انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نویسنده موضوع: یه پیشنهاد درباره امتیاز مثبت و منفی دادن!  (دفعات بازدید: 9760 بار)

0 کاربر و 5 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین علیرضاامیرصمیمی

• ناظر انجمن
  • *
  • ارسال: 2489
  • Arch Linux + KDE
    • وبسایت شخصی من
پاسخ : یه پیشنهاد درباره امتیاز مثبت و منفی دادن!
« پاسخ #30 : 16 فروردین 1392، 11:24 ب‌ظ »
به نظر من تا اینکه دلیل منفی دادن و مثبت دادن مشخص نشه کاربر تکلیف خودش رو نمیدونه و مخصوصا اینکه حتی ندونه برا کدوم پستش منفی گرفته برای همین نمیتونه رفتاری رو اصلاح کنه و همونطور که میبینیم و در این تاپیک هم گفته شد بسیاری از دوستانی که منفی گرفتن بسیار ناراحت هستند و حتی احساس کدورت میکنند و طبیعتا این حس توی یه انجمن جالب نیست و تاثیر منفی خواهد داشت ،امیدوارم مدیران محترم که اینقدر دارن زحمت میکشن یه مقدار روی این تاپیک و تاپیکهای مشابه هم وقت بذارن و به نتیجه برسن که مطمئنا کیفیت انجمن رو بالا میبره

آفلاین vandu

• Hero Member
  • *
  • ارسال: 741
« پاسخ #31 : 16 فروردین 1392، 11:46 ب‌ظ »
به نظر من تا اینکه دلیل منفی دادن و مثبت دادن مشخص نشه کاربر تکلیف خودش رو نمیدونه و مخصوصا اینکه حتی ندونه برا کدوم پستش منفی گرفته برای همین نمیتونه رفتاری رو اصلاح کنه و همونطور که میبینیم و در این تاپیک هم گفته شد بسیاری از دوستانی که منفی گرفتن بسیار ناراحت هستند و حتی احساس کدورت میکنند و طبیعتا این حس توی یه انجمن جالب نیست و تاثیر منفی خواهد داشت ،امیدوارم مدیران محترم که اینقدر دارن زحمت میکشن یه مقدار روی این تاپیک و تاپیکهای مشابه هم وقت بذارن و به نتیجه برسن که مطمئنا کیفیت انجمن رو بالا میبره
درسته. در کنارش به ماژول Advanced Reputation System هم اشاره شد که فکر کنم راه حل مشکل باشه. حالا دوستانی که تخصص دارن بهتر می‌تونن نظر بدن. امیدوارم یک پاسخ مناسب از طرف مدیران دریافت کنیم...
Nothing is particularly hard if you divide it into small jobs

Henry Ford

آفلاین دانیال بهزادی

• ناظر انجمن
  • *
  • ارسال: 19688
  • Urahara Kiesuke
    • وبلاگ
« پاسخ #32 : 17 فروردین 1392، 12:25 ق‌ظ »
من این موضوع رو در انجمن مدیران مطرح کردم
اگه این ارسال بهت کمک کرد، دنبال دکمهٔ تشکر نگرد. به جاش تو هم به جامعهٔ آزادت کمک کن

آفلاین Matrix.1372

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1966
  • Ma3x
    • Ma3x
« پاسخ #33 : 17 فروردین 1392، 12:32 ق‌ظ »
من این موضوع رو در انجمن مدیران مطرح کردم
و پست من رو نیز حذف! :)

آفلاین بهنام …

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1028
  • إن أحسنتم أحسنتم لأنفسكم وإن أسأتم فلها
« پاسخ #34 : 17 فروردین 1392، 12:48 ب‌ظ »
بذارید منم بگم,

بهتره مثبت و منفی باشه و مرتب کردن بر اساس اون هم باشه تا نظرات برتر را هم در هر موضوع بدونیم.
من این پیشنهاد را به یه انجمن مای بی بی دادم ولی اونا به همون دکمه‌ی تشکر یا سپاس اشاره کردن که تشکر یعنی + و عدم تشکر یعنی - و 0 هم لازم نیست!!!
:) :)

