انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نویسنده موضوع: هیچکی بوده روی لینوکس بتونه سایت گلستان (سایت دانشگاه ها) رو باز و استفاده کنه؟  (دفعات بازدید: 36828 بار)

0 کاربر و 1 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین دانیال بهزادی

• ناظر انجمن
  • *
  • ارسال: 19704
  • Urahara Kiesuke
    • وبلاگ
من حاضرم تو هرکاری که ممکن باشه این سیستم آشغال رو از بین ببره از دل و جان همکاری کنم. نمی‌خوای مصاحبه کنی بیام فجایعش رو رو کنم؟ D:
اگه این ارسال بهت کمک کرد، دنبال دکمهٔ تشکر نگرد. به جاش تو هم به جامعهٔ آزادت کمک کن

آفلاین afrod

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1526
یک کلوخ روی سرمون خورد کنیم. فیلم بگیریم بذاریم روی فیس...

آفلاین MrAli

• Sr. Member
  • *
  • ارسال: 304
    • وبلاگ علی حسین‌زاده
يه سری به اين مطلب بزنيد شايد كمكتان كند: گلستان در لینوکس
.:علی آقا:.
وبلاگ من: https://alihzadeh.blog.ir

آفلاین ahmadubuntu

• Full Member
  • *
  • ارسال: 240
    • ahmadubuntu.ir

من تستش کردم خیلی مفید بود البته باید برای سایتهایی که امنیتش براتون مهمه بیشتر دقت کنین ولی گلستان رو بذارین دربه داغون کنن اصلا

آفلاین QSBuntu

• High Sr. Member
  • *
  • ارسال: 613
ممنون
ولی
من و خیلی از کاربرها حاضر به استفاده از این واسط ها نیستند!!
زندگی خواهم کرد... خواهم زیست ... و میجنگم حتی اگر........................

آفلاین MrAli

• Sr. Member
  • *
    • وبلاگ علی حسین‌زاده
ممنون
ولی من و خیلی از کاربرها حاضر به استفاده از این واسط ها نیستند!!
چرا؟
اگر حاظر نيستيد از واسط استفاده كنيد بهتره آستين بالا زده و همتي كنيد و مشكل رو به گوش مجريان طرح برسانيد.

آفلاین QSBuntu

• High Sr. Member
  • *
ممنون
ولی من و خیلی از کاربرها حاضر به استفاده از این واسط ها نیستند!!
چرا؟
اگر حاظر نيستيد از واسط استفاده كنيد بهتره آستين بالا زده و همتي كنيد و مشكل رو به گوش مجريان طرح برسانيد.

خیلی ساده ست... پسورد و اطلاعات رو نمیخایم دست یه سرور دیگه بدیم که واسط میشه

موافقم... و البته مطمئنم اونا هم حاضر به این کار نیستند ... بالاخره هزینه داره براشون!!

همه صداشو در اومده هست.. ولی کو گوش شنوا!!! نمونه ش پیج «از سیستم گلستان متنفریم» در فیس بوووق!

آفلاین بهنام …

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1028
  • إن أحسنتم أحسنتم لأنفسكم وإن أسأتم فلها
من از لحاظ علمی نمی‌تونم یه مقاله درست و درمون بنویسم و اگه بنویسید (خصوصا دانیال جان) که توی اون هم اشکالات این سامانه گفته شده باشه و هم یک بحث در مورد اینکه چرا گلستان باید برای مایکروسافت لقمه بپیچه و محدود به ویندوز باشه، در این موارد یه چیز جمع و جور یک صفحه‌ای بنویسید و همه دقیقا همون را همه جا منتشر کنیم.

با پراکنده حرف زدن کار به نتیجه نمی‌رسه ولی با یک حرف زدن درست می‌شه.
بعد که این متن پر مغز و نغز یک صفحه‌ای دو صفحه‌ای را آماده کردید. حدود صد صفحه بلاگ و فیس و ایمیل اساتید و مرکز محاسبات دانشگاه‌ها و خبرگزاری‌ها را می‌تونیم مثل ویروس در جریان بذاریم و کافیه دو سه تا خبرگزاری بیرونی مثل bcb , ncn , rt و ... هم از موج اینا به صدا در بیان. به شرطی که به صورت مستمر این کار را بکنیم لااقل یه صدایی ازشون در میاد.

