انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نویسنده موضوع: بالاخره دانلود منیجر گرافیکی لینوکس فارسی آمد  (دفعات بازدید: 10904 بار)

0 کاربر و 2 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین دانیال بهزادی

• ناظر انجمن
  • *
  • ارسال: 19688
  • Urahara Kiesuke
    • وبلاگ
شما خیلی سنگ نرم افزار هایه ازاد رو به دل میزنین .
یک بار یک pdf با کیفیت fullhd که حجم بالایه 800 مگ رو داره باهمینایی که گفتین اجرا کنین . اون موقع میبینین که خیلی کارایه ساده هست که حتی تو لینوکس نمیشه به انجام دادنشون نزدیک شد البته عکسشم وجود دارد .

اتفاقا این مثال رو زدم چون اصلا نرم‌افزار شرکت ادوبی قابل قیاس با نمونه‌های آزاد نیست. تست ساده. یه پی‌دی‌اف بزرگ (بالای هزار صفحه) رو بگیر بیار صفحه‌ی اول با هر دوتا برنامه. تو evince دستت رو بزار رو دکمه‌ی pg dn و بعد پنج ثانیه دستت رو بردار، بلافاصله محتویات صفحه‌ی حدید می‌آد رو صفحه. حالا همین‌کار رو با ادوبی اکروبات انجام بده،‌هنگ می‌کنه :D
اگه این ارسال بهت کمک کرد، دنبال دکمهٔ تشکر نگرد. به جاش تو هم به جامعهٔ آزادت کمک کن

آفلاین dani2

• Newbie
  • *
  • ارسال: 20
باسلام خدمت اساتید محترم لطفا بگید آخر ما میتونیم از این نرم افزار استفاده کنیم  یا نه ؟ من خیلی به چنین نرم فزاری احتیاج دارم چون دیگه نمیخوام زیاد با ویندوز سر وکار داشته باشم لطفا راهنمایی بفرمایید
با تشکر از زحمات فراوان شما عزیزان . . .

آفلاین alieblice2

• Sr. Member
  • *
  • ارسال: 280
من که استفاده میکنم
شمام اگر دوست دارین میتونین استفاده کنین .

آفلاین ahmad511800

• Sr. Member
  • *
  • ارسال: 413
    • اخبار استخدامی
منم دارم ازش استفاده می کنم
خوبه
Ewrek reşî le ser me da tê

Degurrmiji dewê merev bihar tê

آفلاین taher1983

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1054
 نرم افزار  خوبیه دوست عزیز وجود چنین نرم افزار هایی  در  گنو لینوکس لازم و ضروری  هست از  زحمات شما متشکریم ولی یه کم بیشتر  روش  کار  کنید لطفا، بازم متشکرم.

آفلاین alieblice2

• Sr. Member
  • *
یک موردی با برنامه هستش شاید برایه دوستانی که دانلود طولانی مدت  میزارن مهم باشه :

امروز که یک فایل نسبتا بزرگ دانلود میکردم  دیدم که سیستم یک مقدار از حالت عادی کار معمولی بیشتر گرم شده چک کردم دیدم که به ازایه هر کانکشنی که میزنه تقریبا 1.3 مگ اینترنت و 1تا2 دصد cpu مصرف میشه . سی پی یو خودم cori7 هستش حالا اگر جند تا فایل رو هم زمان بزاریم دانلود با تعداد کانکشن بالا میتونه مشکل ساز بشه.

آفلاین dani2

• Newbie
  • *
دوستان اینا که نرم افزار از سرورشون حذف کردن \ ما از کجا این نرم افزار گیر بیاریم لطفا یکی راهنمایی بکنه
با تشکر . . .

آفلاین alieblice2

• Sr. Member
  • *
تو صفحه دوم یکی از دوستان اسن جا اپلود کردن :
https://rapidshare.com/files/3606187992/daryaftsalar-0.85.0Beta-Linux-x86-Install.zip

5.8 مگابایت

آفلاین dani2

• Newbie
  • *
دوستان من یه مشکلی با این نرم افزار دارم انم اینه که من یه فیلم میخوام دانلود کنم ولی این نرم افزار اجازه دانلود بهم نمیده و میگه سرور اجازه دسترسی به این نشانی را نمیدهد در صورتی که همین لینک رو با wget و firefox به راحتی میتونم دانلود بکنم مشکل از کجاست ؟؟؟؟؟

آفلاین بهمن تیماس

• Full Member
  • *
  • ارسال: 104
    • بازی های آنلاین
من خیلی با کد بسته بودنش مشکل ندارم ولی حالا که دیگران اینقدر اسرار دارن
اپن سورس هم اشکال نداره بچه ها که همه بلد نیستن تبلیغات رو حذف کنن
من ظورم اینه که ضرر نمی کنی

آفلاین alieblice2

• Sr. Member
  • *
دوستان من یه مشکلی با این نرم افزار دارم انم اینه که من یه فیلم میخوام دانلود کنم ولی این نرم افزار اجازه دانلود بهم نمیده و میگه سرور اجازه دسترسی به این نشانی را نمیدهد در صورتی که همین لینک رو با wget و firefox به راحتی میتونم دانلود بکنم مشکل از کجاست ؟؟؟؟؟
یک وقتی پروکسی توش ست نکردین ؟