انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نویسنده موضوع: آخر چرا !؟  (دفعات بازدید: 5021 بار)

0 کاربر و 2 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین ava

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1330
آخر چرا !؟
« : 09 اردیبهشت 1391، 03:39 ب‌ظ »
سلام بر دوستان لینوکسی
آخه این چه وضعشه !  ](*,)
میخوام انتقاد کنم در حد تیم ملی
انجمن که خوبه :)‌ فقط یکم خلوت شده که اونم تقصیر ماهاس شایدم یکمی تقصیر اداره کنندگان اوبونتو آر!
اینو ببینید http://wiki.ubuntu.ir تو رو خدا آدم رو یاد چی میندازه ؟ من که یاد دوران پارینه سنگی میفتم
آخرین بروزآوری 22-09-2010   - 
Copyright 2006-2007 Iranian Ubuntu Team
یکی نیس یه دستی به سر و روی این قالب برسه لاقل کپی رایتشو آپدیت کنین :|
اینو ببینید http://ubuntu.ir/news
آخرین خبر جمعه, فروردين 13, 1389  حتی اخبار انتشار نسخه ها جدید اوبونتو هم از اون موقع تا الان قرار نگرفته
قالبش هم که دیگه نیاز به گفتن نداره کلا هم یه خبر زدن توش اونم پارسال این موقع ها ! رنگ قالب هم فک کنم به خاطر اوبونتو ۸/خ اینجوری !
پلنت هم گرچه مطالبش خوبه ولی به نظرتون فقط استفاده از سه تا وب سایت کافیه ؟ یعنی وب سایت مرتبط دیگه ای نیست که بشه به پلنت اضافه کرد ؟!
صفحه اصلی هم همون قالب قدیمی هست :| یکی پیدا نمیشه این تصویر که لینک کردین به دمو آنلاین اوبونتو رو ویرایش کنه ؟
بهله بهله خودم میدونم عنوان تایپک مناسب نیس لازم نیس گیر بدی به این و موضوع رو بپیچونی
امیدوارم که وب سایت اوبونتو فارسی فعال تر پویاتر و بروز تر بشه
پ.ن نامه سرگشاده خودم به جامعه اوبونتو کاران ایرانی (طنز) "انتقاداتی بود در قالب طنز شاید که ... "
« آخرین ویرایش: 09 اردیبهشت 1391، 03:57 ب‌ظ توسط ava »
صدای پلیس : هاپ هاپ

آفلاین H2010n

• Sr. Member
  • *
  • ارسال: 451
پاسخ : آخر چرا !؟
« پاسخ #1 : 09 اردیبهشت 1391، 06:19 ب‌ظ »
سلام بر دوستان لینوکسی
آخه این چه وضعشه !  ](*,)
میخوام انتقاد کنم در حد تیم ملی
انجمن که خوبه :)‌ فقط یکم خلوت شده که اونم تقصیر ماهاس شایدم یکمی تقصیر اداره کنندگان اوبونتو آر!
اینو ببینید http://wiki.ubuntu.ir تو رو خدا آدم رو یاد چی میندازه ؟ من که یاد دوران پارینه سنگی میفتم
آخرین بروزآوری 22-09-2010   - 
Copyright 2006-2007 Iranian Ubuntu Team
یکی نیس یه دستی به سر و روی این قالب برسه لاقل کپی رایتشو آپدیت کنین :|
اینو ببینید http://ubuntu.ir/news
آخرین خبر جمعه, فروردين 13, 1389  حتی اخبار انتشار نسخه ها جدید اوبونتو هم از اون موقع تا الان قرار نگرفته
قالبش هم که دیگه نیاز به گفتن نداره کلا هم یه خبر زدن توش اونم پارسال این موقع ها ! رنگ قالب هم فک کنم به خاطر اوبونتو ۸/خ اینجوری !
پلنت هم گرچه مطالبش خوبه ولی به نظرتون فقط استفاده از سه تا وب سایت کافیه ؟ یعنی وب سایت مرتبط دیگه ای نیست که بشه به پلنت اضافه کرد ؟!
صفحه اصلی هم همون قالب قدیمی هست :| یکی پیدا نمیشه این تصویر که لینک کردین به دمو آنلاین اوبونتو رو ویرایش کنه ؟
بهله بهله خودم میدونم عنوان تایپک مناسب نیس لازم نیس گیر بدی به این و موضوع رو بپیچونی
امیدوارم که وب سایت اوبونتو فارسی فعال تر پویاتر و بروز تر بشه
پ.ن نامه سرگشاده خودم به جامعه اوبونتو کاران ایرانی (طنز) "انتقاداتی بود در قالب طنز شاید که ... "
من حدس می زنم مدیر ها دقیقا این مشکل رو دارن که چون هاست از کنونیکال هست نمی تونن هاست رو تغییر بدن یا بهتر آپدیتش کنن وگر نه دلیلی نداره سایت انقدر عقب باشه
همون ایده گروه ها که از خودم بود از همه بهتره باید یک گروه برای هر بخش سایت انتخاب بشه مثلا برای پلنت دو نفر برای اخبار ۵ نفر و... تا کار ها سریعتر پیش بره وگرنه تا ابد سایت همین طور می مونه

