انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

اوبونتو ۲۴٫۰۴ با پشتیبانی بلند مدّت (۱۲ سال) منتشر شد 🎉

نویسنده موضوع: لینوکس‌کار حرفه‌ای شوید و مدرک معتبر بین‌المللی داشته باشید  (دفعات بازدید: 44805 بار)

0 کاربر و 1 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین دانیال بهزادی

• ناظر انجمن
  • *
  • ارسال: 19654
  • Urahara Kiesuke
    • وبلاگ
درآمد حاصل خرج انجمن اوبونتو و کابرانش میشه؟

خیر، هزینه‌اش تماماً به برگذارکنندگان می‌رسه
اگه این ارسال بهت کمک کرد، دنبال دکمهٔ تشکر نگرد. به جاش تو هم به جامعهٔ آزادت کمک کن

آفلاین آرمان اسماعیلی

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 2366

پس چرا اینجا تبلیغش شده؟
صفحه‌ی من در اینستاگرام: ‎‎@armanes92

آفلاین novid

• Hero Member
  • *
  • ارسال: 728
  • آزاده بمیرید!
    • پالس آزاد

پس چرا اینجا تبلیغش شده؟
چون به خاطر صحبتی که بعد از جشن انتشار اوبونتو شده هزینه  ۲۵۰ دلار شده ۱۵۰ دلار  بعلاوه اینکه حتی اگرم قیمت عادی بود، اطلاع رسانیش چیز بدی نیست!

آفلاین Mehdi

• ناظر ویژه انجمن
  • *
  • ارسال: 3284
    • هزاردستان
نگیم درآمد ولی یه جورایی نفعش برای کاربران انجمن هم هست. یه فرصت خیلی خوب هست برای همه کاربرانی که علاقه‌مند به آموزش دیدن هستن و یا اینکه مایلن فقط تو آزمون شرکت کنن و خوب تخفیفها رو هم که می‌بینید ;)
قبلا هم خیلی‌های دیگه فرصت تبلیغات اینجوری تو انجمن داشتن :)

علاوه بر این تخفیفی که ملاحظه می‌کنید شرکت رمیس امکانات بسیار خوب و جذاب دیگه‌ای رو هم در اختیار کاربران انجمن قرار داده که بزودی اون‌ها رو هم اعلام خواهیم کرد ;)
پس منتظرهای خبرهای خیلی خوب آینده هم باشین!
Of one Essence is the human race,
Thusly has Creation put the Base;
One Limb impacted is sufficient,
For all Others to feel the Mace.
~Saadi (persian poet) -1258
Hezardastan | Free As in Freedom

آفلاین callmanager

• Jr. Member
  • *
  • ارسال: 48
  • try to learn , try to do
    • Maziar Sojoudian
من یه سوال دارمم این روز ها همه میگن که نماینده رسمی LPI تو ایران هستن ! جریان چیه ؟

مازیار جدی نگیر :دی خیلی‌هاشون فقط سو استفاده میکنن از اسم و این چیزا :دی ولی اگه واقعا میخوای ببینی چه نمایندگی‌هایی رسمی هستن توو سایتِ خود LPI نوشته مالِ ایران رو !

اینجا اسم ایران رو سرچ کن میبینی :
https://cs.lpi.org/caf/Xamman/partner

آخه خیلی جالبه یه سرچ بزن ، همه میگن ما نماینده اصلی هستیم ! از همه بدتر دانشگاه شریفه که خود استاداش مدرک LPI رو ندارن و قبولشم ندارن ( یعنی میگن ما بالاتریم)! مدرک teacher هم ندارن (فک کن بد میان آموزش میدن !) ! اماکلی شهریه میگیرنو بابت فروش فیلم های آموزشی هم پول میگیرن !!!!

آفلاین آرمان اسماعیلی

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 2366
من یه سوال دارمم این روز ها همه میگن که نماینده رسمی LPI تو ایران هستن ! جریان چیه ؟

مازیار جدی نگیر :دی خیلی‌هاشون فقط سو استفاده میکنن از اسم و این چیزا :دی ولی اگه واقعا میخوای ببینی چه نمایندگی‌هایی رسمی هستن توو سایتِ خود LPI نوشته مالِ ایران رو !

