انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

ارائه ۲۴٫۱۰ اوبونتو منتشر شد 🎉

نویسنده موضوع: فـــــوری: درخواست راهنمایی برای خرید لپ تاپ زیر یک(1) میلیون تومان با مشخصات...  (دفعات بازدید: 3898 بار)

0 کاربر و 1 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین siminrazaghi

• Newbie
  • *
  • ارسال: 3
خواهشمندم من را در خرید لپ تاپ با قیمت زیر یک میلیون تومن و با مشخصات زیر راهنمایی کنید:

1- توانایی کارکردن و روشن ماندن در طول کل روز
2- دارای پردازنده مدل های Corei۳ (یا مدل کمی پایین تر)
3- جهت کاربریهای معمولی(اینترنت و آفیس و فتوشاپ و ...) و مهندسی کامپیوتر(برنامه نویسی و غیره..)

4- مشخصاتی چون وزن و ظاهر و شارژ باطری و سایر مشخصات که قابل ارتقاء باشند(رم و هارد و...)، زیاد مهم نیستند.

به دلیل اجبار کاری و درسی آخر همین هفته یا هفته بعد هم قصد خرید دارم. ممنون میشم که هرچه زودتر کمکم کنید.

مرسی
 :frown:

آفلاین samn

• Full Member
  • *
  • ارسال: 220
زیر یک میلیون چیزی که بدرد بخوره با این وضعیت دلار گیرت نمیاد! حداقل باید 1.400 تا 1.600 هزینه کنی.
3- جهت کاربریهای معمولی(اینترنت و آفیس و فتوشاپ و ...) و مهندسی کامپیوتر(برنامه نویسی و غیره..)
تو انجمن لینوکس از لپتاپی میپرسی که روش فوتوشاپ نصب بشه!!! توی انجمنهای ویندوزی بپرسی بهتر جواب میگیری.

آفلاین doomhammer65ir

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1572
    • IRAN Backup
اگر نو میخوای بگیری باید دست کم 1.300 بدی برای :
پردازنده دو هسته
رم دو گیگ
هارد 320
گرافیک اینتل
پی نوشت :
مَگ مَگ آمریکا

آفلاین دانیال بهزادی

• ناظر انجمن
  • *
  • ارسال: 19711
  • Urahara Kiesuke
    • وبلاگ
الآن دیگه با یه میلیون نمی‌شه لپ‌تاپ i3 خرید. باید دنبال دوهسته‌ای باشی یا حتا نت‌بوک. لپ‌تاپ‌هایی که ۴ ماه پیش یک میلیون قیمت داشتن الآن تا چهار میلیون هم رفتن بالا.
پی‌نوشت:
مرگ بر مدیران نالایق
« آخرین ویرایش: 23 آبان 1391، 02:19 ق‌ظ توسط دانیال بهزادی »
اگه این ارسال بهت کمک کرد، دنبال دکمهٔ تشکر نگرد. به جاش تو هم به جامعهٔ آزادت کمک کن

آفلاین siminrazaghi

• Newbie
  • *
  • ارسال: 3
چاره ای نیست!
خود مردم(فروشنده ها) هم خراب شدن، کسی جلوشونو نگیره، قیمتها رو تا خدا تومن هم شده میبرن بالا!

----
من فقط میخام در طول روز ازش زیاد کار بکشم، برای اینکار چه مشخصه ای باید بیشتر مد نظرم باشه؟
فن، پردازنده، برند، ...چه چیزی؟

آفلاین hamed.asl

• High Sr. Member
  • *
  • ارسال: 534
چاره ای نیست!
خود مردم(فروشنده ها) هم خراب شدن، کسی جلوشونو نگیره، قیمتها رو تا خدا تومن هم شده میبرن بالا!

----
من فقط میخام در طول روز ازش زیاد کار بکشم، برای اینکار چه مشخصه ای باید بیشتر مد نظرم باشه؟
فن، پردازنده، برند، ...چه چیزی؟

چه جور کاری می خواید بکشید ازش؟  این چیزهایی ک تو پست اول گفتید با هر جور سیستمی قابل انجامه زیاد سخت نگیرید..

آفلاین Amir (شفقی)

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1734

آفلاین بهروز رمضانی

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1111
  • Kakashi Hatake
    • ابونتو نیوز
مدل های بالا از لحاظ سازگاری با لینوکس مشکلی ندارن ؟ این مدل لنوو هست اما یکم از بودجه شما بیشتر هست . شاید خودم خریدمش .
http://www.digikala.com/?Products=Notebook&Product=Notebook-IBM-Lenovo-Essential-G570-B
در یادگیری و استفاده از خط فرمان کوشا باشید چرا که رستگاری شما در آن است.

آفلاین سیروس

• High Sr. Member
  • *
  • ارسال: 615
lenovo بهترین لپتاب برای لینوکس و کارهای اداریه.بویژه مدل های u300 به بال که بیشتر برای کار طراحی میشه تا بازی و سرگرمی

آفلاین دانیال بهزادی

• ناظر انجمن
  • *
  • ارسال: 19711
  • Urahara Kiesuke
    • وبلاگ
البته سری‌های Thinkpad اون! ideapadها به نسبت ضعیف هستن
اگه این ارسال بهت کمک کرد، دنبال دکمهٔ تشکر نگرد. به جاش تو هم به جامعهٔ آزادت کمک کن