راه دومی  هم هست که گروه بشید و همچین چیزی بسازید، برای رقابت و جایگزینی هم ایده زیاد هست مثل هماهنگی بخش اعتراضات گلستان با ایمیل و پیامک اساتید و دانشجویان و ... ولی می‌دونم نیروی ذخیره‌ی اینجا و حمایت از اینحا کمه پس باید با اعتراض جلو رفت.

شاید بگید آخه مگه بلاگ‌های ما را کی می‌خونه ولی باید بگم اگه همه پایه باشید و همزمان جلو برید صدای بقیه هم درمیاد، یعنی این به اندازه‌ی چالش آفتابه‌ی آب یح نیست؟ راستی میشه روی آپارات هم فیلم نقد گذاشت. میشه روی pixفلان (یادم نی) عکس گذاشت، من که پایه‌ی انتشار و انتقالم فقط متن و فیلم و ... را آماده کنید تا آخر هفته. جمعه‌ی پیش رو تا جمعه‌ی بعدش برای اعمال تغییرات و نظرات و دریافت ایده‌ها (همینجا) و شنبه‌ی دو هفته دیگه شروع به کار بشیم. نشریات دانشجویی هم بدک نیستن. ریز ریز ولی همه جوره جلو بریم.

امیدوار هم باشید. مثل پیامکای تبلیغاتی که یک هفته هست برای من نمیاد اون هم بالاخره بهبود پیدا می‌کنه
« آخرین ویرایش: 11 شهریور 1393، 10:41 ب‌ظ توسط اوbوnتو »
:) :)

آفلاین MrAli

• Sr. Member
  • *
    • وبلاگ علی حسین‌زاده
من در اولین گام یکه متن تهیه کردم و برای تابناک فرستادم.

آفلاین QSBuntu

• High Sr. Member
  • *
من از لحاظ علمی نمی‌تونم یه مقاله درست و درمون بنویسم و اگه بنویسید (خصوصا دانیال جان) که توی اون هم اشکالات این سامانه گفته شده باشه و هم یک بحث در مورد اینکه چرا گلستان باید برای مایکروسافت لقمه بپیچه و محدود به ویندوز باشه، در این موارد یه چیز جمع و جور یک صفحه‌ای بنویسید و همه دقیقا همون را همه جا منتشر کنیم.

با پراکنده حرف زدن کار به نتیجه نمی‌رسه ولی با یک حرف زدن درست می‌شه.
بعد که این متن پر مغز و نغز یک صفحه‌ای دو صفحه‌ای را آماده کردید. حدود صد صفحه بلاگ و فیس و ایمیل اساتید و مرکز محاسبات دانشگاه‌ها و خبرگزاری‌ها را می‌تونیم مثل ویروس در جریان بذاریم و کافیه دو سه تا خبرگزاری بیرونی مثل bcb , ncn , rt و ... هم از موج اینا به صدا در بیان. به شرطی که به صورت مستمر این کار را بکنیم لااقل یه صدایی ازشون در میاد.

راه دومی  هم هست که گروه بشید و همچین چیزی بسازید، برای رقابت و جایگزینی هم ایده زیاد هست مثل هماهنگی بخش اعتراضات گلستان با ایمیل و پیامک اساتید و دانشجویان و ... ولی می‌دونم نیروی ذخیره‌ی اینجا و حمایت از اینحا کمه پس باید با اعتراض جلو رفت.

شاید بگید آخه مگه بلاگ‌های ما را کی می‌خونه ولی باید بگم اگه همه پایه باشید و همزمان جلو برید صدای بقیه هم درمیاد، یعنی این به اندازه‌ی چالش آفتابه‌ی آب یح نیست؟ راستی میشه روی آپارات هم فیلم نقد گذاشت. میشه روی pixفلان (یادم نی) عکس گذاشت، من که پایه‌ی انتشار و انتقالم فقط متن و فیلم و ... را آماده کنید تا آخر هفته. جمعه‌ی پیش رو تا جمعه‌ی بعدش برای اعمال تغییرات و نظرات و دریافت ایده‌ها (همینجا) و شنبه‌ی دو هفته دیگه شروع به کار بشیم. نشریات دانشجویی هم بدک نیستن. ریز ریز ولی همه جوره جلو بریم.