آفلاین دانیال بهزادی

• ناظر انجمن
  • *
  • ارسال: 19702
  • Urahara Kiesuke
    • وبلاگ
« پاسخ #2 : 09 اردیبهشت 1391، 06:48 ب‌ظ »
درود
۱. اون آخرین تغییر که در صفحه‌ی اول زده فقط برای همون صفحه هست و با توجه به دسته‌بندی انجام شده به نظر نمی‌رسه نیاز به تغییر داشته باشه
۲. در حال مذاکراتی با کنونیکال برای ارتقای ویکی هستیم. به محض رسیدن به جواب قابل قبول سیستم رو عوض می‌کنیم
۳. ویکی رو باید کاربران خودشون بنویسن، چند نفر آدم نمی‌تونن ویکی به اون بزرگی رو اداره کنن
۴. ما سعی می‌کنیم مقالات مهم و کاربردی مثل این مقاله همیشه به روز و قابل استفاده باشن
۵. در مورد سیاره هرکسی در مورد اوبونتو، گنو/لینوکس و نرم‌افزار آزاد می‌نویسه بسم‌الله… بیاد عضو گروه کاربران بشه و درخواست بده فیدش به سیاره افزوده شه
۶. لطفا عنوان تاپیک رو مطابق قوانین فروم درست کن
۷. مرسی که وقت گذاشتی و اینا رو نوشتی ;)
اگه این ارسال بهت کمک کرد، دنبال دکمهٔ تشکر نگرد. به جاش تو هم به جامعهٔ آزادت کمک کن

آفلاین آزاد کار کوچک

• Full Member
  • *
  • ارسال: 208
  • 哈米德
« پاسخ #3 : 11 اردیبهشت 1391، 09:15 ب‌ظ »
از موضوعات نادر در این انجمن دیدن خانم ها هست که قبلا نداشتیم اونم یه مورد بود چند روز پیش سیستم رییسش را خراب کرده بود کمک فوری میخواست
شما خانم هستی و دقت بابالاتری داری و سلیقه ای اما حرفت راسته و من خودم به این موضوع معترض بودم
سایت را اصلا کیا اداره میکنند؟
نرم‌افزار آزاد به خودی خود در بقیه حوزه‌های زندگی به شما آزادی نمی‌بخشد. برای به دست آوردن آن آزادی‌ها باید بجنگید.

"ریچارد استالمن"

آفلاین دانیال بهزادی

• ناظر انجمن
  • *
  • ارسال: 19702
  • Urahara Kiesuke
    • وبلاگ
« پاسخ #4 : 11 اردیبهشت 1391، 09:55 ب‌ظ »

مدیریت سایت که کاملا شفافه:

ناظر ویژه‌ی انجمن: Mehdi
گروه راهبران: .:. BADJOKER .:.، lomion، mohi، سعید زبردست، محمدرضا بوذری، sorena
ناظر انجمن: Rosha، ناربه آراکیل جهانگیری، narcissus، دانیال بهزادی

