انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نویسنده موضوع: سرعت KDE نسبت به بقیه  (دفعات بازدید: 8467 بار)

0 کاربر و 4 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین edris

• Jr. Member
  • *
  • ارسال: 81
  • nerdha.com
    • سایت اموزشی خبری
سرعت KDE نسبت به بقیه
« : 05 اردیبهشت 1392، 08:10 ب‌ظ »
تاالان به این توجه کردین kde  چه سرعتی نسبت به بقیه داره مثلا gnome  همش هنگ میکرد کسی میدونه چرا
nerdha.com

آفلاین Iman17

• Sr. Member
  • *
  • ارسال: 439
پاسخ : سرعت KDE نسبت به بقیه
« پاسخ #1 : 05 اردیبهشت 1392، 08:24 ب‌ظ »
اتفاقا برای من برعکس هر دفعه اومدم kde رو تست کنم یه مشکلی جلودارم شد.
کلا با این kde مشکل دارم.
Fedora 20 - 64 bit - Xfce 4.10

آفلاین firewhale

• Jr. Member
  • *
  • ارسال: 31
  • GNU/OS-FREE SOFTWARE
« پاسخ #2 : 05 اردیبهشت 1392، 08:42 ب‌ظ »
اتفاقا واسه من kde gnome از نظر سرعت هیچ تفاوتی نداشته
« آخرین ویرایش: 05 اردیبهشت 1392، 10:02 ب‌ظ توسط firewhale »
اوبونتو به ویندوز گفته زکی...
فقط پولی نیست....
parabola رو امتحان کنین عاشقش میشین

آفلاین امید توانا

• Hero Member
  • *
  • ارسال: 981
« پاسخ #3 : 05 اردیبهشت 1392، 09:35 ب‌ظ »
تا دو یا سه سال پیش کی‌دی‌ای خیلی مشکل داشت ولی الان عالی شده. کی‌دی‌ای تنها یک دسکتاپ نیست، یه بسته نرم‌افزاریه. خیلی نرم‌افزارهای کاربردی و خوبی داره و به خوبی با هم تماس برقرار می‌کنند. تنظیمات عالی، و پایداری زیادی داره. برای من که چندین روز روی لپتاپ کار میکنه بدون هیچ مشکلی، تا خودم خاموشش کنم. واقعا عقیده دارم که پشت گنوم رو به خاک مالیده، و گنوم ۳ تلاشی بود که به کی‌دی‌ای برسه، ولی دیگه فاصله خیلی زیاد شده بینشون.

آفلاین Mostafa Jalilianfar

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1085
« پاسخ #4 : 05 اردیبهشت 1392، 09:52 ب‌ظ »
تا دو یا سه سال پیش کی‌دی‌ای خیلی مشکل داشت ولی الان عالی شده. کی‌دی‌ای تنها یک دسکتاپ نیست، یه بسته نرم‌افزاریه. خیلی نرم‌افزارهای کاربردی و خوبی داره و به خوبی با هم تماس برقرار می‌کنند. تنظیمات عالی، و پایداری زیادی داره. برای من که چندین روز روی لپتاپ کار میکنه بدون هیچ مشکلی، تا خودم خاموشش کنم. واقعا عقیده دارم که پشت گنوم رو به خاک مالیده، و گنوم ۳ تلاشی بود که به کی‌دی‌ای برسه، ولی دیگه فاصله خیلی زیاد شده بینشون.

درسته KDE نسبت به قبل بسیار بهتر شده ولی اینی که بگیم گنوم۳ سعی کرده به KDE‌  برسه از اون حرفاس. KDE‌  از همه لحاظ هنوز با گنوم خیلی فاصله داره درسته که یکسری از برنامه‌هاش از گنوم بهتره ولی گنوم خیلی پایدارتره
به دلیل ترک انجمن لطفا با این ایمیل MustafaJF[at]Aol[dot]com تماس برقرار کنید و از پیام خصوصی استفاده نکنید