اینجا اسم ایران رو سرچ کن میبینی :
https://cs.lpi.org/caf/Xamman/partner
فرق ATP و AAP چیه دقیقا؟
صفحه‌ی من در اینستاگرام: ‎‎@armanes92

آفلاین afrod

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1526
۱. گزینه‌های شرکت در آزمون (مخصوص کاربران حرفه‌ای)
بسته آزمونهای ۱۰۱ و ۱۰۲ ‫همراه با دوره ۳۰ ‬ساعته آمادگی آزمون‬ با هزینه ۳۰۰ دلار (هر آزمون ۱۵۰ دلار)
بسته آزمونهای ۲۰۱ و ۲۰۲ ‫همراه با دوره ۳۰ ‬ساعته آمادگی آزمون‬ با هزینه ۳۰۰ دلار (هر آزمون ۱۵۰ دلار)
آزمون در کجا و کی برگذار میشه؟ امتحان اینترنتی نداره مثل ibt؟

نقل‌قول
۲. گزینه‌های آموزشی (مخصوص کاربرانی که نیاز به دوره‌های آموزشی دارند)
دوره آموزشی LPIC-1 هزینه دوره ۳۰۰ هزارتومان - مدت دوره ۶۰ ساعت
دوره آموزشی LPIC-2 هزینه دوره ۴۰۰ هزارتومان - مدت دوره ۶۰ ساعت
در تهران و اصفهان امکان حضور ندارم! چه کار کنم؟ در مورد پک دوره آمادگی آزمون بیشتر توضیح می دهید؟ به تنهایی برای پاس کردن 101 کافی ه؟

آفلاین alibagheri

• Full Member
  • *
  • ارسال: 234
  • لینوکس فلسفه زندگی آزاد است
    • سیستم عامل لینوکس
سلام دوستان
تا اونجا که من می دونم شرکت فناوران آنیسا، رمیس و یه شرکت اصفهانی در ایران تنها نمایندگان رسمی lpi هستند
حالا تاریخ شروع کلاس ها؟
ساعات کلاسی؟
کلاس ها حضوری یا غیر حضوری هست؟
و اطلاعات بیشتر چی؟
کلبه لینوکسی من
www.linuxos.mihanblog.com

آفلاین ایمان تات داودی

• Full Member
  • *
  • ارسال: 145
  • من عاشق XFCE شدم
بعد مدت زمان اعتبار هر مدرک چقدره؟
5سال ولی خود lpi گفته بهتره که هر 2 سال یم بار بروزش کنین . بعد وقتی lpi 2 رو بگیرین اعتبار lpi1 تون همیشگی میشه .
مدت اعتبار هر مدرک 5 سال است ولی هنگامی که مدرک سطح بالاتر را می گیری قبلی هم به روز می شود یعنی اگر سه سال از LPIC-1 گذشته باشه و LPIC-2 را بگیری مدرک lpic-1 هم خودبخود تمدید می شود ولی همیشگی نمیشه
من عاشق XFCE شدم
(تو پرانتز بگم موقع تغییر مشخصات آواتارم حذف شد من هم عکس کارتون آواتار را گذاشتم جای آواتار)

آفلاین ایمان تات داودی

• Full Member
  • *
  • ارسال: 145
  • من عاشق XFCE شدم
تنها آموزشگاه های رمیس ، فناوران آنیسا و بیدوطیس اصفهان نماینده رسمی lpi هستند .
من عاشق XFCE شدم
(تو پرانتز بگم موقع تغییر مشخصات آواتارم حذف شد من هم عکس کارتون آواتار را گذاشتم جای آواتار)

آفلاین afrod

• High Hero Member
  • *
آزمون کجا برگذار میشه؟
آزمون کی برگذار میشه؟‌ به اندازه کافی وقت هست که برای آمادگی از الان شروع به خواندن کنیم؟ (دو ماه و بیشتر؟)
قسطی قبول می کنید؟ (سه تا چک برای هر ۵۰ دلار؟) :oops:

آفلاین farzadk71

• Newbie
  • *
  • ارسال: 3
آزمون کجا برگذار میشه؟
آزمون کی برگذار میشه؟‌ به اندازه کافی وقت هست که برای آمادگی از الان شروع به خواندن کنیم؟ (دو ماه و بیشتر؟)
قسطی قبول می کنید؟ (سه تا چک برای هر ۵۰ دلار؟) :oops:
سلام
آزمون در آموزشگاه رمیس که نماینده رسمی LPI هست برگزار میشه ، تاریخ آزمون می تونه به دلخواه دانشجویان باشه ولی حداقل تعداد برای برگزاری آزمون 5 نفر هست ، در ضمن مدت ثبت نام برای برخورداری از این تخفیف ها محدوده ( شنبه 11 خرداد )
بعد از این مهلت نحوه ثبت نام و واریز وجه به کسانی که ثبت نام کردن اعلام میشه