منبع
اگه این ارسال بهت کمک کرد، دنبال دکمهٔ تشکر نگرد. به جاش تو هم به جامعهٔ آزادت کمک کن

آفلاین حامد سپهر

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1556
« پاسخ #5 : 11 اردیبهشت 1391، 10:11 ب‌ظ »

مدیریت سایت که کاملا شفافه:

ناظر ویژه‌ی انجمن: Mehdi
گروه راهبران: .:. BADJOKER .:.، lomion، mohi، سعید زبردست، محمدرضا بوذری، sorena
ناظر انجمن: Rosha، ناربه آراکیل جهانگیری، narcissus، دانیال بهزادی

منبع

که البته فکر کنم تنها فرد فعال توشون دانیال خان هستش :)

آفلاین ava

• High Hero Member
  • *
« پاسخ #6 : 12 اردیبهشت 1391، 05:24 ق‌ظ »
خوب قبول !
فرض کنیم شما دسترسی کامل به سرور سایت برای تغیرات ندارید ولی اینو چی میگین
خیلی از پست های چسبناک شده خیلی قدیمی هستن و دیگه به کار نمیان و آخرین تاریخ ارسالشون مال ۶-۷ سال پیشه و عکس هاش موجود نیست و ... بهتر نیست پست های چسبناک شده رو برسی و منسوخ شده هاش رو به حالت عادی در بیارین تا برای کاربران تازه کار موجب سردرگمی نشه
بعد این که قابلیت پچ کردن فایل (حداقل عکس :|‌) تو انجمن باشه خیلی خوبه یا اینکه یه آپلود سنتر کنار انجمن باشه
اکثر عکس ها که جاهای مختلف آپ میشن یا به دلیل مسدود شدن اون سایت یا اینکه پاک شدن دیگه عکس ها در دسترس نیست و این خیلی بده :|
فک نکنم ایجاد یه آپلود سنتر (حتی شده رو یه دامنه جدا و معرفی تو انجمن) سالی بالای ۶۰-۷۰ تومن هزینه داشته باشه

آفلاین ava

• High Hero Member
  • *
« پاسخ #7 : 12 اردیبهشت 1391، 09:27 ق‌ظ »
بابت پلنت
من فکر میکنم سایت های آزاد راه و لینوکس ریویو گزینه های خوبی باشن (من نسبتی با این سایت ها ندارم و با مدیرانشون در میون بزارید فک کنم که تو همین انجمن هم حظور داشته باشن)
در ضمن من پسرم :)

آفلاین narcissus

• گروه راهبران
  • *
  • ارسال: 1132
    • روز شمار شروع!
« پاسخ #8 : 12 اردیبهشت 1391، 10:16 ق‌ظ »
بـــه عــــمل کـار بـرآیــــــد       بـــــه سخنـــدانـــی نیست  !

از نظر خلوتی انجمن! باید صحبت بر اساس یک امار درست باشه!  ;)
درباره قالب و ... شما تغیرات اخیر forum را در نظر نگرفتید ؟!برای ویکی هم دانیال بهزادی توضیح دادن .

در باره صفحه اول سایت و ... حق با شما میتونه باشه، واقعا یکی پیدا نمیشه ؟! ;)

و اما در باره ی ویکی! اگر تعریف ویکی را در نظر بگیریم:

نقل‌قول
ویکی به انواعی از وب‌گاه‌ها که به تمام بازدیدکنندگانش، بعضی اوقات حتی بدون نیاز به ثبت نام در وب‌گاه، اجازهٔ ویرایش، افزودن، یا حذف مطالب را می‌دهد، گفته می‌شود. همچنین به برنامه‌های کامپیوتری که برپایی چنین وب‌گاه‌هایی را ممکن می‌سازند ویکی گفته می‌شود.
 منبع ویکیپدیا

پس کاملا مشخصه ویکی را چه کسانی پیش میبرن! یکی از این افراد خود شما هستید! تا حالا چقدر برای ویکی وقت گذاشتید؟

همون طور هم که دانیال گفتن، تاریخ تغیراتی که شما برای ویکی گفتید فقط مربوط به همون صفحه میشه! درست تر این هست که تغیرات اخیر را از این صفحه دنبال کنید :
http://wiki.ubuntu.ir/RecentChanges

