انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نظرسنجی

آیا با ایجاد یک زیر گروه برای اخبار انتشار برنامه ها و توزیع ها در قسمت لینکهای خبری موافقید؟؟

بله
10 (55.6%)
خیر
4 (22.2%)
بود و بنودش فرقی نمیکنه
4 (22.2%)

مجموع آرای اعضا: 18

نویسنده موضوع: ایجاد زیر گروه برای اخبار انتشار برنامه ها و توزیع ها در قسمت لینکهای خبری  (دفعات بازدید: 3641 بار)

0 کاربر و 5 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین amin7r

• Hero Member
  • *
  • ارسال: 792
  • تحصیلات:مهندسی جوشکاری عاشق کامپیوتر و تکنولوژی
سلام
اگه متوجه شده باشین در قسمت لینک های خبری قسمت عظیمی از اخبار مربوط به اخبار انتشار برنامه یا پروژه و یا توزیعی هست
خوب به نظر من با ایجاد یک زیر گروه در این قسمت باعث میشه که هم یه نظمی به اون قسمت داده بشه و هم دسته بندی شده تر هست و بقولی جای این جور خبر ها مشخص هست و هم آدم تایپیکی رو گم نمیکنه ;D

اگه مخالف هستین لطفا علت مخالفتتون رو بیارین !؟

با تشکر از مشارکتتون (البته پیشا پیش ;) )

ویرایش: امکان تغییر آرا فعال هست  و البته علت مخالفتتون رو بیارین لطفا :P
« آخرین ویرایش: 06 فروردین 1392، 10:25 ب‌ظ توسط amin7r »
بعضی از حرف ها جرعت گفتن میخواد . . .

آفلاین کیان

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 2338
تیم فارسی اوبونتو با افتخار اعلام می‌دارد که در راستای راه‌اندازی بخش خبری خود، ابزارک ارسال دیدگاه دیسکاس را به طور کامل به زبان فارسی برگردانده است: http://nerdnews.ir/stories/%D8%A7%D8%AE%D8%AA%D8%B5%D8%A7%D8%B5%DB%8C-%D9%86%D8%B1%D8%AF-%D9%86%DB%8C%D9%88%D8%B2-%D8%B3%D8%A7%D9%85%D8%A7%D9%86%D9%87%E2%80%8C%DB%8C-%D9%85%D8%AF%DB%8C%D8%B1%DB%8C%D8%AA-%D8%AF%DB%8C%D8%AF%DA%AF%D8%A7%D9%87-%D8%AF%DB%8C%D8%B3%DA%A9%D8%A7%D8%B3-%D9%81%D8%A7%D8%B1%D8%B3%DB%8C-%D8%B4%D8%AF

آفلاین amin7r

• Hero Member
  • *
دوستان  سلام
هم اکنون به یاری سبزتان نیاز مندیم!

به نظر من این باعث نظم بیشتر میشه               برای همین اصرار دارم ببینم نتیجه چی میشه ;)

به نظر من وجود این قسمت از چیزهایی که پین شده اول هر گروه لازم تر و پر کاربرد تر هست !!!
« آخرین ویرایش: 09 فروردین 1392، 09:29 ق‌ظ توسط amin7r »

آفلاین narcissus

• گروه راهبران
  • *
  • ارسال: 1132
    • روز شمار شروع!
اخه بیشترین اتفاقاتی که در دنیای گنو/لینوکس میفته هم شامل همین انتشار نسخه های جدید برنامه ها و توزیع هاست و به نظر من تقسیم بندی تاثیر گزاری نیست .
first they ignore you
then they laugh at you
then they fight you
then you win

