انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نویسنده موضوع: هشدار درباره آپدیت فرم‌ور گوشی‌های nexus s به ice cream sandwic  (دفعات بازدید: 2625 بار)

0 کاربر و 4 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین Midgårdsormen

• Hero Member
  • *
  • ارسال: 900
دیروز گوگل فرم‌ور ics رو برای nexus s منتشر کرد
ظاهرا تا اینجا مشکلی نیست،ولی به طرز احمقانه‌ای،افرادی که در یک سری از کشورهای خاص باشن(از سیم‌کارت اپراتورهایی واقع در یک سری از کشورهای خاص استفاده کنن)بعد از این آپدیت وای-فایشون از کار میافته.طبق معمول ایران اسلامی ما هم در صدر این کشورهاست!
یه عده میگن قبل از آپدیت سیم‌کارتشونو بیرون آوردن و وای-فایشون سالم مونده
یه عده هم میگن با اینکه این کارو کردن،ولی هنوز مشکل دارن
در کل توصیه میکنم دست نگه دارید و آپدیت نکنید،تا ببینیم باز گوگل برای ایرانیا در کنار google codes و اندروید مارکت جایزه ویژه در نظر گرفته یا اینکه یه باگه که به زودی رفع میشه

پ.ن1:با همه‌ی این تفاسیر،سیستم عامل باحالیه
در صورت فعال کردن رندر GPU،بدون لگ میشه
تازه از freebidi هم پشتیبانی میکنه و فارسیو به شکل پیش‌فرض درست نشون میده

پ.ن2:با توجه به مربوط بودن این تاپیک به اندروید،تو انجمن «سایر توزیع‌های لینوکس» زدمش
« آخرین ویرایش: 27 آذر 1390، 08:33 ب‌ظ توسط Midgårdsormen »

آفلاین ساسان

• Hero Member
  • *
  • ارسال: 991
آپدیت رسمی برای گلاکسی اس نمیاد؟ البته صبر می‌کنم تا رام‌های CyanogenMod منتشر بشه.
برای تماس با من: hello [at] sasan.me

آفلاین Midgårdsormen

• Hero Member
  • *
برای گلکسی اس 2 میدونم که قراره منتشر بشه
برای اس فکر نکنم
ولی خدا سیانوژنو حفظ کنه

آفلاین Midgårdsormen

• Hero Member
  • *
خب مشکل وای-فایمو بالاخره حل کردم!با تشکر از آدمای خفنی که تو فروم xda-developers تشریف دارن
http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1403801
اگه براتون نصب SDK اندروید سخته،لازم نیست برای چپوندن sqlite3 تو مسیر /system/bin/ عملیات ژانگولر انجام بدید
با روت اکسپلورر،در حالی که بهش دسترسی روت دادید،فایل sqlite3 رو در فولدرهای /system/xbin/ و /system/bin/ کپی کنید

فقط توجه داشته باشید که باید قبلش گوشیتونو روت کنید
اگه با لینوکس یا مک روتش کنید دردسرش کمتر از ویندوزه
http://nexusshacks.com/nexus-s-root/how-to-root-nexus-s-or-nexus-s-4g-on-ics-or-gingerbread/
حواستونم باشه که روت کردن گوشی،تمام اپ‌ها و تنظیماتو میپرونه
بنابراین بعد از روت کردن،از اونجایی طراحان اندروید حال نکردن برای نکسوس اس فایل منیجر بذارن،شما باید خودتون root explorer رو با gprs دانلود و نصب کنید

پ.ن:در خارج،در صورت آنلاک شدن بوت لودر نکسوس اس(که برای روت کردن گوشی لازمه)،این گوشی از گارانتی خارج میشه
به احتمال زیاد در کشوری که شرکت‌ها،به خاطر دو زار  پول به واهی‌ترین بهانه‌ها جنسو از گارانتی خارج میکنن،همین وضعیت وجود داشته باشه
پس اگه گارانتی براتون مهمه،این کارو نکنید
« آخرین ویرایش: 19 دی 1390، 12:49 ق‌ظ توسط Midgårdsormen »