آفلاین Big Achievement

• Hero Member
  • *
  • ارسال: 707
  • ٍ Everything is gonna be alright with LINUX
« پاسخ #5 : 05 اردیبهشت 1392، 09:57 ب‌ظ »
بنده خودم در فدورا وقتی که گنوم داشتم خیلی باگ داشت گنوم به قدری که بعضی اوقات انقدر کرش میکرد که من مجبور بودم ریستارت کنم و حالا شما در نظر بگیر تویه کار مهمی هست خب این خیلی بد میشه

ولی KDE واقعا فوق العاده هست

گنوم هم دوست داشتنیه
خاموش خاطران در ناز نعمتند ای روشنی عقل تو بر ما بلا شدی
سایت شخصی :
http://purplesrc.com/

:linux study
:FB

https://www.facebook.com/linuxstudy

:+google

https://plus.google.com/u/0/communities/107142073472124864081

آفلاین Yaser-16

• Hero Member
  • *
  • ارسال: 720
« پاسخ #6 : 05 اردیبهشت 1392، 10:14 ب‌ظ »
من روی اوبونتو 12.04 هم گنوم نصب دارم هم کی دی ای(ورژن های موقع انتشار 12.04)
رو سیستم من گنوم یکم سبکتره ولی چند تا از نرم افزارای کی دی ای خیلی بهتر و سبک تر از نرم افزارای مشابه گنوم عمل می کنن از جمله دلفین،یه فولدر دارم حاوی بالای چهل هزار فایل(چهل و پنج گیگ) که ناتیلوس حریفش نیست ولی دلفین بعد چهار پنج ثانیه بازش می کنه
آنان که آزادی را فدای امنیت می‌کنند، نه شایستگی آزادی را دارند و نه لیاقت امنیت را!   بنیامین فرانکلین

آفلاین hamed.asl

• High Sr. Member
  • *
  • ارسال: 534
« پاسخ #7 : 05 اردیبهشت 1392، 10:31 ب‌ظ »
چاکرا صب کنین تا عاشق kde بشید :)

منم متنفر بودم ازش اما حالا عاشقشم

آفلاین Mostafa Jalilianfar

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1085
« پاسخ #8 : 05 اردیبهشت 1392، 10:33 ب‌ظ »
من روی اوبونتو 12.04 هم گنوم نصب دارم هم کی دی ای(ورژن های موقع انتشار 12.04)
رو سیستم من گنوم یکم سبکتره ولی چند تا از نرم افزارای کی دی ای خیلی بهتر و سبک تر از نرم افزارای مشابه گنوم عمل می کنن از جمله دلفین،یه فولدر دارم حاوی بالای چهل هزار فایل(چهل و پنج گیگ) که ناتیلوس حریفش نیست ولی دلفین بعد چهار پنج ثانیه بازش می کنه

منم قبول دارم تنها دلفین نیست k3b و چند برنامه دیگه که از نمونه‌های گنوم بسیار بهتر هستن ناتیلوس در برابر دلفنین یک شوخی مسخرس
به همین خاطر هست که می خوام KDE رو بزودی تست کنم احتمالا روی فدورا
به دلیل ترک انجمن لطفا با این ایمیل MustafaJF[at]Aol[dot]com تماس برقرار کنید و از پیام خصوصی استفاده نکنید

آفلاین پیام

• Sr. Member
  • *
  • ارسال: 348
« پاسخ #9 : 05 اردیبهشت 1392، 11:07 ب‌ظ »
اینجوری که شما دوستان میگید منم وسوسه شدم برم سمت KDE ولی من فعلا از میز کار cinannom استفاده میکنم خیلی عالیه از یونیتی خوشم نمیاد اعصاب خورد کنه با وجودی زمان زیادی هم که رو ابونتو سبز شده ولی هنوز نتونستم باهاش ارتباط برقرار کنم

آفلاین mohsen69

• Sr. Member
  • *
  • ارسال: 323
« پاسخ #10 : 05 اردیبهشت 1392، 11:49 ب‌ظ »
نسخه های قبلی گنوم ۳ خیلی خوب نبود ولی این نسخه آخریش (۳.۸) خیلی سریع تر و سبک تر و پایدارتره. من روی آرچ نصبش کردم و واقعا عالیه. KDE هم خداوکیلی خیلی سنگینه! پدر سیستمو و اونی که پای سیستم نشسته رو با هم در میاره. من که خوشم نیومد...
«هیچ استدلالی مبنی بر اینکه آنچه اکثریت اراده می‌کند صحیح است، وجود ندارد.»