در باره پست های چسبناکی که منسوخ شدن، لطفا با استفاده از "گزارش به مدیر انجمن" اطلاع بدید و تو توضیحات علت گزارشتون را هم بنویسید تا اگر ما وقت یا دقت نداشتیم و ندیدیم، شما تو این موضوع به ما کمک کرده باشید . ;)
« آخرین ویرایش: 12 اردیبهشت 1391، 10:20 ق‌ظ توسط narcissus »
first they ignore you
then they laugh at you
then they fight you
then you win

آفلاین ava

• High Hero Member
  • *
« پاسخ #9 : 12 اردیبهشت 1391، 10:24 ق‌ظ »
میدونم به عمل کار آید :)
در ضمن با پوزش از آقا ساسان که زحمت طراحی قالب رو کشیدن
مگه یه طراحی قالب چقدر وقت میبره (خوبه نگفتم اسکریپت انجمن رو از اول  بنویسید)
بعد افراد عادی مثل من دسترسی به سرور ندارن که تو سایت تغیری بدن
در رابطه با فروم هم نسبت به قبل خلوت تر شده و خیلی واضح هست
در ضمن من به دلیل تازه کار بودن و دانش ناکامل و غلط غلوطم با ویکی کاری ندارم چون بیش از این که بتونم کمک کنم موجب گمراهی میشه نوشته هام :)
انتقاد یعنی نقد یه چیزی من اگه چیزی میگم به صرف دوست داشتن و علاقه من نسبت به اون هست
اگر لحنم یکم تند شد ببخشید آخه من یه اسکریپت رو معزمه که درست با لحن طرف مقابل جواب میده :)

آفلاین narcissus

• گروه راهبران
  • *
    • روز شمار شروع!
« پاسخ #10 : 12 اردیبهشت 1391، 10:47 ق‌ظ »
شما احتمالا (بر اساس تاریخ عضویتتون) از ۹ اردیبهشت دارید انجمن را دنبال میکنید ؟ و الان ۱۲ اردیبهشت هست!!!
هنوز متوجه نمیشم اماری که میگید از چه تاریخی تا چه تاریخی و بر اساس چه چیزی گفته میشه :)

طراحی قالب (یا هر کار دیگری) هر چقدر هم که(فرض کنیم)کم وقت ببریه، برای کسانی که دارن این کار را داوطلبانه و بدون سود مادی انجام میدن و از زمان و حوصله و فکرشون هزینه میکنند بسیار مهمه و من به شخصه نمیتون برای یک کار داوطلبانه از کسی انتظاری داشته باشم و فقط میتونم بسیار متشکر باشم.

همه تازه کار بودن و این چیز تازه ای نیست، مهم این هست که از مطالب کوچک و ساده شروع کنید و پیش برید، و هرجا هم به مشکل برخوردید یا حس کردید مطلبی که میخواید به ویکی اضافه کنید مشکل و غلط داره از کسانی که بیشتر در اون موضوع اطلاعات دارن کمک بخواید، روند مبهمی نیست، فقط وقت و حوصله  میخواد.  ;)
first they ignore you
then they laugh at you
then they fight you
then you win

