انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

ارائه ۲۴٫۱۰ اوبونتو منتشر شد 🎉

نویسنده موضوع: مشکل نرم افزار کریو کلاینت با اوبونتو ۱۳.۰۴  (دفعات بازدید: 2921 بار)

0 کاربر و 5 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین yser_namazi1988

• Newbie
  • *
  • ارسال: 12
سلام

من بعد از نصب نرم افزار کریو کلاینت کلا سافتور سنتر و ابونتو وان از روی سیستمم غیب شد و وقتی دستور software-center رو تایپ میکنم مینویسه سافتور سنتر نصب نیست و میگه چطور نصبش کنم

به نظرتون مشکل از کجاس؟ حالا جالب اینجاست که دوباره سافت ور سنتر رو نصب میکنم کریو حذف میشه ](*,)

آفلاین yser_namazi1988

• Newbie
  • *
پاسخ : مشکل نرم افزار کریو کلاینت با اوبونتو ۱۳.۰۴
« پاسخ #1 : 10 اردیبهشت 1392، 09:22 ق‌ظ »
تا به حال نشده بعد ۵-۶ سال که هر سال اوبونتو نصب میکنم بعد چند روز مجبور نشم برگردم به همون ویندوز
به نظر من جایگزین کردن ویندوز با اوبونتو فقط ی جوک بی مزه هست
اوبونتو نه الان نه تا ۱۰۰ سال دیگه به ویندوز نمیتونه برسه
البته خیلی واضحه که افرادی که خیلی دور لینوکس میچرخن و از ویندوز بد میگن بیشترشون فقط میخان چوسی بیان که اره ما خیلی بارمونه هرکس یک اپسیلون بی طرف باشه میفهمه ویندوز ۷ و ۸ چندین سرو گردن از ابونتو و کلا لینوکس بالاترن
ولی متاسفانه جو کلاس گذاشتن تو دانشگاه های ما بین دانشجو های کامپیوتر بی داد میکنه

آفلاین yser_namazi1988

• Newbie
  • *
« پاسخ #2 : 10 اردیبهشت 1392، 09:26 ق‌ظ »
در تکمیل حرفای بالا بگم که اون پایداری ای که تا الان تو سرور های ویندوزی و راحتی کانفیگ و پشتیبانی قوی دیدم تو لینوکس به هیچ وجه نیست و هر از چند گاهی به دلیل های نه معلوم مجبور به ری استارت میشم در صورتی که عمرا تو ویندوز سرور ۲۰۰۳ همچین مشکل هایی پیش بیاد حتی سنت او اس هم به سختی میتونه جای یک سرور ویندوزی رو بگیره

آفلاین سالار مقدم

• عضو کاربران ایرانی اوبونتو
  • *
  • ارسال: 2074
  • هر چقدر بدونی بازم کمه.
    • سالار مقدم
« پاسخ #3 : 10 اردیبهشت 1392، 08:47 ب‌ظ »
ببین دوست من اگه میخوای چیزی یاد بگیری یا به هر حال امنیت داشته باشی و یا هر چیزی که تو ویندوز پیدا نمیکنی باید یکم دست از این تعصبات ( http://fa.wikipedia.org/wiki/%D8%AA%D8%B9%D8%B5%D8%A8 ) مفتکی بیای بیرون قطعا با خر فرض کردن دیگران و بزور قبولوندن حرفات و گفتن به دیگران که چسی میاین به جایی نمیرسی
آقایی که میگی سرور های ویندوز پایدارترن آیا تاحالا ی سرچ کردی ببینی خود مایکروسافت هم تو سرورش از بی اس دی (یکی دیگه از سیستم عامل های آزاد ) استفاده میکنه؟ میدونی یاهو از بی اس دی و لینوکس استفاده میکنه؟ میدونی آنونیموس که بزرگترین گروه هکر دنیا هستند از بکترک استفاده میکنه؟ میدونی گوگل چقدر از لینوکس استفاده میکنه؟ میدونی بیس اندروید لینوکس بوده؟ میدونی ... , از آزادی چیزی میدونی؟ یا به دزدی (کرک) عادت کردی؟ آنتی ویروس دوس داری؟ هنگ و سرعت پایین و کرش دوس داری؟ بزرگترین برنامه نویس دنیا هم وقتی بخواد از سیستم عاملی مث ویندوز کوچ کنه باید از صفر شروع کنه ... حالا چون به ی مشکل خوردی باید سیستم عامل عوض کنی؟ به نظرت معنی این نمیشه پاک کردن صورت مساله؟
م الان ۴ ساله دارم از لینوکس استفاده میکنم (از ۱۲ سالگی !) از اوبونتو شروع کردم حالا هم آرچ دارم و با این سن کمم هیچ چیز انقدر مسیر زندگی منو عوض نکرد حالا هم با یاد گیری جمله ی (جست و جو کن انجام بده تا یاد بگیری) الان به خیلی جاها (از نظر خودم حداقل) رسیدم

حالا بیا مشکل رو حل کنیم

sudo apt-get install software-center
sudo software-center
فک کنم دیگه با این دو دستور مشکلت حل شه
« آخرین ویرایش: 11 اردیبهشت 1392، 02:53 ب‌ظ توسط سالار مقدم »

آفلاین dr.b4ne

• Sr. Member
  • *
  • ارسال: 265
« پاسخ #4 : 10 اردیبهشت 1392، 10:43 ب‌ظ »
دوست عزیز اکثر افرادی که تو این انجمن هستند انسان های متشخص و باسواد و محترمی هستند لطفا ادب رو رعایت کنید .
دیگران در قبال حل مشکل شما مسءولیتی ندارند .
موفق باشید.

