انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نویسنده موضوع: خراب شدن لینوکس بعد از نصب و حذف گنوم 3  (دفعات بازدید: 2980 بار)

0 کاربر و 3 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین janbarkaff

• Full Member
  • *
  • ارسال: 146
با سلام . من چند روز قبل اومدم گنوم 3 رو با روشی که دوستمون در این تایپیک توضیح دادن نصب کنم
http://forum.ubuntu.ir/index.php/topic,17644.msg140507.html#msg140507
بعد از نصب از محیط ایجاد شده خوشم نیومد و اومدم حذفش کنم که دیگه کلا لینوکس به فنا رفت . بعد آن لینوکس بالا میاد در حال رکاوری مد با گرافیک low اما فقط ماوس آیکونش معلومه و هیچ چیز دیگه رویت نمیشه . باید چطور این مشکل رو رفع کنم ؟ اگر میتونید لطفا راهنمایی کنید .

آفلاین ham!d

• High Sr. Member
  • *
  • ارسال: 599
پاسخ به: خراب شدن لینوکس بعد از نصب و حذف گنوم 3
« پاسخ #1 : 17 خرداد 1390، 03:21 ب‌ظ »
توی لینک زیر گفته که اگه روی یونیتی، کنوم 3 سوار کنی دیگه برگشت به یونیتی:  ](*,) و باید در فکر جان بخشیدن به گنو 2 باشی.
(دیگه واسه چی سافت‌پدیا رو ف.یلتر کردن)
(البته لینک بالا مربوط به وقتی است کهbeta11.04 منتشر شده بود)

آفلاین janbarkaff

• Full Member
  • *
« پاسخ #2 : 17 خرداد 1390، 03:25 ب‌ظ »
توی لینک زیر گفته که اگه روی یونیتی، کنوم 3 سوار کنی دیگه برگشت به یونیتی:  ](*,) و باید در فکر جان بخشیدن به گنو 2 باشی.
(دیگه واسه چی سافت‌پدیا رو ف.یلتر کردن)
(البته لینک بالا مربوط به وقتی است کهbeta11.04 منتشر شده بود)
یعنی باید از نو لینوکس رو نصب کنم ؟من قبل خرابکاری با aptoncd از نرم افزارها و برنامه ها بکاپ گرفتم با حجم حدود 334 مگ . آیا میشه سیستم رو به حالت قبل خرابکاری برگردوند ؟

آفلاین ham!d

• High Sr. Member
  • *
  • ارسال: 599
« پاسخ #3 : 17 خرداد 1390، 03:45 ب‌ظ »
لینک زیر گفته می‌شه دوباره یونیتی را داشت گویا!

اگه محیط GUI‌ات هم درست کار نمی‌کنه برو به کنسول و دستورات توی لینک بالا را بزن ببین چی می‌شه.

آفلاین janbarkaff

• Full Member
  • *
« پاسخ #4 : 17 خرداد 1390، 04:43 ب‌ظ »

اگه محیط GUI‌ات هم درست کار نمی‌کنه برو به کنسول و دستورات توی لینک بالا را بزن ببین چی می‌شه.
متشکرم از شما. الان قبل دیدن تایپیک شما ریست کردم در حالت معمولی میخواد اوبونتو رو بالا بیاره اما بعد گزینه low گرافیک میاد و با انتخاب اون میره رو آرم اوبونتو و همینطور نقطه ها رو پر میکنه اما اوبونتو بالا نمیاد . الان دوباره ریست میکنم بینم میتونم در حالت کنسول وارد شم .

آفلاین janbarkaff

• Full Member
  • *
« پاسخ #5 : 17 خرداد 1390، 05:42 ب‌ظ »

من دستورات موجود در لینک رو دادم اما هیچ تاثیری نداشت . در حالت معمولی سیستم بالا میاد اما هیچ چییزی معلوم نیست و صفحه مشکیه . در حالت low گرافیکی بالا میاد اما فقط ماوس معلومه . موضوعی که هست اینه که احساس میکنم با کدهای لینکی که دادین انگار داره گنوم 3 آپدیت میشه بجای ریمو شدن و نصب یونیتی . اینطور نیست ؟