انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نویسنده موضوع: بهترین دانلود منیجر پر سرعت با رابط گرافیکی؟ [حل شد]  (دفعات بازدید: 5828 بار)

0 کاربر و 2 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین ahmaad

• Full Member
  • *
  • ارسال: 215
نقل‌قول
کاش نتیجه انتخاب و دلایل خودتون رو اینجا مینوشتید تا برای دیگران مفید تر میگردید.

چون downthemall سرعت دانلودی در حد idm داره و هم گرافیکی و ساده هست و هم اینکه فقط افزونه ای کم حجم هستش که کار برنامه های مدیریت دانلود رو به خوبی انجام میده،منم ترجیح دادم به جای نصب برنامه های دیگه که بعضا باید یکم توی ترمینال باهاشون ور برم،همین رو انتخاب کنم.

البته هنوز دانلود فایل های حجیم در حد یک گیگ رو با این افزونه امتحان نکردم،امشب این رو هم تست میکنم،فردا نتیجه رو میگم.

آفلاین mrmrn

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1490
  • آقا مرتضی
به نظر من بهترین دانلود منیجر برای اوبونتو AXEl هست که تحت ترمینال هست . که استفاده ازش خیلی ساده تر از نرم افزار های دارای رابط گرافیکی هست .
در دانلود منیجر های دارای رابط گرافیکی downthemall بهترین هست . البته من با سرعت ۲۳۰ تا ۲۵۰ با اکسل دانلود کردم و با ۲۰۰ با افزونه ی فایرفاکس
. کلا تو اوبونتو اگر کار با ترمینال رو یاد بگیرید لذت دیگه ای از استفاده از این سیستم عامل پرقدرت میبرید
من امشب اولین بار بود که اکسل رو تست کردم. محشره.
wget همیشه از downthemall سرعتش کم بوده و من همیشه این افزونه رو استفاده میکردم.امشب یه لینک رو داشتم با ۴۰ توسط dta دانلود میکردم که با اکسل شد۱۱۰
پدرم به رحمت خدا رفتن. شادی روحش صلوات.