آفلاین yser_namazi1988

• Newbie
  • *
« پاسخ #5 : 11 اردیبهشت 1392، 10:12 ق‌ظ »
ببین کارمون به کجا رسیده ی بچه ۱۶ ساله اومده به من میگه چه دستوری بزنم تا کارم درست شه : )))))))))
عزیز جان تو اگه میدونستی من کدوم یوزر تو فرم http://backtrack-linux.org هستم الان التماس میکردی که به خاطر جسارتی که کردی ببخشمت

آفلاین dr.b4ne

• Sr. Member
  • *
  • ارسال: 265
« پاسخ #6 : 11 اردیبهشت 1392، 10:22 ق‌ظ »
.
« آخرین ویرایش: 11 اردیبهشت 1392، 11:10 ق‌ظ توسط dr.b4ne »

آفلاین جادی

• *
  • ارسال: 1603
    • در دفاع از آزادی بیان
« پاسخ #7 : 11 اردیبهشت 1392، 10:42 ق‌ظ »
ممنون از دوستانی که قاطی دعوا نشدن و ادب رو حفظ کردن یا حتی تذکر دادن و منم تذکر رو اضافه کنم که این فروم ، یک جای معقول و مودبه و توهین و بی ادبی و الفاظ رکیک به هیچ وجه توش تحمل نمی شن. اگر علاقمندی اینجا دوستانت بهت کمک کنن که مشکلت حل بشه، بدون توهین و مودبانه مشکلت رو مطرح کن و منتظر بمون ببین کسی علاقمند هست کمکی بکنه یا نه.

اگر هم دوست داری در مورد کیفیت برنامه ها، حضور سیستم عامل ها در جاهای حساس ، معماری و غیره صحبت کنی توی تاپیکی مجزا سوال یا بحث دقیقت رو مودب و به قصد یاد گرفتن و یاد دادن مطرح کن.
آزادی کیبورد حق هر انسان است - جادی

آفلاین حسین دیباپور

• Sr. Member
  • *
  • ارسال: 257
  • حرف کم بزن --- عمل کن یکم
    • وبلاگ شخصی حسین دیباپور
« پاسخ #8 : 11 اردیبهشت 1392، 11:51 ق‌ظ »
ببین کارمون به کجا رسیده ی بچه ۱۶ ساله اومده به من میگه چه دستوری بزنم تا کارم درست شه : )))))))))
عزیز جان تو اگه میدونستی من کدوم یوزر تو فرم http://backtrack-linux.org هستم الان التماس میکردی که به خاطر جسارتی که کردی ببخشمت
دوست من این حرفا چیه؟
شما توی اون فروم کسی هستی. فقط اونجا هستی.
دلیل نمیشه بیای اینجا همه رو تحقیر کنی.
درسته من بیام بگم توی فروم های خارجی یکی از کارهای گرافیکی من جز برترین ها بوده و بیام اینجا بگم همه جلوم سر خم کنن؟
اون دوستمون که به قول شما ۱۶ سالشه. شاید خیلی از من و تو بیشتر بدونه.
اگه هم میگی که به شما جسارت کرد.
باید بگم شما احترام بذاری هیچ کس نمیاد بت جسارت کنه.
میگی نه؟ امتحان کن. پست هات رو بخون ببین چی نوشتی.
آقا خواهش میکنم یکم طرز فکرمون رو درست کنیم.
تعصب نداشته باشیم.
ویندوز زمانی خوبه که کرک نباشه و اوریجینال باشه.
آنتی ویروس و بقیه برنامه ها زمانی واقعا جواب میدن که کرک و دزدی نباشه.
ما هم پول مفت نداریم بدیم یه مشت اجنبی که حتی ایران رو حساب نمیکنن...
یکم فکر کن بابا.

آفلاین سالار مقدم

• *
  • ارسال: 2074
  • هر چقدر بدونی بازم کمه.
    • سالار مقدم
« پاسخ #9 : 11 اردیبهشت 1392، 03:09 ب‌ظ »
نمیدونستم دانش با سن رابطه ی مستقیم داره  :oops:  :D

آفلاین milad.fashi

• Hero Member
  • *
  • ارسال: 845
  • میلاد فشی

همه چیز را همگان دانند

درخت هرچی پر بار تر میشه سرش افتاده تر میشه
کیفیت زندگی شما را دو چیز تعیین می کند: کتابهایی که می‌خوانید و انسانهایی که ملاقات می‌کنید. (مک لوهان)
To love GNU/Linux, you don't need to hate Microsoft