انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

ارائه ۲۴٫۱۰ اوبونتو منتشر شد 🎉

نویسنده موضوع: kernel panic not syncing attempted to kill init  (دفعات بازدید: 4302 بار)

0 کاربر و 2 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین دانیال بهزادی

• ناظر انجمن
  • *
  • ارسال: 19703
  • Urahara Kiesuke
    • وبلاگ
پاسخ : kernel panic not syncing attempted to kill init
« پاسخ #15 : 06 امرداد 1392، 09:08 ق‌ظ »
من با یک رم جدید امتحان کردم باز هم نشد . قبلن جایی خونده بودم مشکل از مادربورد هست که با هسته ی بعضی از توزیع ها سازگار نیست . اما اینجوری که نمیشه ... یعنی چی آخه...
دوست عزیز بالاخره چی شد تونستید توزیعی را نصب کنید؟ من هم همین مشکل برام پیش آمده البته برای من ارور متفاوته:
[   1.569246]  Kernel panic - not syncing:VFS:Unable to mount root fs on unknown block(2,0)
اگه راه حل یا علت اصلی ارور را فهمیدید لطفا بگید.
روی چه سامانه‌پرونده‌ای نصب کردی؟ با ext3 امتحان کن
اگه این ارسال بهت کمک کرد، دنبال دکمهٔ تشکر نگرد. به جاش تو هم به جامعهٔ آزادت کمک کن

آفلاین bahador72

• Full Member
  • *
  • ارسال: 234
    • مکانیک دنیایی بزرگ
« پاسخ #16 : 06 امرداد 1392، 10:46 ق‌ظ »
من با یک رم جدید امتحان کردم باز هم نشد . قبلن جایی خونده بودم مشکل از مادربورد هست که با هسته ی بعضی از توزیع ها سازگار نیست . اما اینجوری که نمیشه ... یعنی چی آخه...
دوست عزیز بالاخره چی شد تونستید توزیعی را نصب کنید؟ من هم همین مشکل برام پیش آمده البته برای من ارور متفاوته:
[   1.569246]  Kernel panic - not syncing:VFS:Unable to mount root fs on unknown block(2,0)
سلام من این مشکلو داشتم اما با یه پارتیشن بندی درست شد این ارور من اینجوری منظورشو گرفتم که میگه هارد شما بلوک شده!!!۱بعد از پارتیشن بندی کل هارد درست شد.

آفلاین سوزه

• Sr. Member
  • *
  • ارسال: 487
« پاسخ #17 : 06 امرداد 1392، 02:47 ب‌ظ »
روی چه سامانه‌پرونده‌ای نصب کردی؟ با ext3 امتحان کن
اصلا نصب نمیشه! در تاپیک زیر مشکلمو مطرح کردم لطفا بخوانیدش:
ارور در ابتدای نصب: Kernel panic not syncing:VFS:Unable to mount root....
سلام من این مشکلو داشتم اما با یه پارتیشن بندی درست شد این ارور من اینجوری منظورشو گرفتم که میگه هارد شما بلوک شده!!!۱بعد از پارتیشن بندی کل هارد درست شد.
مطمئنید مشکل از هارد؟ لطفا تاپیک بالا را بخوانید و در آنجا جواب بدید،با تشکر
دیگه در این انجمن Log in و فعالیتی نخواهم داشت.