آفلاین Alireza Fe

• Sr. Member
  • *
  • ارسال: 304
  • Think Linux
    • کمی بیشتر
« پاسخ #11 : 06 اردیبهشت 1392، 12:03 ق‌ظ »
من تا حالا از KDE استفاده نكردم و تا اين لحظه هم از گنوم راضي بودم هيچ وقت هنگ نكرده و باگ خاصي هم نداشته :)
انشاالله قسمت بشه يه بار هم از KDE استفاده كنيم  ;D
همانا بهره هر كدام شما از زمين به اندازه طول و عرض قامت شماست ! آن گونه كه خاك آلود بر آن خفته باشيد . . .

آفلاین امیرمسعود مهرابیان

• Full Member
  • *
  • ارسال: 245
    • http://ammir.ir
« پاسخ #12 : 06 اردیبهشت 1392، 12:17 ق‌ظ »
نسخه های قبلی گنوم ۳ خیلی خوب نبود ولی این نسخه آخریش (۳.۸) خیلی سریع تر و سبک تر و پایدارتره. من روی آرچ نصبش کردم و واقعا عالیه. KDE هم خداوکیلی خیلی سنگینه! پدر سیستمو و اونی که پای سیستم نشسته رو با هم در میاره. من که خوشم نیومد...
من روی آرچ از مخازن تستینگ نصب کردم. شما چی؟ وارد مخازن اصلی شده؟
Freedom and community are important

آفلاین امید توانا

• Hero Member
  • *
  • ارسال: 981
« پاسخ #13 : 06 اردیبهشت 1392، 12:25 ق‌ظ »
چاکرا صب کنین تا عاشق kde بشید :)

منم متنفر بودم ازش اما حالا عاشقشم
جالب بود، من کی‌دی‌ای روی آرچ دارم و چاکرا نصب کردم و دیدم که تنظیماتی که روی آرچ کرده بودم شبیه همونی بود که چاکرا تنظیم کرده بود. البته هنوز روی آرچ هستم ولی از ایدهٔ چاکرا خیلی خوشم اومد که هدفش تهیه بهترین تنظیم کی‌دی‌ای است. البته باید آرچ رو خوب بلد باشید تا بتونید با چاکرا راحت کار کنید.
من چند سال با گنوم ۲ بودم و بعد گنوم ۳ بودم. مدتی سینامون و بعد میت رو امتحان کردم و بعد xfce و lxde و razor-qt. ولی کی‌دی‌ای یه چیز دیگه است، هم زیباست و هم پر از برنامه‌های کاربردی که شمایلشون تحت موتور کیوت هست و بنابراین مثل گنوم دردسر gtk2 و gtk3 ندارید. اگر رم حداقل ۲ دارید، کی‌دی‌ای خیلی عالیه. فقط یادتون باشه که برای بهره بردن از هر میز کاری، باید ۱ ماه به خودتون وقت بدید تا با زیر و بمش آشنا بشید و تنظیماتش رو یاد بگیرید. دقیقا مثل اینه که شما تا حالا گوشی موبایل نوکیا گوشت‌کوبی داشتین، حالا یه دفعه اچ‌تی‌سی وان ایکس می‌خرید؛ تا مدتی گیج می‌زنید و اصولن باید کمی کار باهاش رو یاد بگیرید.
البته من در مورد پایداری گنوم اصلن نمیتونم نظر بدم. اگر فقط پایداری براتون مهمه خوب xfce رو امتحان کنید. عمرن کرش کنه. می‌تونید شمایلش رو هم خیلی قشنگ کنید.

آفلاین mohsen69

• Sr. Member
  • *
  • ارسال: 323
« پاسخ #14 : 06 اردیبهشت 1392، 12:33 ق‌ظ »
من روی آرچ از مخازن تستینگ نصب کردم. شما چی؟ وارد مخازن اصلی شده؟
بله. چند روز پیش اومد تو مخازن اصلی
«هیچ استدلالی مبنی بر اینکه آنچه اکثریت اراده می‌کند صحیح است، وجود ندارد.»