انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نویسنده موضوع: نرم افزار محاسبه قيمت تلفن و اينترنت در ايران  (دفعات بازدید: 11238 بار)

0 کاربر و 1 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین erroring

• Newbie
  • *
  • ارسال: 2
 نرم افزار محاسبه قيمت تلفن و اينترنت در ايران
 به كمك Turbo Dial Info زمان استفاده از اينترنت و قيمت آن را مشاهده مي نماييد. اين نرم افزار تفاوت نرخ تلفن بين ساعات مختلف روز را لحاظ مي كند.

» محاسبه مبلغ تلفن و اينترنت به طور مجزا.
» امكان تعريف ساعات مجاني اينترنت
» محاسبه پهناي باند، مقدار حجم ارسال و دريافت شده.
» محاسبه مقدار حجم كلي استفاده شده.
» بدون كاهش سرعت كامپيوتر و يا اشغال منابع سيستم
» كاملا رايگان
» با تاريخ شمسي
» نمايش يك لطيفه با هر بار كانكت شدن به اينترنت!!!
*** حجم 2.34 مگا بايت
« آخرین ویرایش: 18 اردیبهشت 1387، 07:19 ب‌ظ توسط Mehdi »
تا تواني در جهان يكرنگ باش. قالي از صد رنگ بودن زير پا افتاده است ......[url=http:

آفلاین erroring

• Newbie
  • *
هر سوالي هم داشتيد مي تونيد همينجا مطرح كنيد.
تا تواني در جهان يكرنگ باش. قالي از صد رنگ بودن زير پا افتاده است ......[url=http:

آفلاین ahmed

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1069
    • یادداشت‌های یک دوست‌دار نرم‌افزارهای آزاد
یه چیزی.این فروم اوبونتو است.نه فروم ویندوز.برنامه شما exe. است.در صورتی که اگر شما می خواستید این برنامه برای اوبونتو باشد باید پسوند آن deb. می بود.اگر این کار را انجام بدهید خیلی خوب است.

آفلاین مهدی پیشگوی

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 3100
  • لينوكس يعني آزادي ، امنيت
به نظروم نرم افزار اپن سورس نباید حتما روی سیستم عامل گنو/لینوکس باشه و یا فرومی غیر اوبونتو .
من از ایشون قدردانی می کنم که این نرم افزار رو با لیسانس gpl احتمالا منتشر می کنن .

آفلاین ahmed

• High Hero Member
  • *
به نظروم نرم افزار اپن سورس نباید حتما روی سیستم عامل گنو/لینوکس باشه و یا فرومی غیر اوبونتو .
من از ایشون قدردانی می کنم که این نرم افزار رو با لیسانس gpl احتمالا منتشر می کنن .

احتمالا تنها دلیل عضویت ایشان تبلیغ نرم افزار خودشان بوده.

آفلاین مهدی پیشگوی

• High Hero Member
  • *
ممکنه ولی نمیشه دقیق گفت

آفلاین ahmed

• High Hero Member
  • *
نمونه های این تاپیک ها را در انجمن به خوبی می شود مشاهده کرد.افرادی که فقط یک یا دو ارسال دارند،میایند تبلیغ شان را می کنند و می روند.

آفلاین iqson716

• High Sr. Member
  • *
  • ارسال: 641
    • اُرِم
نمونه های این تاپیک ها را در انجمن به خوبی می شود مشاهده کرد.افرادی که فقط یک یا دو ارسال دارند،میایند تبلیغ شان را می کنند و می روند.
حالا سخت گیر :-* ;) هر دلیلی داشته حالا ما فکر میکنیم حتما از سیتم عامل لینوکس اطلاعات چندانی نداشته دوستمون  :P

آفلاین hamid_rostami

• Jr. Member
  • *
  • ارسال: 55
حالا کسی همچین نرم افزاری برای اوبونتو سراغ داره ؟

