انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نویسنده موضوع: مشکل در نصب برنامه های پخش موزیک و فیلم  (دفعات بازدید: 978 بار)

0 کاربر و 3 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین ali.mahmoudi

• Newbie
  • *
  • ارسال: 1
سلام به همه دوستان.
من به تازگی اوبونتو نصب کرده ام اما در مورد پخش موزیک و فیلم مشکل دارم.
یه سوال دیگه اینکه چه طور میتونم درایویی که روش نصب کردم رو برگردونم چون من نسخه لایو اون رو پیدا کردم و میخوام از اون استفاده کنم
اما نمیتونم درایو رو به حالت قبلی برگردونم.
در ضمن روی سیستم خودم یه ویندوز ایکس پی هم دارم.
ممنون میشم اگه منو راهنمایی کنید چون من اطلاعات خیلی کمی در مورد اوبونتو دارم.

آفلاین آزاد کار کوچک

• Full Member
  • *
  • ارسال: 208
  • 哈米德
سلام به همه دوستان.
من به تازگی اوبونتو نصب کرده ام اما در مورد پخش موزیک و فیلم مشکل دارم.
یه سوال دیگه اینکه چه طور میتونم درایویی که روش نصب کردم رو برگردونم چون من نسخه لایو اون رو پیدا کردم و میخوام از اون استفاده کنم
اما نمیتونم درایو رو به حالت قبلی برگردونم.
در ضمن روی سیستم خودم یه ویندوز ایکس پی هم دارم.
ممنون میشم اگه منو راهنمایی کنید چون من اطلاعات خیلی کمی در مورد اوبونتو دارم.

روی اوبونتو به صورت پیش فرض بعضی از فرمت ها مثل mp3 یا mp4 پخش نمیشه اما پلیرهایی وجود داره تا اون فایل را اجرا کنی خوده لینوکس بهت پیشنهاد میده پک decode را نصب کنی که بعد از اون پخش میشه.
نسخه لایو ویژگی های نسخه نصبی را نداره یه عنوان مثال توی نصب برنامه ها و مخازن مشکل پیدا میکنی.
اما اگه بخوای پارتیشن را برگردونی با یه پارتیشن منیجر باید دو درایو لینوکس و سواپ را پاک کنی و یه درایو مثلا فت پیکر بندی کنی و بسازی اگه به اون درایو ویندوز هم دست نزنی ویندوزت سالم میمونه
نرم‌افزار آزاد به خودی خود در بقیه حوزه‌های زندگی به شما آزادی نمی‌بخشد. برای به دست آوردن آن آزادی‌ها باید بجنگید.

"ریچارد استالمن"

آفلاین دانیال بهزادی

• ناظر انجمن
  • *
  • ارسال: 19704
  • Urahara Kiesuke
    • وبلاگ
از سی‌دی لایو نمی‌تونی برای طولانی مدت استفاده کنی چون تنظیمات و برنامه‌ها و بسته‌هات هر سری از دست می‌ره. برای پخش فیلم و آهنگ و کلی چیز دیگه هم بسته‌ی ubuntu-restricted-extras رو از مرکز نرم‌افزاری اوبونتو نصب کن
اگه این ارسال بهت کمک کرد، دنبال دکمهٔ تشکر نگرد. به جاش تو هم به جامعهٔ آزادت کمک کن