انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

اوبونتو ۲۴٫۰۴ با پشتیبانی بلند مدّت (۱۲ سال) منتشر شد 🎉

نویسنده موضوع: اوبونتو ۱۱.۱۰ با نام عمومی Oneiric Ocelot منتشر شد!  (دفعات بازدید: 33107 بار)

0 کاربر و 3 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین taher1983

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1054
من که واقعا ازش  خوشم اومد.

آفلاین دانیال بهزادی

• ناظر انجمن
  • *
  • ارسال: 19589
  • Urahara Kiesuke
    • وبلاگ
فقط میون بجثتون این جدا نوشتن حرف «ی» به طورت پیش‌فرض توی لیبره‌آفیس بدجوری ضایعه. روش درست کردنش رو یه جا بنویسین ملت یاد بگیرن
اگه این ارسال بهت کمک کرد، دنبال دکمهٔ تشکر نگرد. به جاش تو هم به جامعهٔ آزادت کمک کن

آفلاین Mehdi

• ناظر ویژه انجمن
  • *
  • ارسال: 3284
    • هزاردستان
میبخشین یعنی کجاش ضایعه؟  ;)
http://imagebin.org/180004
« آخرین ویرایش: 28 مهر 1390، 12:40 ب‌ظ توسط Mehdi »
Of one Essence is the human race,
Thusly has Creation put the Base;
One Limb impacted is sufficient,
For all Others to feel the Mace.
~Saadi (persian poet) -1258
Hezardastan | Free As in Freedom

آفلاین دانیال بهزادی

• ناظر انجمن
  • *
  • Urahara Kiesuke
    • وبلاگ
اگه این ارسال بهت کمک کرد، دنبال دکمهٔ تشکر نگرد. به جاش تو هم به جامعهٔ آزادت کمک کن

آفلاین alieblice

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1275
نقل قول از پست اول

تیم اوبونتو با افتخار خبر از انتشار نسخه نهایی خانواده اوبونتو ۱۱.۱۰ با نام عمومی "Oneiric Ocelot" میدهد. این نسخه نیز ادامه راه اوبونتو در عرضه بهترین و جدیدترین تکنولوژی‌های دنیای متن‌باز در یک توزیع با کیفیت و کاربری آسان است.

این جوری ینویسین یهتره

تیم اوبونتو با افتخار خبر از انتشار نسخه نهایی خانواده اوبونتو ۱۱.۱۰ با نام عمومی "Oneiric Ocelot" میدهد. این نسخه ای بسیار نا پایدار به همراه کلی باگ که از بدر ورود تا موقع ریستارت کردن خود نمایی میکنن

من به هه  پیشنهاد میکنم اگر سیستمشون درست کار میکنه بیخودی سری که درد نمیکنه رو دست نزنن

آفلاین mrmrn

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1490
  • آقا مرتضی
من که واقعا ازش  خوشم اومد.
دلیلتم بگو دیگه طاهر جان؟
پدرم به رحمت خدا رفتن. شادی روحش صلوات.

آفلاین mohpooria

• Newbie
  • *
  • ارسال: 22
من که کرش ندیدم!
فقط حس میکنم نسبت به سختافزاری که روش نصبه ، سرعت خوبی نداره!
آموزش
www.ofteax.ir

آفلاین fzerorubigd

• Hero Member
  • *
  • ارسال: 758
  • گوگل دوست خوبیه، فقط باید ازش بپرسی
    • یادداشتهای بیت نیمسوز

آفلاین SAMADALDIN

• Jr. Member
  • *
  • ارسال: 38
سلام

در فونتهایی که حرف (ی) بصورت جدا نوشته میشه از ترکیب دکمه (shift + x) استفاده کنید.

در این صورت حرفی بشکل (ي) درج میشود اگه نشود فونت شما ایراد دارد....

آفلاین دانیال بهزادی

• ناظر انجمن
  • *
  • Urahara Kiesuke
    • وبلاگ
نقل قول از پست اول

تیم اوبونتو با افتخار خبر از انتشار نسخه نهایی خانواده اوبونتو ۱۱.۱۰ با نام عمومی "Oneiric Ocelot" میدهد. این نسخه نیز ادامه راه اوبونتو در عرضه بهترین و جدیدترین تکنولوژی‌های دنیای متن‌باز در یک توزیع با کیفیت و کاربری آسان است.

این جوری ینویسین یهتره

تیم اوبونتو با افتخار خبر از انتشار نسخه نهایی خانواده اوبونتو ۱۱.۱۰ با نام عمومی "Oneiric Ocelot" میدهد. این نسخه ای بسیار نا پایدار به همراه کلی باگ که از بدر ورود تا موقع ریستارت کردن خود نمایی میکنن

من به هه  پیشنهاد میکنم اگر سیستمشون درست کار میکنه بیخودی سری که درد نمیکنه رو دست نزنن

نه اتفاقا خیلی هم پایدار و خوبه. شما احتمالا آپدیت‌هاش رو انجام ندادین که هم‌چین حرفی می‌زنین. من که خیلی راضیم و خیلی خوب داره کار می‌کنه ;)

آفلاین Sepehr Keyhani

• Newbie
  • *
  • ارسال: 24
    • Rondweb
من قبل آپگریت آبدیت نکرده بودم
حالا چه کنم؟

آفلاین M!lad

• عضو کاربران ایرانی اوبونتو
  • *
  • ارسال: 1757
والا من که همیشه از لینوکس مینالیدم این بار اینقدر بهم چسبیده که اصلا فکرش رو هم نمیتونید بکنید . همیشه ۲ دقیقه نمی تونستید من رو تو لینوکس ببینید الان ۱ min هم ولش نمیکنم ٬ یعنی نمیتونم ! حالا یکم یاد بگیرم که دیگه هیچی ... ( نخ سوزن با گنم شل خیلی حال کردم )
..I feel no fault for the fault I feel..

آفلاین alieblice

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1275
نقل قول از پست اول

این جوری ینویسین یهتره

نه اتفاقا خیلی هم پایدار و خوبه. شما احتمالا آپدیت‌هاش رو انجام ندادین که هم‌چین حرفی می‌زنین. من که خیلی راضیم و خیلی خوب داره کار می‌کنه ;)

اپدیتا رو نصب کردم بازم مشکل داره فعلا بعضیاشو حل کردم

نصبت به 10.04 خیلی نا پایداره 

آفلاین امیرمهری

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1270
  • درورد بر اوبونتو
نقل قول از پست اول

این جوری ینویسین یهتره

من هم موافقم این نسخه مثل نسخه قبل پایداره
خداحافظ وبلاگ نويسي

من كاربر حرفه اي لينوكس نيستم
فقط خوب جستجو ميكنم.

آفلاین msa71

• Jr. Member
  • *
  • ارسال: 57
salam
bebakhshid farsi nadaram chetoOri farsi koOnam ubuntu 11.10 roO??
keybord ro mizanam faghat zaban En ro dare chetoori Ezafe koOnam  Fa Roo??
update Zaban ???
===========================
Tanks