انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نویسنده موضوع: حداکثر سرعت دانلود با aria2c  (دفعات بازدید: 5926 بار)

0 کاربر و 1 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین بهنام …

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1028
  • إن أحسنتم أحسنتم لأنفسكم وإن أسأتم فلها
پاسخ : حداکثر سرعت دانلود با aria2c
« پاسخ #15 : 28 بهمن 1391، 07:32 ب‌ظ »
منم وایرلس 256 دارم از 0-7 سرعت حدود 30KB ولی در روز:
متوسط 300
معمولا تا 500 میره
برخی اوقات که pdf,mp3 دانلود می‌کنم یه فایل 4مگابایتی در کمتر از نیم ثانیه با idm میگیره ولی این شگفتی را با هیچ ابزاری ندیدم
:) :)

آفلاین Matrix.1372

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1966
  • Ma3x
    • Ma3x
« پاسخ #16 : 28 بهمن 1391، 08:08 ب‌ظ »
نقل‌قول
برخی اوقات که pdf,mp3 دانلود می‌کنم یه فایل 4مگابایتی در کمتر از نیم ثانیه با idm میگیره ولی این شگفتی را با هیچ ابزاری ندیدم
با این اوصاف سرعت اینترنت شما ۸ مگابایت بر ثانیه، نزدیک ۴ برابر میانگین جهانی و ۹۰ برابر میانگین تو ایران هست!
خوش به‌حالتون!

آفلاین Yaser-16

• Hero Member
  • *
  • ارسال: 720
« پاسخ #17 : 28 بهمن 1391، 08:15 ب‌ظ »
نقل‌قول
با این اوصاف سرعت اینترنت شما ۸ مگابایت بر ثانیه، نزدیک ۴ برابر میانگین جهانی و ۹۰ برابر میانگین تو ایران هست!
خوش به‌حالتون!
شما کجا زندگی می کنی؟
آنان که آزادی را فدای امنیت می‌کنند، نه شایستگی آزادی را دارند و نه لیاقت امنیت را!   بنیامین فرانکلین

آفلاین حامد سپهر

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1556
« پاسخ #18 : 28 بهمن 1391، 09:18 ب‌ظ »

برای محکم کاری من یه نکته رو عرض کنم، تو idm شما وقتی داری مسیر ذخیره شدن فایل رو مشخص میکنی، در همون حالت اون فایل در حال دانلود شدنه. برای همین گاهی اوقات برای فایل های کم حجم باعث میشه که فکر کنیم سرعت خیلی زیاده!

آفلاین بهنام …

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1028
  • إن أحسنتم أحسنتم لأنفسكم وإن أسأتم فلها
« پاسخ #19 : 29 بهمن 1391، 10:08 ق‌ظ »

برای محکم کاری من یه نکته رو عرض کنم، تو idm شما وقتی داری مسیر ذخیره شدن فایل رو مشخص میکنی، در همون حالت اون فایل در حال دانلود شدنه. برای همین گاهی اوقات برای فایل های کم حجم باعث میشه که فکر کنیم سرعت خیلی زیاده!
بله اینو میدونم و من فقط استارت دانلود میزنم
1. باند وایرلس به هر 12 یا 24 نفر به صورت آزاد داده میشه(سرعت 300 و 500کیلوبایت برای 256کیلوبیت عادیه)
2. سرعت بالاتر که اتفاقی در یک فصل یکبار رخ میده به خاطر اختلالات سرویس دهنده‌هاست
3. اگه بعضیا بذارن ما توی ایران میتونیم متوسط سرعت 10 مگابایت داشته باشیم. یعنی اون چیزی که بعضیا دارن در ایران و امریکا و روسیه و ... .(مرکزیت ماهواره‌ای و درحد منازل با wifi , 3g , adsl 2+M و ... . منبع: وزارت اطلاعات ایران!!!
:) :)

آفلاین dr.b4ne

• Sr. Member
  • *
  • ارسال: 265
« پاسخ #20 : 07 اسفند 1391، 07:43 ب‌ظ »
من با هر دانلودری دانلود کنم سرعتم به 300 حتی بیشتر هم میرسه !‌128 دارم .  :D

:o بهشت برین که میگن محل شماست !!

آفلاین ترانه

• Full Member
  • *
  • ارسال: 161
    • nadaram
« پاسخ #21 : 08 اسفند 1391، 12:37 ق‌ظ »
من که تو ویندوز با شاتل 400-450 میرم اونم با 128 تو لینوکس رو هنوز امتحان نکردم چون پر سرعت ترینش رو نمیدونم چیه ...

آفلاین amin7r

• Hero Member
  • *
  • ارسال: 792
  • تحصیلات:مهندسی جوشکاری عاشق کامپیوتر و تکنولوژی
« پاسخ #22 : 08 اسفند 1391، 01:30 ق‌ظ »
من که تو ویندوز با شاتل 400-450 میرم اونم با 128 تو لینوکس رو هنوز امتحان نکردم چون پر سرعت ترینش رو نمیدونم چیه ...
ببین این بین شرکت های مختلف فرق میکنه و همچنین مکان های مختلف و شرکت مخابرات محترم منطقه
من با ایرانسل تو لینوکس 62 کیلو دانلود داشتم توی لینوکس!!! در حال که با اینترنت دانلود منیجر ویندوز حداگثر 45 بود و متوسط من در لینوکس 45 بود در ویندوز 38 بود !!!! ولی این بستگی به شرایط شما داره ولی در کل سرعت اینترنت در لینوکس به نظر من بهتر از ویندوزه (تجربه شخصی)
در ضمن سرعت دانلود بستگی زیادی به این داره که شما فایلتون رو چند تیکه میکنین اینترنت دانلود منیجر ویندوز پیش فرض 8 تیکه میکنه و حداگثر 16 تیکه من تو لینوکس بیشتر با مالتی گت کار میکنم که پیش فرض 5 تیکه میکنه و من حداکثر روی 10 میزارم (بیشتر داره رو نمیدونم)چون اگه بیشتر از 10 بزارم دیگه صفخات بارگزاری نمیشه و مثل ویندوز نیست که شما 16 تیکه بکنین و صفحات رو براتون بار گزاری کنه

بقول دانیال جان   میگفت ویندوز همش کانکشن هاش قطع میشه و یه دونه جدید باز میکنه (دلیلش اینه)در صورتی که لینوکس این مشکل رو نداره
بعضی از حرف ها جرعت گفتن میخواد . . .