انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

اوبونتو ۲۴٫۰۴ با پشتیبانی بلند مدّت (۱۲ سال) منتشر شد 🎉

نویسنده موضوع: همایش لینوکس و مراسم انتشار اوبونتو ۱۳.۰۴  (دفعات بازدید: 104298 بار)

0 کاربر و 1 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین کیان

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 2338
پاسخ : همایش لینوکس و مراسم انتشار اوبونتو ۱۳.۰۴
« پاسخ #255 : 28 خرداد 1392، 10:34 ق‌ظ »
تاپیک اصلی قفل شده بود و چون در اون تاپیک از من درخواستی شده بود، مجبورم که در این تاپیک به اون درخواست پاسخ بدم  ;)
به نظرمون این بهترین راه برای جلب علاقه‌مندان هست! به هر حال امکان خوبی هست و مایلیم خوب اطلاع‌رسانی بشه که همه در جریان باشن.
من پرسیده بودم: «این علاقه مندان ایمیل/تلفنی در زمان ثبت نام وارد نکرده اند که از طریق انجمن اوبونتو اطلاع رسانی می کنید»
نفس اطلاع رسانی خوبه و گروههای دیگری مثل سیتو وووو هم اینکار رو می کنند و ما هم علاقه داریم که خبردار بشیم. ولی نه اینکه دیگه شکل اسپم پیدا کنه! تاپیک اطلاع رسانی رو قبلا زده بودید: http://forum.ubuntu.ir/index.php/topic,66467.0.html ولی اون تاپیک دومی اطلاع رسانی به کاربران انجمن نیست، اطلاعی رسانی به ثبت نام شده هاست! موضوعات مهم تری نسبت به اطلاع رسانی به چند نفر خاص وجود داره که می تونه توی سردر انجمن قرار بگیره.

از شما هم خواهش می‌کنم اگر وبلاگ یا وبسایتی دارید توش حتما به نفع جامعه کاربری اطلاع‌رسانی کنید :)
حاضرم این تبلیغ(به قول شما اطلاع رسانی) رو بکنم ولی قبلش باید قرارداد ببندیم که یک−چهارم درآمدی رو که این شرکت روی این موضوع در میاره، دریافت کنم  ;)