آفلاین ava

• High Hero Member
  • *
« پاسخ #11 : 12 اردیبهشت 1391، 11:06 ق‌ظ »
حرفتون متین ولی من دو ماه دیگه کنکور دارم :)
همین که چند تا سوال پاسخ میدم هم خودش کلی وقت میبره
از همه کسانی هم که برای این سایت و یا هر کار دیگه زحمت میکشن هم کمال تشکر رو دارم
شما شاید منظور منو خوب متوجه نشدین
این پیشنهادات که من میدم رو پر رویی یا زیاده خواهی حساب نکنید اصلا من حرفم برای خودم نیست برای این جامعه هست
مطلب رو هم خطاب به شخص خاصی ننوشتم
این که کسی کار خوبی بکنه و شما بخوای که اون کار خوبی رو که میکنه خوب تر کنه فکر نکنم درخواست بدی باشه
از انجمن هم ایراد نگرفتم که میگید قالب انجمن و ... اتفاقا انجمن به نظر من خیلی بهتره تا سایر بخش ها
وقتی یه کاربر با یه چیزی مثلا اوبونتو آشنا میشه وقتی سایتش رو ببینه و در مقایسه با سایت های رنگارنگ شرکت های انحصاری فکر میکنه که خود سیستم هم مثل سایت اون نرم افزار چیز بدرد نخوری هست
همین زیبایی بصری سایت میتونه خودش یه عامل برای جذب افراد به جامعه آزاد باشه (که هست)
و این که شما بگین چون رایگان انجام میدیم شما حق ندارید اعتراض کنید فکر نکنم درست باشه
فرض کن یکی بیاد بگه من خونتو رایگان رنگ میکنم و بعد ... بزنه به خونت و بگه چون پول نمیگیرم از سرتم زیاده :))
بحث پول رو هم اینقدر نکنید چون برای ما همه چیز رایگانه ;)
تاریخ عضویت هم فکر نمیکنم ملاک چیزی باشه از کجا معلوم من پیش تر از شما با اینجا آشنا نبوده باشم ؟!
در رابطه با مدرک هم
بیشترین میزان آنلاین: 365 (29 مهر 1386، 05:40 ب‌ظ)
از سال ۸۶ به اینور چند نفر کاربر رایانه تو ایران اضافه شده ؟
چند نفر کاربر اینترنت اضافه شده
البته من به خاطر این نوشته نمیگم فروم نسبت به قبل خلوت تر شده شاید اون آمار به خاطر اسپایدر ها و یا دی داس و این جور چیزا باشه من مشاهده شخصی خودم سنده که متاسفانه قابل ارایه نیستش

ب

آفلاین narcissus

• گروه راهبران
  • *
    • روز شمار شروع!
« پاسخ #12 : 12 اردیبهشت 1391، 11:50 ق‌ظ »
خوب دیگه انتقاد داشتید در حد تیم ملی! برا کسانی که دارن برا انجمن وقت میزارن این جمله حساسشون میکنه :)

همه مشغله های خودمون را داریم و روی علاقه داریم برای انجمن وقت میزاریم. این که پیشنهاد میدید خیلی خوب هست ولی خوب شکل مطرح کردن پیشنهاد و این که کجا و چجور مطرح میشه برای رسیدن به نتیجه مهمه.

به نظرم از هر کاری میشه انتقاد داشت ولی برای کارهای داوطلبانه که ادم ها فقط از روی علاقه و احساس دِین خودشون را موظف به انجام فعالیتی کردن باید همیشه این این موضوع را در نظر داشت و برای انتقاد باید محتاط تر بود.:)

اینجوری همه احساس بهتری دارند و نقد ها رو هم بهتر برسی میکنند. :)
« آخرین ویرایش: 12 اردیبهشت 1391، 11:52 ق‌ظ توسط narcissus »
first they ignore you
then they laugh at you
then they fight you
then you win

