انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نویسنده موضوع: [انتقاد] بسته شدن تاپیک جبیر  (دفعات بازدید: 14255 بار)

0 کاربر و 9 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین ح.م

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1274
  • دین بدون خرد مانند خرد بدون دین بی معناست
پاسخ : [انتقاد] بسته شدن تاپیک جبیر
« پاسخ #30 : 06 دی 1393، 03:30 ب‌ظ »
این تاپیک هم در نقد «بسته شدن تاپیک دیگر» ایجاد شد، ولی به نتیجه ای نرسید. در کل یک سری موضوعات خیلی سریع به قهقرا کشیده میشن و نمیشه جمعشون کرد. من قبل تر هم گفته بودم که در تاپیک های این بخش مشارکتی نخواهم داشت، ولی متاسفانه، لازمه که مشارکت رو عمیق تر کنم، ولی این بار بحث متمدنانه و منطقی :)
باز هم توصیه می کنم آقای حقیری ، بگذارید اگر قراره کسی لیمیت بشه اون من باشم ، دوست ندارم به عنوان مخل امنیت و تئوری توطئه شما رو به من مربوط کنن و بگن ما در حال دسیسه چینی هستیم واسه این انجمن
عاقبت انحصار شکست و سرانجام کمونیسم گنویی دیکتاتوریست !
الگوی متن باز از هر جهت بر الگوی نرم افزار آزاد رجحان دارد
وَسَيَعْلَمُ الَّذِينَ ظَلَمُوا أَيَّ مُنْقَلَبٍ يَنْقَلِبُونَ

آفلاین سلمان م.

• ناظر انجمن
  • *
  • ارسال: 4106
  • GNU Operating System - سیستم عامل گنو
« پاسخ #31 : 06 دی 1393، 03:35 ب‌ظ »
این تاپیک هم در نقد «بسته شدن تاپیک دیگر» ایجاد شد، ولی به نتیجه ای نرسید. در کل یک سری موضوعات خیلی سریع به قهقرا کشیده میشن و نمیشه جمعشون کرد. من قبل تر هم گفته بودم که در تاپیک های این بخش مشارکتی نخواهم داشت، ولی متاسفانه، لازمه که مشارکت رو عمیق تر کنم، ولی این بار بحث متمدنانه و منطقی :)
تو بازدوباره اومدی که تاپیک‌های قدیمی رو بیاری بالا؟

آفلاین سلمان م.

• ناظر انجمن
  • *
« پاسخ #32 : 06 دی 1393، 03:37 ب‌ظ »
باز هم توصیه می کنم آقای حقیری ، بگذارید اگر قراره کسی لیمیت بشه اون من باشم ، دوست ندارم به عنوان مخل امنیت و تئوری توطئه شما رو به من مربوط کنن و بگن ما در حال دسیسه چینی هستیم واسه این انجمن
دوست عزیز، چرا اینقدر احساسات انقلابی‌گری دارید شما؟ این‌جا ما نیومدیم که با همدیگه بحث کنیم.

آفلاین ح.م

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1274
  • دین بدون خرد مانند خرد بدون دین بی معناست
« پاسخ #33 : 06 دی 1393، 03:40 ب‌ظ »
دوست عزیز، چرا اینقدر احساسات انقلابی‌گری دارید شما؟ این‌جا ما نیومدیم که با همدیگه بحث کنیم.
خواهش می کنم جواب این سوالات من رو بدید ، چرا گزینشی با قانون برخورد می کنید ؟

ببينيد آقاي بهزادي و ساير ناظر ها , بايد قبول كنيد يا بستن تايپك iranbsd اشتباه بوده يا نبستن تايپك سلام دنيا , به قول شاعر كه مي گه , كور شوم لال شوم كر شوم , ليك محال است كه من خر شوم, اگر جواب ما رو نمي خواهيد بديد لا اقل جواب وجدان خودتون رو بديد
بگذارید مسیر بحثمون رو روشن کنم !
۱-ما گفتیم تایپک iranbsd تبلیغ نیست ولی شما قبول نکردید
-گفتید جایی که سایت داره دلیلی به تبلیغش اینجا نیست و باید تعداد صفحات تبلیغ کمتر از ۱ (نظر آقای nixoeen) و ۴ (نظر آقای بهزادی) باشه
۲-ما هم گفتیم اشکال نداره پس ((مجله سلام دنیا)) که دیگه تبلیغ هست و صد البته سایت هم داره و البته توی قانون اصلا حرفی در مورد تعداد صفحات نیومده و به طور کلی ممنوع شده
-شما گفتید نه اون فرق می کنه اون در مورد دنیای آزاده
۳- ما هم گفتیم باشه حالا که اون در مورد دنیای آزاده پس لابد iranbsd مربوط به دنیای غیر آزاده ؟
-گفتید که این چیزا تو کت ما نمی ره مجله ((سلام دنیا)) با سیاست های ما جوره ولی iranbsd نیست
۴-ما هم گفتیم آیا شما طبق قوانین برخورد می کنید یا طبق سلایق شخصیتون که تا حالا جوابی دریافت نکردیم
-- همچنان منتظرم
آقای بهزادی بحث ما تبلیغ توی مجله ((سلام دنیا)) نیست بحث ما تبلیغ مجله ((سلام دنیا)) توی این انجمنه
و صد البته بحث ما فقط مجله ((سلام دنیا)) نیست و حتی کتاب ((فقط برای تفریح)) با بند ۲ قوانین کاملا در تضاده ! و صد البته کلی تبلیغ در مورد کوبی برد و اون کارگاه هایی کذایی 

تنها دلیل من برای دوباره اومدن به انجمن و شکستن سکوتم در این مدت به خاطر این بود که سکوتم به معنی رضایت از وضعیت موجود برداشت می شد
« آخرین ویرایش: 06 دی 1393، 04:02 ب‌ظ توسط ح.م »
عاقبت انحصار شکست و سرانجام کمونیسم گنویی دیکتاتوریست !
الگوی متن باز از هر جهت بر الگوی نرم افزار آزاد رجحان دارد
وَسَيَعْلَمُ الَّذِينَ ظَلَمُوا أَيَّ مُنْقَلَبٍ يَنْقَلِبُونَ

آفلاین محمدرضا ح.

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 3117
  • Your Future is our Past!
« پاسخ #34 : 06 دی 1393، 03:44 ب‌ظ »
تو بازدوباره اومدی که تاپیک‌های قدیمی رو بیاری بالا؟

دوست خوبم، این تاپیک ها اگه قراره بالا کشیده نشن، باید پس از گذشت مدتی (مثلا شش ماه) جواب نگرفتن، بسته یا حذف شن. وقتی این اتفاق نمیفته، یعنی بنده آزادم ۶۵ سال بعد از ایجاد تاپیک هم اون رو بکشم بالا :)
قاضی : تو السالوادور چه کار میکردی؟
چه‌گوارا : آفتاب میگرفتم
قاضی : پس چرا ساختمان دادگستری رو منفجر کردی؟
چه‌گوارا : جلوی آفتاب رو گرفته بود

آفلاین سلمان م.

• ناظر انجمن
  • *
« پاسخ #35 : 06 دی 1393، 06:01 ب‌ظ »
تاپیکی که یکسال و نیم پیش بسته شده،‌ دلیلی نداره که الآن بخواد در موردش بحث بشه.
اطلاعیه: بی‌ارتباطی بعضی وب‌گاه‌ها با انجمن پارسی اوبونتو
« آخرین ویرایش: 06 دی 1393، 08:52 ب‌ظ توسط سلمان م. »