انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نویسنده موضوع: باتوجه به اینکه source.list رو تو kubuntu به روز کردم اما نمی تونم .....  (دفعات بازدید: 6691 بار)

0 کاربر و 1 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین Behnam Golds

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1368
مبارکه  ،   حل  شد  =D>

آفلاین mshadman

• Full Member
  • *
  • ارسال: 159
پاسخ به: Behnam Golds
« پاسخ #16 : 22 امرداد 1387، 04:08 ب‌ظ »
بهنام جان یه سوال دیگه هم دارم من تو اداره از kubuntu  استفاده میکنم و تو خونه می خوام از ubuntu 8.04 استفاده کنم اما تا حالا این کار را نکردم و لی cd homa  رو تهیه کردم احتمالا اون هم باید update بشه حالا اونجا بدون پروکسی و بدون شبکه و با dial up و user , password که از بیرون خریداری میشه اصلا چطور باید به اینترنت وصل شد و چطوری update کرد؟ ببخشید که مدام سوال میپرسم
نمي دانم پس ازمرگم چه خواهدشد ؟/ نمي خواهم بدانم كوزه گراز خاك اندامم چه خواهد ساخت/  ولي بسيارمشتاقم/كه از خاك گلويم/سوتكي سازد/گلویم سوتکی باشد بدست كودكي گستاخ وبازيگوش/ واو يكریزو پي در پي دم گرم خوشش رابرگلويم سخت بفشارد/ و خواب  خفتگان خفته راآشفته ترسازد/بدينسان بشكند در من سكوت مرگبارم را

آفلاین Behnam Golds

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1368
مودمت   نصبه ؟    کافیه  بتونی  با  dialup   به  اینترنت  وصل  بشی   ،  بقیش  فرقی  نمیکنه  فقط  مشکلت  سرعته  پایینه  ...  پیشنهاد  من   اینه  : آپدیت ها  یا  نرم  افزار هایی  که  لازم  داری  رو  توی  اداره  که  سرعت  اینترنتت  بالاتره  بگیری   و  بریزی  روی  فلش مموری یا  ....   و  ببری  خونه  استفاده  کنی.  چون  با  dialup  هم  وقتت  تلف  میشه  هم  پولت.  تصمیمت  رو بگیر  در  مورد  بقیش  هم  من  هستم  و  هم  بچه ها  که  از من واردترن...

آفلاین mshadman

• Full Member
  • *
  • ارسال: 159
پاسخ به:
« پاسخ #18 : 22 امرداد 1387، 04:45 ب‌ظ »
من ترجیح می دم که اینجا تو اداره update کنم و بعد ببرم خونه اما اول باید برم و ubuntu رو تو خونه نصب کنم و بتونم به اینترنت وصل بشم بعدش مزاحم میشم دوست عزیز تازه دارم با این ورژن از لینوکس حال می کنم
نمي دانم پس ازمرگم چه خواهدشد ؟/ نمي خواهم بدانم كوزه گراز خاك اندامم چه خواهد ساخت/  ولي بسيارمشتاقم/كه از خاك گلويم/سوتكي سازد/گلویم سوتکی باشد بدست كودكي گستاخ وبازيگوش/ واو يكریزو پي در پي دم گرم خوشش رابرگلويم سخت بفشارد/ و خواب  خفتگان خفته راآشفته ترسازد/بدينسان بشكند در من سكوت مرگبارم را