انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

اوبونتو ۲۴٫۰۴ با پشتیبانی بلند مدّت (۱۲ سال) منتشر شد 🎉

نویسنده موضوع: درایور conexant dell برای ۷.۱۰ با صدا مشکل داره  (دفعات بازدید: 6803 بار)

0 کاربر و 1 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین 404

• Full Member
  • *
  • ارسال: 145
کسی درایور دات دب conexant رو که دل برای ۷.۱۰ بیرون داده امتحان کرده در حالی که مشکلی با صداش نداشته باشه یا این که با دوباره با اینستال کردن  صدا و اینا حل شه؟
این لینک رو یه نگاهی بندازین:
http://linux.us.dell.com/wiki/index.php/Ubuntu_7.10/Issues/New_Conexant_Modem_Driver
« آخرین ویرایش: 16 آذر 1386، 01:18 ق‌ظ توسط 404 »

آفلاین arashOio

• عضو کاربران ایرانی اوبونتو
  • *
  • ارسال: 551
من این درایور رو نصب کردم و بعد از نصب هم مشکلی با صدا ندارم
Humanity to others...

آفلاین 404

• Full Member
  • *
کارت صدای شما چی هست؟مثل ایکنکه با VIA مشکل داره...
« آخرین ویرایش: 16 آذر 1386، 01:16 ب‌ظ توسط 404 »

آفلاین arashOio

• *
من دقیق نمیدونم کارت صدام چیه ولی فک میکنم intel onboard باشه. در مورد VIA اطلاع خاصی ندارم اما با یک جستجوی ساده توی سایت VIA Technologies Inc بنظر میاد که خود این شرکت هم مودم با چیبست conexant تولید میکنه. به این سرعت نباید نتیجه گرفت فلان چیز مشکل داره، من فک میکنم باید سیستمون رو تنظیم کنین
Humanity to others...

آفلاین سید مهدی

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 2013
  • یک تازه کار !
من دقیق نمیدونم کارت صدام چیه ولی فک میکنم intel onboard باشه. در مورد VIA اطلاع خاصی ندارم اما با یک جستجوی ساده توی سایت VIA Technologies Inc بنظر میاد که خود این شرکت هم مودم با چیبست conexant تولید میکنه. به این سرعت نباید نتیجه گرفت فلان چیز مشکل داره، من فک میکنم باید سیستمون رو تنظیم کنین
برای اینکه بدونید مدل کارت صوتی تون چیه دستور زیر رو اجرا کنید:
aplay -lولی اینکه جناب 404 فرودند، هرچی با هم کار کردیم نشد که بعد از راه‌اندازی مودم conexant در گاتسی، کارت صدا رو دوباره احیا کرد. بازم دارم روش کار می کنم ببینم چرا اینطوری شده و چطوری میشه درستش کرد.
مردی نبود فتاده را پای زدن
گر دست فتاده ای بگیری مردی !

آفلاین arashOio

• *
نقل‌قول
برای اینکه بدونید مدل کارت صوتی تون چیه دستور زیر رو اجرا کنید:
کد:

aplay -l

ممنون
Humanity to others...

آفلاین 404

• Full Member
  • *
google ro taghriban khordam ama bug reporti dar morede in driver o via peida nakardam :( seda ro ham dar hade khoobi rem/inst kardam, hamchenin reinstall . vaghean kasi dar in jam nist ke VIA ro hamrahe in package emtehan karde bashe?!!! ya kasi ke idea e dige i dashte bashe?

آفلاین 404

• Full Member
  • *
مثه اینکه مشکل با package ه دیگه ای بود که با اون کامپتیبل نبود. اونو ریموو کردم و دوباره صدا و جی دی ام و مودم رو نصب کردم همه چی حل شد  ;D
پ.ن: gyachi چیز بدیه! استفاده نکنید! کلا با همه چی مشکل داره! حتی این جدید ه .... ;)

آفلاین arashOio

• *
مثه اینکه مشکل با package ه دیگه ای بود که با اون کامپتیبل نبود. اونو ریموو کردم و دوباره صدا و جی دی ام و مودم رو نصب کردم همه چی حل شد  ;D
پ.ن: gyachi چیز بدیه! استفاده نکنید! کلا با همه چی مشکل داره! حتی این جدید ه .... ;)

ممنون میشم بگی چه پکیجی با درایور مودمت کانفلیکت داشت
Humanity to others...

آفلاین 404

• Full Member
  • *

ممنون میشم بگی چه پکیجی با درایور مودمت کانفلیکت داشت
gyachi

آفلاین سید مهدی

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 2013
  • یک تازه کار !
یعنی تمام اون مشکلات بخاطر gyachi بوده ؟؟؟؟ :o
من Ù…ÛŒ دونستم Ú©Ù‡ gyachi خیلی مشکل داره Ùˆ Ú©Ù„ÛŒ باگ داره ولی نه دیگه تا این حد !  ](*,)
مردی نبود فتاده را پای زدن
گر دست فتاده ای بگیری مردی !

آفلاین arashOio

• *
برای منم عجیبه چون من این درایور رو نصب دارم، کارت صدام مشکلی نداره اون نرم افزار gyachi رو هم همزمان نصب دارم!
Humanity to others...

آفلاین 404

• Full Member
  • *
خب...شاید اصلش مال این gyachi نباشه،برا این باشه که یه کاراییش نا تمام بود... اما اونی که من گرفتم نصب کردم از اینجا بود.اون موقع یادمه همون کانفلیکت رو داد و آخرش یه سری چیز رو نتونست نصب کنه اما من محل ندادم ، چون دیدم run می شه;D این که این موجود چی کار کرد با کدک هاش هم ...  ;D منم کلا صدا رو مدتی میوت کرده بودم چون صدای لاگ این جماعت توی خونه رو روانی کرده بود ،بعد نصب مودم هم دیدم هر کاری می کنیم درست نمی شه. حالا معلوم نیست که از همون موقع این طوری شده بوده یا نه. بعدش گفتم این موجود رو ریمو کنم ببینم چی می شه...که درست شد :o خب! هر کی دوست داره می تونه یه دور امتحان کنه و بعد اگه صدای pc ش در اومد بیاد هر چی خواست بگه  ;) ;D
پ.ن: به عنوان یه نظر شخصی هم :تا وقتی پلاگین های خفن PIDGINهست دیگه نیازی به این موجود نیست. شخصا گیر استفاده از DBUS ش هستم. اگه درست شه که باید GyachE رو گذاشت در کوزه  :-X