آفلاین ساسان

• Hero Member
  • *
  • ارسال: 991
« پاسخ #13 : 12 اردیبهشت 1391، 03:55 ب‌ظ »
نقل‌قول
در ضمن با پوزش از آقا ساسان که زحمت طراحی قالب رو کشیدن
مگه یه طراحی قالب چقدر وقت میبره (خوبه نگفتم اسکریپت انجمن رو از اول  بنویسید)
بعد افراد عادی مثل من دسترسی به سرور ندارن که تو سایت تغیری بدن
من به فعالیت‌هام در این انجمن پایان دادم ولی چون اسمم رو آوردین جواب میدم.
بومی سازی درست یه سیستم برای زبونی مثل فارسی که راست به چپ هست و کشوری مثل ایران که از گاهشمار متفاوتی استفاده می‌کنه، واقعا کار سختیه. ماه‌ها زمان برده تا فرومی که توش هستیم به وضعیت فعلی رسیده و فقط دوره beta testing اون یک ماه بوده. من فقط برای نوشتن تقویم جلالی smf 2 مجبور به خوندن ۱۵۰۰۰ کد خط شدم. استایل راست به چپ همین فروم بیش از ۱۲۰۰ کد خط است.
مدیریت فعلی متاسفانه اون دلسوزی لازم برای توسعه وب‌سایت رو نداره و ترجیح میده بی‌خیالی رو پیشه کنه. ubuntu.ir از سال ۲۰۰۷ هیچ تغیر خاصی نداشته.
اگر وب‌سایت بهتری می‌خواید باید یاد بگیرید برای خودتون ازش قائل باشید. خوش‌بختانه که این وب‌سایت به مدیریت فعلی تعلق نداره و توسط کنونیکال اداره میشه، ایمیل بزنید بشون، اعتراض نامه تهیه کنید و وب‌سایتی که مال خودتون هست رو دوباره باز پس بگیرید!
من خیلی دوست داشتم این کارها رو انجام بدم، برنامه‌های زیادی هم ریختم ولی فعلا انگیزه‌ش رو از دست دادم، چند سالی هم هست که کاربر اوبونتو نیستم. حتی مطمئن نیستم آیا این همه تلاش ارزشش رو داره یا نه.
نقل‌قول
پس کاملا مشخصه ویکی را چه کسانی پیش میبرن! یکی از این افراد خود شما هستید! تا حالا چقدر برای ویکی وقت گذاشتید؟

همون طور هم که دانیال گفتن، تاریخ تغیراتی که شما برای ویکی گفتید فقط مربوط به همون صفحه میشه! درست تر این هست که تغیرات اخیر را از این صفحه دنبال کنید :
http://wiki.ubuntu.ir/RecentChanges
باید زیرساخت درستی ایجاد کرد و بعد انتظار مشارکت داشت. شما در سال ۲۰۱۲، از کاربران می‌خوای در ویکی که از ۲۰۰۶ دست نخورده و هر ۱۰ دقیقه ip هامون رو میبنده فعالیت کنن؟
نقل‌قول
از همه کسانی هم که برای این سایت و یا هر کار دیگه زحمت میکشن هم کمال تشکر رو دارم
شما شاید منظور منو خوب متوجه نشدین
این پیشنهادات که من میدم رو پر رویی یا زیاده خواهی حساب نکنید اصلا من حرفم برای خودم نیست برای این جامعه هست
مطلب رو هم خطاب به شخص خاصی ننوشتم
این که کسی کار خوبی بکنه و شما بخوای که اون کار خوبی رو که میکنه خوب تر کنه فکر نکنم درخواست بدی باشه
از انجمن هم ایراد نگرفتم که میگید قالب انجمن و ... اتفاقا انجمن به نظر من خیلی بهتره تا سایر بخش ها
وقتی یه کاربر با یه چیزی مثلا اوبونتو آشنا میشه وقتی سایتش رو ببینه و در مقایسه با سایت های رنگارنگ شرکت های انحصاری فکر میکنه که خود سیستم هم مثل سایت اون نرم افزار چیز بدرد نخوری هست
همین زیبایی بصری سایت میتونه خودش یه عامل برای جذب افراد به جامعه آزاد باشه (که هست)
و این که شما بگین چون رایگان انجام میدیم شما حق ندارید اعتراض کنید فکر نکنم درست باشه
فرض کن یکی بیاد بگه من خونتو رایگان رنگ میکنم و بعد ... بزنه به خونت و بگه چون پول نمیگیرم از سرتم زیاده )
بحث پول رو هم اینقدر نکنید چون برای ما همه چیز رایگانه 
تاریخ عضویت هم فکر نمیکنم ملاک چیزی باشه از کجا معلوم من پیش تر از شما با اینجا آشنا نبوده باشم ؟!
در رابطه با مدرک هم
بیشترین میزان آنلاین: 365 (29 مهر 1386، 05:40 ب‌ظ)
از سال ۸۶ به اینور چند نفر کاربر رایانه تو ایران اضافه شده ؟
چند نفر کاربر اینترنت اضافه شده
البته من به خاطر این نوشته نمیگم فروم نسبت به قبل خلوت تر شده شاید اون آمار به خاطر اسپایدر ها و یا دی داس و این جور چیزا باشه من مشاهده شخصی خودم سنده که متاسفانه قابل ارایه نیستش
درود به شعور شما. کاش این فروم فقط ۱۰ کاربر مثل شما داشت. که البته مطمئنم داره ولی متحد نیستند یا خودشون رو هنوز باور نکردن.
« آخرین ویرایش: 12 اردیبهشت 1391، 03:57 ب‌ظ توسط ساسان »
برای تماس با من: hello [at] sasan.me

