انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

اوبونتو ۲۴٫۰۴ با پشتیبانی بلند مدّت (۱۲ سال) منتشر شد 🎉

نویسنده موضوع: مشکل هنگام خاموش شدن  (دفعات بازدید: 4759 بار)

0 کاربر و 1 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین firouziam

• Newbie
  • *
  • ارسال: 1
مشکل هنگام خاموش شدن
« : 23 مهر 1391، 10:58 ب‌ظ »
با سلام.

من به تازگی از اوبونتو به آریوس مهاجرت کردم.البته قبلشم از اوپن سوزه مهاجرت کرده بودم!اول بگم که من واقعا لینوکسو دوست دارم و دلم میخواد که سیستم عامل دیفالتم باشه،ولی انگار اون منو دوست نداره چون تاحالا هر توزیعیو نصب کردم بعد از مدتی به مشکلات عجیبی برخورد کردم که واقعا کار با سیستم عامل رو سخت میکرده.راستی من از لب تاپ Dell Studio Xps 1640 استفاده میکنم با گرافیک Ati Radeon HD 3670.

اما توزیع آریوس رو واقعا دوست دارم، و دیگه اینسری میخوام هر مشکلی پیش بیاد رو حلش کنم. البته اگه شما دوستان کمک کنید.

اولین مشکلی که تو آریوس برام پیش اومد پخش فیلم و ویدیو بود که تکه تکه پخش میشد، درایور پیشنهادیه خودشو هم نصب کردم ولی حل نشد، ولی از سایت خود ATI نسخه آخر (۱۲) رو گرفتم و نصب کردم و مشکل حل شد. اما بعد از اون، موقع شات دان شدن سیستم هنگ میکنه و هیچ اتفاقی نمیوفته! صفحه آبی شات دون میاد ولی اون دایره گردونه می ایسته و دیگه هیچ کاری نمیشه کرد و تنها میشه با دکمه پاور خاموش کرد.جالب اینجاست که تو اوبونتو ۱۲.۰۴ هم همین مشکلو داشتم!!!نمیدونم اگه واقعا مشکل از درایوره یا نه، ولی راهی هم به ذهنم نمیرسه که بدونم اشکال از کجاست.
شما دوستان میتونید راهنمایی کنید که از کجا میشه فهمید مشکل از کجاست و یا چطور میشه حلش کرد؟!!
با تشکر
« آخرین ویرایش: 24 مهر 1391، 12:03 ق‌ظ توسط firouziam »

آفلاین hamed.asl

• High Sr. Member
  • *
  • ارسال: 534
پاسخ : مشکل هنگام خاموش شدن
« پاسخ #1 : 23 مهر 1391، 11:21 ب‌ظ »
منم تو اوبونتو زیاد به این مشکل هنگ کردن هنگام شات دان بر میخورم...نمیدونم دلیلش چیه..