انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

اوبونتو ۲۴٫۰۴ با پشتیبانی بلند مدّت (۱۲ سال) منتشر شد 🎉

نویسنده موضوع: صدا ندارم! => ترمینال > alsamixer > میگه: No such file or directory  (دفعات بازدید: 11377 بار)

0 کاربر و 1 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین AliRezaiMi

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1073
باید بدون در نظر گرفتن software center و از طریق ترمینال و دستورات زیر اون رو نصب کنید :
sudo apt-get update
sudo apt-get dist-upgrade
sudo apt-get install gnome-alsamixer
علا نمیتونم اپدیت کنم اپدیت نمیشه سرعتم دیال اپیه!
اگه لینک بسته ها رو بدین با وابسته هاش از کافی نت دانلود میکنم و میام نصب میکنم
لینکی که در پست قبلیم دادم رو میتونید استفاده کنید.
http://packages.ubuntu.com/search?keywords=gnome-alsamixer&searchon=names&suite=all&section=all

آفلاین identi

• Sr. Member
  • *
  • ارسال: 417
دوست عزیز طبق این لینک
http://packages.ubuntu.com/search?keywords=alsamixer&searchon=names&suite=all&section=all
پکیحی که بنده بهش اشاره کردم در مخازن اصلی خود اوبونتو هست
توی لینک فقط alsamixergui هست  gnome-alsamixer که هردوتاش هم الان رو سیستمم نصبه! قبلا از همون سافتورسنتر نصبشون کردم. اپدیت نمیتونم بکنم! ولی اگه ریپوزیتری موجود باشه با بدختی میتونم دانلود و نصب کنم یا اینکه اگه لینک دب pkg وجود داشته باشه که میتونم از کافی-نت بگیرم

لیست نرم افزارهای نصب شده روی سیستم که با جستجوی در سافتورسنتر(فیلتر شده با alsa):
Gnome alsa mixer - alsamixergui - alsaplayer - Default sound card - graphical soundcard mixer for ALSA soundcard driver - PCM player designed for ALSA - ALSA sound mixer for GNOME - alsa utilities - LADSPA plugins designed for Alsa modular synth
ALSA driver configuration files - SoX alsa format I?O library - shared library for ALSA app - ALSA library additional plugins - base package for ALSA and OSS sound systems - GStreamer plugin for ALSA - XMMS2(ALSA output) - ALSA driver enhanced for Conexant HDA modem support - Graphical sound mixer for ALSA - Bluetooth audio support - SmartLink software modem daemon - Swiss army knife of sound processing - Cross Platform Audio Output library - Linux Adio Session Handler shared library files - software sound renderer - Portable tools library
« آخرین ویرایش: 25 فروردین 1391، 01:13 ق‌ظ توسط identi.ca »

آفلاین nekooee

• Jr. Member
  • *
  • ارسال: 67
من ای دی اسل دارم ولی باز هم اپلود نمیشه یعنی میشه ولی آخراش ارور میده. فک رکنم یک چزی یا فیلتــر هست یا تحریم !
به هر حال به نظرم یک بار با اکانت ساکس با استفاده از ProxyChains تست کنید ببینید آپدیت میکنه یا نه.

آفلاین یه انقلابی

• Hero Member
  • *
  • ارسال: 951
    • یه‌انقلابی
با سلام
نقل‌قول
دوست عزیز اینکه شما نمی‌تونید تا لینک دانلود بسته‌ها رو پیدا کنید دقیقا مربوط به همون نرم‌افزار ساده‌سازی‌شده‌ی اوبونتو است :oops:
شما در سیناپتیک و منوی اول امکان خروجی گرفتن برای دانلود بر روی سیستم‌های دیگه رو دارید \\:D/
این لینک هم یک نرم‌افزار جانبی که دونستنش بهتر از ندونستنشه.
یا علی
فعلا قصد ندارم اینجا بیام، شاید اصلا نیام.
انجمن‌های آزادتری هم خواهند بود برای آزاد بودن.
یا علی

آفلاین identi

• Sr. Member
  • *
  • ارسال: 417
نقل‌قول
دوست عزیز اینکه شما نمی‌تونید تا لینک دانلود بسته‌ها رو پیدا کنید دقیقا مربوط به همون نرم‌افزار ساده‌سازی‌شده‌ی اوبونتو است :oops:
1. یعنی اوبونتو باید چه طوری می بود که اونوقت من میتوستم لینک مستقیم بسته را پیدا کنم؟
2. من و اوبونتو با یک مشکل مواجه شده ایم و چون یک کاربر عادی هستم به متخصص(کاربرای اینجا) رجوع کردم تا مشکلم حل بشه :)
3. چرا نصب از سورس از نظر شما بر نصب از سافتورسنتر(نرم افزار ساده سازی شده) برتری داره؟

شما در سیناپتیک و منوی اول امکان خروجی گرفتن برای دانلود بر روی سیستم‌های دیگه رو دارید \\:D/
این لینک هم یک نرم‌افزار جانبی که دونستنش بهتر از ندونستنشه.
با هر دو روش اشنا هستم
ولی قبلا هم گفتم که هم alsamixergui و هم gnome-alsamixer نصب هستن و توی لینک زیر هم هرچی می گردم به جز این دو تا بسته، alsamixer دیگه ای نمیبینم! و با وجود نصب بودن این دوتا alsamixer توی ترمینال جواب نمیده! برای همین گفتم شاید alsamixer یک بسته ی جدا داشته باشه؟!
« آخرین ویرایش: 25 فروردین 1391، 12:06 ب‌ظ توسط identi.ca »