 خرداد 1390، 09:05 ق‌ظ توسط Dream »