آفلاین farzadk71

• Newbie
  • *
  • ارسال: 3
سلام دوستان
تا اونجا که من می دونم شرکت فناوران آنیسا، رمیس و یه شرکت اصفهانی در ایران تنها نمایندگان رسمی lpi هستند
حالا تاریخ شروع کلاس ها؟
ساعات کلاسی؟
کلاس ها حضوری یا غیر حضوری هست؟
و اطلاعات بیشتر چی؟
تاریخ شروع کلاس ها شنبه یا یکشنبه اعلام میشه ، حضوری هست و در ساعات اداری ( 8 صبح تا 5 بعد از ظهر ) در آموزشگاه رمیس تشکیل میشه
برای اطلاعات بیشتر می تونید سایت ما رو چک کنید
www.remisexpert.com

آفلاین صالح

• Jr. Member
  • *
  • ارسال: 30
  • Copyright © 2006–2013 SUSE LLC and contributors
    • وب سایت شخصی صالح خواجه دلویی
سلام به همه دوستان
راستیتش من خودم که 2 سال پیش برای گرفتن گرید آخرم ( LPI Grade3 ) مجبور شدم یه عالمه هزینه کنم اونم به دلار و کتاب هاش رو از نمایشگاه کتاب تهران سال 89 از بخش ارزی انتشارات وایلی بگیرم و با هزار دردسر به صورت آنلاین آزمون هاش رو بدم، یکی پیدا میشد و به من این مشاوره رو برای انتخاب موسسه خوب بهم معرفی می کرد، قطعا به یکی از این سه مرکز می رفتم و این همه سختی نمی کشیدم.(که البته بسیار هم شیرین بود)

واقعا موقعیت بسیار خوبی پیش اومده که در ایران چنین اتفاقی افتاده و باید بحق، قدرش رو دونست
.
مرسی از دست اندرکاران، مرسی از زحمت کشان و مربیان و مسئولان این طرح
 یا علی
« آخرین ویرایش: 08 خرداد 1392، 10:17 ب‌ظ توسط صالح »
=-=-=-=-=
skhajedalouei.ir
صالح خواجه دلویی

آفلاین afrod

• High Hero Member
  • *
سلام
آزمون در آموزشگاه رمیس که نماینده رسمی LPI هست برگزار میشه ، تاریخ آزمون می تونه به دلخواه دانشجویان باشه
پیش بینی شما چیه؟ دو ماه نیاز دارم (تا بعد از ماه رمضان) تا برای آزمون 101 آمادگی پیدا کنم. احتمال می دید آزمون رو زودتر از دو ماه دیگه برگزار کنید؟
بعد از این مهلت نحوه ثبت نام و واریز وجه به کسانی که ثبت نام کردن اعلام میشه
۱۵۰ دلار میشه ۴۵۰ هزار تومان (دلار ۳۰۰۰ تومان) یا بیشتر؟
۱. گزینه‌های شرکت در آزمون (مخصوص کاربران حرفه‌ای)
بسته آزمونهای ۱۰۱ و ۱۰۲ ‫همراه با دوره ۳۰ ‬ساعته آمادگی آزمون‬ با هزینه ۳۰۰ دلار (هر آزمون ۱۵۰ دلار)
دوره های ۳۰ ساعته چیست و حضوری ه؟
بسته آزمونهای ۱۰۱ و ۱۰۲ به فارسی ه؟
سوالات آزمونی که در شرکت شما به نمایندگی برگزار می شه، ترجمه شده است؟ (فارسی ه؟)
راستیتش من خودم که 2 سال پیش برای گرفتن گرید آخرم ( LPI Grade3 ) مجبور شدم یه عالمه هزینه کنم اونم به دلار و کتاب هاش رو از نمایشگاه کتاب تهران سال 89 از بخش ارزی انتشارات وایلی بگیرم و با هزار دردسر به صورت آنلاین آزمون هاش رو بدم،
آزمون اینترنتیش به چه صورت برگزار می شه؟ باید بریم در جای خاصی تحت نظارت امتحان بدیم؟
زمانبندی آزمونها ی اینترنتی رو کجا می تونم پیدا کنم؟