انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نویسنده موضوع: اسکرول-بار فایرفاکس خیلی خیلی کند انجام می شه به حدی که پرش ایجاد می شه  (دفعات بازدید: 1713 بار)

0 کاربر و 3 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین afrod

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1526
فایرفاکسم کند بالا-پایین میشه! علتش رو نمی دونم چیه. سیستم اپدیته و به 13.04 آپگرید شده.

آفلاین Yaser-16

• Hero Member
  • *
  • ارسال: 720
چند وقت پیش فایرفاکسم کند شده بود مثلا تو باز کردن تب های جدید و ... کند عمل می کرد که به خاطر add-on ها بود،زیادی نصب کرده بودم،بعد حذف چندتاشون مشکلم حل شد
آنان که آزادی را فدای امنیت می‌کنند، نه شایستگی آزادی را دارند و نه لیاقت امنیت را!   بنیامین فرانکلین

آفلاین afrod

• High Hero Member
  • *
فقط اسکرول ضعیف شده
addon ها رو یکی یکی غیرفعال کردم حل نشد

آفلاین MrAli

• Sr. Member
  • *
  • ارسال: 304
    • وبلاگ علی حسین‌زاده
تو قسمت تنظیمات فایرفاکس و تو بخش advanced برو گزینه use smooth scrolling رو غیر فعال کن ببین بهتر میشه یا نه.
.:علی آقا:.
وبلاگ من: https://alihzadeh.blog.ir

آفلاین Alireza Fe

• Sr. Member
  • *
  • Think Linux
    • کمی بیشتر
از من میشنوی خیلی راحت فایرفاکس رو به کناری بی‌افکن و برو سمت کرومیوم خیلی هم عالیه  ;D
دیگه هیچ مشکلی هم نخواهی داشت .
همانا بهره هر كدام شما از زمين به اندازه طول و عرض قامت شماست ! آن گونه كه خاك آلود بر آن خفته باشيد . . .

آفلاین MrAli

• Sr. Member
  • *
    • وبلاگ علی حسین‌زاده
از من میشنوی خیلی راحت فایرفاکس رو به کناری بی‌افکن و برو سمت کرومیوم خیلی هم عالیه  ;D
اینجوری فقط صورت مساله پاک میشه و مشکل باقی میمونه.
در کنار پیشنهاد قبلیم این راه رو هم امتحان کن: برو به همون بخش advanced در منوی options فایرفاکس و وضعیت use hardware acceleration رو تغییر بده (فعال یا غیر فعالش کن) ببین جواب میده یا نه. و لطفا نتیجه رو اینجا بگو.
.:علی آقا:.
وبلاگ من: https://alihzadeh.blog.ir

آفلاین Alireza Fe

• Sr. Member
  • *
  • Think Linux
    • کمی بیشتر
اینجوری فقط صورت مساله پاک میشه و مشکل باقی میمونه.
در کنار پیشنهاد قبلیم این راه رو هم امتحان کن: برو به همون بخش advanced در منوی options فایرفاکس و وضعیت use hardware acceleration رو تغییر بده (فعال یا غیر فعالش کن) ببین جواب میده یا نه. و لطفا نتیجه رو اینجا بگو.
میدونم و منم هدفم همین بود ، چون کلا فایرفاکس در مقابل کرومیوم هم کنده هم پر از باگه  ;D
من خودم هیچ وقت از فایرفاکس استفاده نمی کنم  8)
همانا بهره هر كدام شما از زمين به اندازه طول و عرض قامت شماست ! آن گونه كه خاك آلود بر آن خفته باشيد . . .

آفلاین HKaveh

• Sr. Member
  • *
  • ارسال: 259
  • زندگی زیباست...
از افزونه smoothwheel استفده کن
بهترین کارها این است که در جوانی دانش اندوزی و در پیری به کار بری.

بد نیست دفتر یادداشتی داشته باشید و رویداد های مهم روزانه را در آن ثبت کنید.اگر زندگی انسان ارزش ادامه را داشته باشد ارزش ثبت کردن را نیز دارد.

اگر قادر نیستی خودرا بالا ببری همانند سیب باش تا با افتادنت اندیشه ای را بالا ببری.

آفلاین afrod

• High Hero Member
  • *
مشکل از جای دیگه بود!
در یک تاپیک دستور زیر برای کاهش دمای گرافیک داده شده بود که من انجام داده بودم و همین باعث کند شدن شده بود:
echo low >  /sys/class/drm/card0/device/power_profile
اتفاقی متوجه شدم. هیستوری رو برای یک دستور دیگه می گشتم که رسیدم به این دستور
low رو به high تبدیل کردم. درست شد