آفلاین Masoud.m

• High Sr. Member
  • *
  • ارسال: 553
    • بررسی و معرفی توزیع ها و نرم افزارهای گنو/لینوکس
« پاسخ #14 : 12 اردیبهشت 1391، 04:22 ب‌ظ »
من خیلی وقته به عنوان اعتراض دیگه لوگین نکردم اینجا. ولی وقتی میبینم دوستان مسئول بازم همون حرفایی که چند ماه پیش تحویل دادن بازم میان به منتقد بعدی میخورونن و تازه طلبکار هم میشن منفجر میشم.
من نمیفهمم این چه جمله مسخره‌ای هست که مد شده... ما وظیفه ای نداریم و داریم لطف میکنیم و هرکی اصن یه جمله کار کنه هم باید بگیم قربون دستت! درسته شما (نوعی) پولی نمیگیری و وظیفه نداری... ولی مسئولیت چی؟ اونم ندارین؟؟؟؟؟؟؟
هی نگین ویکی باید توسط کاربران درست بشه! کی گفته چنین چیزی رو؟ کاربر مشارکت کننده هست صرفا. وظیفه ساختار سازی و ایجاد پروزه ها بر عهده تیم اصلی هست و نمیگم وظیفشه... میگم مسئولیتشه. نمیتونه مسئولیتش رو انجام بده؟ یا علی... اکانت رو تحویل بده به یکی که میتونه و خدانگهدار. یعنی چی که یه عده که چند ساله فعالیتشون در حد هفته ای یک ساعت هم نیست همه چیز رو در اختیار دارن و جایگاه رو واگذار نمیکنن و در پاسخ هم میگن این ویکی... بفرماین خودتون آبادش کنین!!! پس کی پروژه ایجاد کنه؟ کی هماهنگی انجام بده؟

مثال میزنم... ویکی آرچ لینوکس فارسی رو دیدید؟ فکر میکنید این همه مطلب از کجا اومده؟؟؟ نتیجه یه پروژه یه ساله هست که توی ویکی لینوکس ریویو سازماندهی شده و الان در اختیار تیم رسمی آرچ فارسی هست. اگر چنین سازماندهی و اجرایی از طرف یه تیم وجود نداشت نتیجه میداد؟/
شما (مخاطبم کل تیم مسئول اوبونتو فارسیه) این تیم رو در دست دارین و مسئولیت سازماندهی و ایجاد انگیزه مشارکت روی دوش شماست... نمیتونید؟ ساده س بدینش دست کسی که بتونه.
یه ضرب المثل هست که میگه : نرود میخ آهنین در سنگ...
نقل‌قول
خوش‌بختانه که این وب‌سایت به مدیریت فعلی تعلق نداره و توسط کنونیکال اداره میشه، ایمیل بزنید بشون، اعتراض نامه تهیه کنید و وب‌سایتی که مال خودتون هست رو دوباره باز پس بگیرید!

من این مورد رو اصلا نمیدونستم.
دوستانی که صد تا تاپیک زدید و هی انتقاد کردید... بفرمایید این گوی و این میدان.
یه عده که توان فنی این کار رو دارشته باشن جمع بشن و این کار رو بکنن.
این همه روی ظاهر انجمن بعنوان فعالیت تیم مدیریتی اینجا مانور ندید دوستان. خوبه حالا همینم ساسان انجام داده که اصلا عضو این تیم نیست. جالبه که آخرشم به همون نتیجه رسیده که کسی دلسوز نیست این وسط.
من دیگه معمولا اینجا لوگین نمیکنم. اگر امری داشتید با ایمیلم تماس بگیرید.
[/color]