انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نویسنده موضوع: نماگرفت از میزکار گنو/لینوکس  (دفعات بازدید: 1382656 بار)

0 کاربر و 10 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین مجتبی باغبان

• Hero Member
  • *
  • ارسال: 780
پاسخ : نماگرفت از میزکار گنو/لینوکس
« پاسخ #4440 : 09 امرداد 1400، 10:22 ب‌ظ »
اگه می‌خوای پنل kde رو شفاف کنی باید توی فایل‌های svg تم پلاسما، فایل svg که مرتبط با پس‌زمینه پنل است رو ویرایش کنی. و اگه از پنل latte dock استفاده می‌کنی که توی خود تنظیماتش گزینه واسه شفافیت داره

آفلاین Hello

• Jr. Member
  • *
  • ارسال: 85
« پاسخ #4441 : 09 امرداد 1400، 11:03 ب‌ظ »
سلام
دسکتاپ ساده ای هست اما چون دوستش دارم و اولین تجربه من از گنو/لینوکس هست گفتم بذارم. ;D

آفلاین electrocell

• Jr. Member
  • *
  • ارسال: 93
  • عاشق یادگیری و متن باز
« پاسخ #4442 : 26 امرداد 1400، 04:16 ب‌ظ »

تازه کارم ببخشید به بزرگی خودتون
به نام یهگانه برنامه نویس هستی.

آفلاین آرمان اسماعیلی

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 2366
« پاسخ #4443 : 26 امرداد 1400، 05:23 ب‌ظ »
هیچ وقت متوجه نشدم اینکه از ظاهر مک کپی درست می‌کنین چه دلیلی می‌تونه داشته باشه. یعنی چی واقعاً؟! به فرض که بگیم از سبک و سیاق طراحیش خوشتون میاد، دیگه چه لزومی داره که لوگوهای اپل و مک رو همه جای سیستم‌عامل بچپونید؟!

اول اینکه این دیگه الهام نیست و عملاً کپی حساب میشه.
بعداً فرض کنید یه نفر ببینه. نمیگه «آخی عزیزم دلت مک می‌خواد اما پولشو نداری بگیری؟ امیدوارم خدا جون خودش کمکت کنه و مشکلت حل بشه.»؟! مشکلی ندارید با شنیدن چنین جمله‌ای؟

توی لینوکس آزادی بینهایت دارید و هر مدل تم و آیکونی که دلتون بخواد موجوده. یعنی واقعاً هیچ کدومشون قشنگ نبودن؟! فقط ظاهر مک قشنگه که کپی درست می‌کنین؟
صفحه‌ی من در اینستاگرام: ‎‎@armanes92

آفلاین electrocell

• Jr. Member
  • *
  • عاشق یادگیری و متن باز
« پاسخ #4444 : 26 امرداد 1400، 05:34 ب‌ظ »
هیچ وقت متوجه نشدم اینکه از ظاهر مک کپی درست می‌کنین چه دلیلی می‌تونه داشته باشه. یعنی چی واقعاً؟! به فرض که بگیم از سبک و سیاق طراحیش خوشتون میاد، دیگه چه لزومی داره که لوگوهای اپل و مک رو همه جای سیستم‌عامل بچپونید؟!

بعداً فرض کنید یه نفر ببینه. نمیگه «آخی عزیزم دلت مک می‌خواد اما پولشو نداری بگیری؟ امیدوارم خدا جون خودش کمکت کنه و مشکلت حل بشه.»؟! مشکلی ندارید با شنیدن چنین جمله‌ای؟

توی لینوکس آزادی بینهایت دارید و هر مدل تم و آیکونی که دلتون بخواد موجوده. یعنی واقعاً هیچ کدومشون قشنگ نبودن؟! فقط ظاهر مک قشنگه که کپی درست می‌کنین؟

خب همین آزادی اجازه شبیه سازی کامل مک رو میده برام لذت بخشه حتما که اینطور شخصی سازی کرددم

آفلاین مرتضی . م

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1116
« پاسخ #4445 : 26 امرداد 1400، 07:17 ب‌ظ »
خب همین آزادی اجازه شبیه سازی کامل مک رو میده برام لذت بخشه حتما که اینطور شخصی سازی کرددم
واقعا دلخواهتون اینه؟ بدون ذره ای تغییر؟ ترجیح میدید به جای لوگوی توزیعتون سیب اپل باشه؟
یه احساس ناراحتی ندارید که کلاغ رو رنگ کردن جای قناری فروختن؟ ( اصطلاحه! منظورم این نیست که لینوکس کلاغه مک قناری!)
درسته طراحی قشنگی داره ولی واقعا درک نمیکنم که تا آخرین ذره باید شبیهش باشه! حتما یه اختلاف نظری باید باشه بین ظاهر مک و ظاهر مدنظرتون به نظرم ولی میگید به جهنم بزار یه دست اپل بزنیم بره
مهم نیست این حرف ها من ادامه اش نمیدم موفق باشید

آفلاین sameet

• Hero Member
  • *
  • ارسال: 901
  • وبمستری به سبک سامیت
« پاسخ #4446 : 26 امرداد 1400، 07:21 ب‌ظ »
اصلا طراحی جالبی هم نداره فقط هی میگه من بهترینم .واقعا درکش نمیکنم ببینین نمیگم قشنگ نیست ولی واقعا به نظر من چیز تعریفی نداره .
وبمستری به سبک سامیت