آفلاین علیرضا طالقانی

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 2373
  • القدس لنا، والنصر لنا!
    • Take it easy
شاید هنوز یکمی زود باشه! یعنی من که خودم ب شخصه هم کشل وقت دارم و هم تسلط کافی ندارم! اما کم کم باید ب این سمت بریم که مشکلاتمون رو خودمون حل کنیم!
مثل همین برنامه جالب!
از نظر اجرایی ب نظرم خیلی سخت نیست! برای اینکه اطلاعت مورد نیاز رو راحت می تونیم جمع کنیم از روی سیستم!  البته من فعلا اینده ای براش دارم که توان اجراش رو نداردم!
۱) میشه ی اسکپریپت روی دیامون شبکه اضافه کرد یا شاید هم مجزا! صرفا کارش اعلام مدت زمانی باشه که ppp0 یا اگه دیال آپ فرق داره! به  هر حال مدت اتصال رو اعلام کنه! 
۲) ذخیره ی نتایج در ی فایل متنی و ساده هم کفایت می کنه!
۳) ی چند تا قانون و تابع ساده برای محاسبه هزینه نهایی!
۴) در قدم اول اگه رابط گرافیک هم نداشته باشه ×‌مهم نیست! توی ترمینال هم میشه ازش نتایج رو گرفت
** قسمت سخت اش شاید مورد اول باشه که نیاز ب اسکریپت داره!  اگه استاید راهنمایی یا روشی می تونند بدن! متشکر میشم. خدارو چ دیدید! شاید آستین بالابزنیم ی چیزی بنویسیم :)
من که از ایده ای این کار خوشم آمده
.ShayneIsTheOneWhoIsAlwaysAlone
terminal@world-server:~$ sudo aptitude remove --purge Israel

آفلاین romance_367

• Newbie
  • *
نرم افزار جالبیه . لینک دانلودش رو توی فارس لاگ گذاشتم .
دستتون درد نکنه

آفلاین mohi

• گروه راهبران
  • *
  • ارسال: 1430
  • as in freedom
پاسخ به: نرم افزار محاسبه قيمت تلفن و اينترن
« پاسخ #11 : 18 اردیبهشت 1387، 09:53 ق‌ظ »
دوست گرامی من هرجا توی سایت شما گشتم خبری از مجوز و یاسورس کد برنامه نبود! لطفا تا چند روز آینده مجوز این مجموعه رو اعلام کنید وگرنه این لینک ادیت میشه.

قوانین و خط مشی رفتاری در انجمنهای اوبونتو ایران

۲. شما توافق میکنید که هیچ‌گونه ارسال ناقض قوانین حق نشر و طبع (Copyright) بدون اجازه رسمی از صاحبان آن حق نخواهید داشت.
ارسال هرزنامه، انبوه‌ارسال، تبلیغات، نامه‌های زنجیروار، طرح و برنامه‌های شرکتهای هرمی و درخواستهای نامربوط و نامعقول نیز در این انجمنها ممنوع است.
.
.
۶. حق حذف و یا ویرایش ارسالهایی که به نحوی مغایرتی با قوانین سایت داشته باشند، برای مدیران و ناظران انجمن‌ها محفوظ است. روند حذف و یا ویرایش ارسالهای مغایر با قوانین سایت یک روند دستی است که توسط مدیران و یا ناظران سایت در یک زمان معقول انجام خواهد شد.
.
.
۱۴. انجمن‌های اوبونتو ایران از پذیرش هر گونه عنوانی که به هر نحوی کاربران را به استفاده از نرم‌افزارهای غیرآزاد، مایل نماید معذور است و حق پاک کردن یا ویرایش عنوان‌هایی که این موضوع در آنها رعایت نشده باشد را برای خود محفوظ می‌داند. مسلما انواع مقایسه بین نرم‌افزارهای آزاد و غیرآزاد شامل این بند نمیشود.
.
.
۱۵. انجمن‌های اوبونتو ایران از پذیرش هر گونه عنوانی تبلیغاتی معذور است و حق پاک کردن یا ویرایش عنوان‌هایی که این موضوع در آنها رعایت نشده باشد را برای خود محفوظ می‌داند.

به قوانینی که موقع ثبت نام اونها رو رسما پذیرفتیم احترام بگذاریم! حتی ار خلاف میل ما باشن.
امضای کوچکتر - انجمن زیباتر P-:

آفلاین مهدی پیشگوی

• High Hero Member
  • *
در جواب آقای طالقانی عرض کنم خدمتشون که آقای بیاضی یه اسکریپت به زبون پایتون نوشتن

آفلاین Mehdi

• ناظر ویژه انجمن
  • *
  • ارسال: 3284
    • هزاردستان
Of one Essence is the human race,
Thusly has Creation put the Base;
One Limb impacted is sufficient,
For all Others to feel the Mace.
~Saadi (persian poet) -1258
Hezardastan | Free As in Freedom

آفلاین ahmed