آفلاین شاهچراغیان

• Sr. Member
  • *
  • ارسال: 293
    • shgn.ir
« پاسخ #35 : 17 فروردین 1392، 04:39 ب‌ظ »
اقا این قضیه پیشنهادات و انتقادات به ساختار و عملکرد فروم تا کی می خواد ادامه پیدا کند؟!
اگه قراره تغییراتی رخ بده، ما مشتاقانه منتظریم که سریعتر انجام بشه.
اگه هم که خبری نیست بگید تا کاربران هم تکلیف خودشون رو بدونند و اینقدر امیدوارانه پیشنهاهد ندهند.D;
www.shgn.ir
www.shgn.ir/category/linux

In a world without any fences or walls,Who needs Gates or Windows!

آفلاین HsebliS

• High Sr. Member
  • *
  • ارسال: 591
  • یه روز خوب میاد...
« پاسخ #36 : 17 فروردین 1392، 04:51 ب‌ظ »
اقا این قضیه پیشنهادات و انتقادات به ساختار و عملکرد فروم تا کی می خواد ادامه پیدا کند؟!
اگه قراره تغییراتی رخ بده، ما مشتاقانه منتظریم که سریعتر انجام بشه.
اگه هم که خبری نیست بگید تا کاربران هم تکلیف خودشون رو بدونند و اینقدر امیدوارانه پیشنهاهد ندهند.D;
واقعا آدم نا امید میشه میاد میبینه هیچ مدیری اینجا پست نداده
این دموکراسیشون منو کشته ;)

آفلاین myusac

• Full Member
  • *
  • ارسال: 128
« پاسخ #37 : 17 فروردین 1392، 07:32 ب‌ظ »
من الان میخواستم یک تاپیک راجع به همین موضوع بدم دیدم هست دیگه همینو بالا میارم

به نظر من این سیستم امتیازدهی واقعا خوب نیست
به طور مثال میگم کاربری که 1000تا پست داده و امتیازش 5 هست من از کجا باید بفهمم که آیا این کاربر کلا 5امتیاز گرفته یا مثلا امتیازش 300 بوده بعد 295 تا منفی گرفته این از این جهت مهمه من نمیفهمم این کاربر کجا امتیاز + گرفته کجا - کجا مطالب مفید و با اعتباری گذاشته کجا مطالب بد اگر امتیازها به صورت جداگانه و برای هر پست حساب بشه منظورم اینه که وقتی من یک پستی میدم کاربرانی که امتیاز میدن فقط برای اون پست حساب شه اعتبار اون پست مشخص میشه و وقتی کسی که داره اون پست رو میبینه وقتی ببینه یک پست +134 گرفته روش حساب میکنه پستی که -86 گرفته روش حساب نمیکنه (حالا یه عددی از خودم زدم  :) ) اینجوری دیگه لازم نیست راجع به اعتبار اون مطلب سوال بشه

یا حتی سیستم سپاس معمولی که اکثر انجمن ها دارن از این سیستم کارآمدتر هست

تو یه تاپیک دیگه مطرح کرده بودم
گفتم اینجا هم نقل قول کنم
من نمیفهمم چرا یکسری از دوستان به ویندوز و جامعه گسترده کاربرانش توهین میکنن یه جورایی انگار رسم شده این رفتار
از مسخره کردن بگیرید تا بی‌سواد خواندن کاربران ویندوز
دوستان هرچیزی که ساخته دست انسان هست ایراد داره پس بهتره همیشه به انتخاب هم احترام بگذاریم

آفلاین دانیال بهزادی

• ناظر انجمن
  • *
  • ارسال: 19688
  • Urahara Kiesuke
    • وبلاگ
« پاسخ #38 : 18 فروردین 1392، 12:13 ق‌ظ »
از الآن تا ماه آینده می‌تونید در این‌جا نظرتون رو اعلام کنید
اگه این ارسال بهت کمک کرد، دنبال دکمهٔ تشکر نگرد. به جاش تو هم به جامعهٔ آزادت کمک کن