آفلاین electrocell

• Jr. Member
  • *
  • عاشق یادگیری و متن باز
« پاسخ #4447 : 26 امرداد 1400، 07:40 ب‌ظ »
واقعا دلخواهتون اینه؟ بدون ذره ای تغییر؟ ترجیح میدید به جای لوگوی توزیعتون سیب اپل باشه؟
یه احساس ناراحتی ندارید که کلاغ رو رنگ کردن جای قناری فروختن؟ ( اصطلاحه! منظورم این نیست که لینوکس کلاغه مک قناری!)
درسته طراحی قشنگی داره ولی واقعا درک نمیکنم که تا آخرین ذره باید شبیهش باشه! حتما یه اختلاف نظری باید باشه بین ظاهر مک و ظاهر مدنظرتون به نظرم ولی میگید به جهنم بزار یه دست اپل بزنیم بره
مهم نیست این حرف ها من ادامه اش نمیدم موفق باشید

خب تجربش مشکلی داره؟؟؟

آفلاین دانیال بهزادی

• ناظر انجمن
  • *
  • ارسال: 19677
  • Urahara Kiesuke
    • وبلاگ
« پاسخ #4448 : 27 امرداد 1400، 01:03 ق‌ظ »
همون عکس سیب،‌بهره‌وری رو ۲۵ درصد افزایش می‌ده. حتماً اپل یه چیزی می‌دونست که عکس سیب گذاشت. چرا عکس گلابی نذاشت؟
اگه این ارسال بهت کمک کرد، دنبال دکمهٔ تشکر نگرد. به جاش تو هم به جامعهٔ آزادت کمک کن

آفلاین S Y N C R E X

• Hero Member
  • *
  • ارسال: 799
  • The Control Is The Power
    • syncrex.me
« پاسخ #4449 : 27 امرداد 1400، 08:41 ق‌ظ »
میشه اینقدر تند درباره آزادی حرف زد !؟ یاد کسایی افتادم که میخان دیگران رو بزور ببرن بهشت !
آزادی‌ه دیگه ! یعنی هرکسی آزاده هرکاری بکنه ، حتی پشت لپ تاپ لنووش سیب بچسبونه ، شاید ایشون طراحی مک رو زیبا میدونه ولی فلسفه شرکتش رو دوست نداره ، پس میاد ظاهر مک رو عینا میاره توی فلسفه لینوکسش ، این چه مشکلی داره ! من همیشه همین کار و میکنم ، پول هم دارم که اپل بخرم ، ولی KDE رو دوست دارم .

تازه کارم ببخشید به بزرگی خودتون
خیلی هم عالی خیلی خوب شده من خوشم اومد ، بخصوص دکوریشنی که انتخاب کردید ، هم مرز مشخص داره هم کمی لبه‌هاش گرده .
« آخرین ویرایش: 27 امرداد 1400، 08:44 ق‌ظ توسط vmxcodex »

آفلاین جعفر فرقانلوژ

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 5100
  • اممم . اره دیگه! mehr32
« پاسخ #4450 : 27 امرداد 1400، 11:29 ق‌ظ »
دوستان یکم خودتون رو کنترل کنید این دوستمون دلش خواسته اینجوری درست کنه بعد هم ایمده به ما هم نشون بده این برخورد درسته ؟ [-X
خیلی هم قشنگه اگه دوست داشته باشید طرح های خیلی بهتری هم از خودتون می تونید پیاده کنید  ;)
دیگر به انجمن باز نخواهم گشت شاید جایی با این نام پیدام کنید اگه کاری با من دارید : qxc9966@protonmail.com

آفلاین آرمان اسماعیلی

• High Hero Member
  • *
« پاسخ #4451 : 27 امرداد 1400، 01:03 ب‌ظ »
میشه اینقدر تند درباره آزادی حرف زد !؟ یاد کسایی افتادم که میخان دیگران رو بزور ببرن بهشت !
آزادی‌ه دیگه ! یعنی هرکسی آزاده هرکاری بکنه ، حتی پشت لپ تاپ لنووش سیب بچسبونه
بله قبوله. هر کسی هر کار دلش خواست با کامپیوترش انجام بده چون تاثیری روی زندگی دیگران نداره و مهم نیست اصلا.

، شاید ایشون طراحی مک رو زیبا میدونه ولی فلسفه شرکتش رو دوست نداره ، پس میاد ظاهر مک رو عینا میاره توی فلسفه لینوکسش ، این چه مشکلی داره !
اون سیستم‌عامل مک‌اواسه روی سخت‌افزاری  از برند اپل. این سیستم‌عامل لینوکسه روی سخت‌افزاری از برند لنوو! درنتیجه ظاهر رو هم کپی می‌کنن که بکنن، دیگه اون لوگوی اپل چه معنی داره؟ مشکل نداره، بی‌معنی و حتی عجیبه.

من همیشه همین کار و میکنم ، پول هم دارم که اپل بخرم ، ولی KDE رو دوست دارم .
اگه حتی لوگوی اپل رو هم می‌ذارید اون گوشه که واقعا عحیب و غیرقابل‌درکه برام.

آفلاین mamadism

• Hero Member
  • *
  • ارسال: 712
    • راه های ارتباطی
« پاسخ #4452 : 27 امرداد 1400، 02:11 ب‌ظ »
یکم به سلایق هم احترام بزاریم ! شاید اون عکس سیب رو دوست داره خب به ما چه ؟!!
بزار هرجور دوس داره کار کنه منم شاید برام قابل درک نباشه دلیل نمیشه بهش بی احترامی کنم

آفلاین آرمان اسماعیلی

• High Hero Member
  • *
« پاسخ #4453 : 27 امرداد 1400، 02:53 ب‌ظ »
یادم نمیاد کسی کوچکترین بی‌احترامی کرده باشه.

آفلاین electrocell

• Jr. Member
  • *
  • عاشق یادگیری و متن باز
« پاسخ #4454 : 27 امرداد 1400، 03:05 ب‌ظ »

برداشت شما از بی احترامی با برداشت من متفاوته.