آفلاین amin7r

• Hero Member
  • *
خوب اگه مثلا من به شخصه بخوام این اخبار رو به صورت کامل همراه هر لینک بیارم چسری بین 2-10 تا پست در روز میشه!!!! و این یه فاجعه هست در اون قسمت و خیلی ها شاکی میشن!!! بخاطر همین من به شخصه سعی میکنم اخبار انتشار رو نیارم مثلا همین کیرو داکی 3.2 که منتشر شد و یا گنوم 3.8 و یا فایر فاکس 19.02 و یا کروم 26 و کرنل 3.9.4RC و 3.8.4 و یا لیبره 4.02RC و اس ام پلیر 8.4 و درایو جدید گرافیک انودیا 314 و یا درایور 1.ATI  13  و اون جدیتره که بتاست امثال اون رو بخوام بیارم این یه فاجعه هست (درسته که من اطلاع رسانی کردم ولی این برای اون قسمت اگه جدا نباشه فاجعه میشه)و شلوغی باور نکردنی به همراه داره    ماشالله انقدر اخبار انتشار زیاد هست که بنده همچین پیشنهاد رو دادم (و گر نه دلیل دیگه ای نداره به جز نظم و یه دست بودن)
برای همین با وجود این که من از خیلی از اخبار انتشار خبر دارم ولی به شخصه دارم سعی میکنم اونها رو نیارم !!! چون باعث شلوغی میشه و شلوغی بی مورد هم درست نیست و باعث دردسر میشه

آفلاین علی نعمت اللهی

• High Sr. Member
  • *
  • ارسال: 648
  • every thing is [im]possible
    • وبلاگ شخصی من
شلوغ بشه. مشکلش چیه. خبر ماله همون 2 ، 3 روز اوله که میشه به راحتی توی "مشاهده موضوع‌های ارسال شده پس از آخرین ورود شما" دیدشون.

آفلاین دانیال بهزادی

• ناظر انجمن
  • *
  • ارسال: 19688
  • Urahara Kiesuke
    • وبلاگ
از اون‌جایی که داریم بخش خبری رو آماده می‌کنیم و به زودی هم اضافه می‌شه به نظرم کلَا این تیپ اخبار رو به جای ایجاد تاپیک در انجمن‌های پشتیبانی در قالب یک پست هفتگی در بخش اخبار می‌شه آورد.
اگه این ارسال بهت کمک کرد، دنبال دکمهٔ تشکر نگرد. به جاش تو هم به جامعهٔ آزادت کمک کن

آفلاین کیان

• High Hero Member
  • *
از اون‌جایی که داریم بخش خبری رو آماده می‌کنیم و به زودی هم اضافه می‌شه به نظرم کلَا این تیپ اخبار رو به جای ایجاد تاپیک در انجمن‌های پشتیبانی در قالب یک پست هفتگی در بخش اخبار می‌شه آورد.
یک تاپیک داشتیم که پست می خورد! خودت قفلش کردی! گفتی داریم بخش اخبار میزنیم ولی نزدید.
منظور از زدن بخش اخبار رو متوجه نمیشم؟ از نرم افزار نردنیوز قصد دارید استفاده کنید؟

آفلاین دانیال بهزادی

• ناظر انجمن
  • *
  • Urahara Kiesuke
    • وبلاگ
نه. یه چیزی مثل آزاد راه و لینوکس‌ریویو
اگه این ارسال بهت کمک کرد، دنبال دکمهٔ تشکر نگرد. به جاش تو هم به جامعهٔ آزادت کمک کن

آفلاین کیان

• High Hero Member
  • *
اینتگرید میشه؟ چطوری با اکانتهای انجمن توی وردپرس پست خبری بذاریم؟

آفلاین دانیال بهزادی

• ناظر انجمن
  • *
  • Urahara Kiesuke
    • وبلاگ
یک گروه خبرنویسی در لانچ‌پد خواهیم داشت که اعضاش از بین داوطلبان همین‌جا انتخاب می‌شن

آفلاین کیان

• High Hero Member
  • *
یک گروه خبرنویسی در لانچ‌پد خواهیم داشت که اعضاش از بین داوطلبان همین‌جا انتخاب می‌شن
چرا این گروه خبرنویسی توی آزاد راه و لینوکس ریویو فعالیت نکنه؟ چرا توی نردنیوز کار نکنه؟

آفلاین دانیال بهزادی

• ناظر انجمن
  • *
  • Urahara Kiesuke
    • وبلاگ
چون اهداف این گروه با آزادراه و لینوکس‌ریویو فرق داره و در نتیجه مطالب متفاوتی در این‌جا خواهیم داشت. و خب نردنیوز هم که کلّاً ماهیت وجودی‌اش چیز دیگه‌ایه که البته خیلی هم خوب و مفیده