امیدوار هم باشید. مثل پیامکای تبلیغاتی که یک هفته هست برای من نمیاد اون هم بالاخره بهبود پیدا می‌کنه

موافقم + باید اول توی انجمن بحث درون جناحی شه و سر ایراداتش به تفاهم و اقناع برسیم و بعد یه متن خوب و ترتمیز از بحث هایی که در موردش شده جمع بشه و مبنا قرار بگیره!
(

تذکر 1: اینو گفتم چون معمولا توی هر بحثی که بوده مخالف و موافق وجود داشته ، بعلاوه اینکار باعث بهتر شدن و دیدن مسئله از همه ابعاد میکنه

تذکر۲: بعد از بحث معمولا عده ای به اقناع نمیشند و خب اونوقت به عنوان نظر شخصی میتونن حرفشون رو توجایی که چاپ میکنن و ... بیان کنن

)

آفلاین دانیال بهزادی

• ناظر انجمن
  • *
  • ارسال: 19704
  • Urahara Kiesuke
    • وبلاگ
من سعی می‌کنم تو هفته‌ی آینده یه مقاله فنّی بنویسم در موردش
اگه این ارسال بهت کمک کرد، دنبال دکمهٔ تشکر نگرد. به جاش تو هم به جامعهٔ آزادت کمک کن

آفلاین بهنام …

• High Hero Member
  • *
پس منتظریم دانیال.
البته الآن روزی یک خبرگزاری را بهشون دارم پیامک می‌دم و توی پیامک هم به این انجمن اشاره کردم.
آروم آروم  تا متن و فیلم و ... اگه دارید آماده بشه و بحث و مرحله‌ی حمله‌ی جمعی و جدی. فعلا پیش لرزه می‌فرستم.

حتی دانشجویان خارجی می‌تونن از پل‌هاشون استفاده کنند. واضح‌تر لازم نیست بگم، خودتون می‌فهمید حتما چطور میشه دانشجوی خارجی یافت.

آفلاین Amir (شفقی)

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1734
کسی می تونه بگه حل این مشکل چقدر هزینه میخواد؟اگر بالا باشه بعید هست  تغییر بدن.
« آخرین ویرایش: 16 شهریور 1393، 11:12 ق‌ظ توسط Amir (شفقی) »

آفلاین بهنام …

• High Hero Member
  • *
هزینه!
برن خجالت بکشن ۲۰ ساله دارن از حلقوم دانشگاه‌ها پول می‌کشن میلیاردی!!

من به شخصه فقط توی عمرم با دو تا سایت مشکل داشتم: ۱. گلستان ۲. کتابخانه (دانشگاه)

چرا فقط برای اینا هزینه داشته باشه!

آفلاین QSBuntu

• High Sr. Member
  • *
مشکل اصلی خود دانشگاه ها هستند!!!
دوستان مشکل اصلی خود دانشگاهه!

اگه خود دانشگاه یه کم به اعتراض دانشجوهاش توجه میکرد لااقل برمیگشت به دانشجوهای خودش میگف بیاید شما بنویسید ماهم پشتیبانیتون میکنیم و بعدش هم شراکتی اینو به بقیه دانشگاه میفروشیم!!!
شراکتی پیشکش! اگه میکفتند بیاید برای ما بنویسید من یکی خودم میرفتم و از صفر ساختن چرخ رو یاد میگرفتم و براشون میساختم!!!
کلا دانشگاه ها فقط به فکر یه چیزهایی هستند که کلا با متفاوته!!
علت اصلی اینه که دانشگاه خودش رو از دانشجوهاش جدا میدونه و فکر میکنه دانشجوهاش یه موجودات اضافی هستند که دور و برشون میچرخند و فقط دنبال نمره اند!!!
از هرچی دانشگاه تو ایرانه حالم بهم میخوره با این جو مسخره شون!!! (البته یه چندتایی مستثنا هستند!!)
وقتی دولتی هاش اینجوری باشن دیگه درمورد دانشگاه آزادش که اصلا حرفی برا گفتن نمیمونه برا گفتن!

مشکل اصلی خود دانشگاه ها هستند!!!