انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نویسنده موضوع: بیاین فایل‌هامون رو با هم به اشتراک بذاریم  (دفعات بازدید: 3835 بار)

0 کاربر و 1 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین آرشام

• Jr. Member
  • *
  • ارسال: 34
با سلام خدمت همه‌ی بازدید کنندگان عزیز از این پست ;D
با توجه به مشکلات تحریم که در مورد کشور ما هست و امکان دانلود برای همه‌ی افراد از سایت‌های تحریم کننده وجود نداره و توضیحاتی که در:   http://forum.ubuntu.ir/index.php?topic=3672.0  راجع به نرم‌افزارهای اشتراک فایل داده شده، بیایین فایل‌هامون رو با هم به اشتراک بذاریم تا همه بتونن از اونا استفاده کنن. البته این کار نیازمند از خودگذشتگی زیادی هست. چون در اون صورت باید سیستممون رو مدت زمان مشخصی روشن بذاریم و در این مدت باید به اینترنت وصل باشیم و همچنین پهنای باند ما به علت آپلود کردن در حال مصرف شدن هست. البته برای انجام بهینه‌ی این کار می‌شه ساعت‌های مشخصی رو تعیین کرد تا همه‌ی کسانی که می‌خوان دانلود داشته باشن توی اون ساعت‌های مشخص شده این کارو انجام بدن(مثلا ۱۲ تا ۶ صبح که هزینه‌ها نصف است).
به هر حال در صورت اجرای صحیح این طرح می‌تونیم از خجالت شرکت‌های تحریم کننده در بیایم و هیچ گونه خللی از بابت تحریم متوجه کسی نباشه.
برای نرم‌افزار این کار هم من LimeWire رو پیشنهاد می‌کنم که حقیقتا نرم‌افزار خوبی هست و سرعت خوبی هم داره و رایگان.
آخرین نسخه‌ی اونو می‌تونید از:  http://www.limewire.com/download/version.php  دانلود کنید.
اگر موافقید که زودتر شروع کنیم.... ;)

آفلاین Lucid Lynx

• Sr. Member
  • *
  • ارسال: 295
  • ONLY FREEDOM
همین حالا هم بعضی از بچه ها اینگونه فایلها را در هاست های رایگان فایل UPLOAD میکنند

آفلاین HardyLaity

• Hero Member
  • *
  • ارسال: 730
با سلام خدمت همه‌ی بازدید کنندگان عزیز از این پست ;D
با توجه به مشکلات تحریم که در مورد کشور ما هست و امکان دانلود برای همه‌ی افراد از سایت‌های تحریم کننده وجود نداره و توضیحاتی که در:   http://forum.ubuntu.ir/index.php?topic=3672.0  راجع به نرم‌افزارهای اشتراک فایل داده شده، بیایین فایل‌هامون رو با هم به اشتراک بذاریم تا همه بتونن از اونا استفاده کنن. البته این کار نیازمند از خودگذشتگی زیادی هست. چون در اون صورت باید سیستممون رو مدت زمان مشخصی روشن بذاریم و در این مدت باید به اینترنت وصل باشیم و همچنین پهنای باند ما به علت آپلود کردن در حال مصرف شدن هست. البته برای انجام بهینه‌ی این کار می‌شه ساعت‌های مشخصی رو تعیین کرد تا همه‌ی کسانی که می‌خوان دانلود داشته باشن توی اون ساعت‌های مشخص شده این کارو انجام بدن(مثلا ۱۲ تا ۶ صبح که هزینه‌ها نصف است).
به هر حال در صورت اجرای صحیح این طرح می‌تونیم از خجالت شرکت‌های تحریم کننده در بیایم و هیچ گونه خللی از بابت تحریم متوجه کسی نباشه.
برای نرم‌افزار این کار هم من LimeWire رو پیشنهاد می‌کنم که حقیقتا نرم‌افزار خوبی هست و سرعت خوبی هم داره و رایگان.
آخرین نسخه‌ی اونو می‌تونید از:  http://www.limewire.com/download/version.php  دانلود کنید.
اگر موافقید که زودتر شروع کنیم.... ;)

سلام آرشام جان

ما که همینجوری از خجالت این سایتها در میایم  ;)

راحتترین راهش هم انتقال این جور فایلها روی رپیدشیر هستش که قبلا تو فروم درموردش گفتم .

ولی اگر در این خصوص مشکلی داشتی یا تو فروم یا توی پی ام بگو توی چند ثانیه منتقلش میکنم برات روی رپید . ( لینک بده رپید تحویل بگیر  :D )

موفق باشی

آفلاین آرشام

• Jr. Member
  • *
نقل‌قول
ارسال شده در: امروز در ساعت 18:01:46 بعدازظهر
ارسال شده توسط: HardyLaity
درج نقل قول
نوشته: آرشام در امروز در ساعت 17:43:58 بعدازظهر
با سلام خدمت همه‌ی بازدید کنندگان عزیز از این پست Grin
اگر موافقید که زودتر شروع کنیم.... Wink

سلام آرشام جان

ما که همینجوری از خجالت این سایتها در میایم  Wink

راحتترین راهش هم انتقال این جور فایلها روی رپیدشیر هستش که قبلا تو فروم درموردش گفتم .

ولی اگر در این خصوص مشکلی داشتی یا تو فروم یا توی پی ام بگو توی چند ثانیه منتقلش میکنم برات روی رپید . ( لینک بده رپید تحویل بگیر  Cheesy )

موفق باشی
ممنون عزیزم. شما لطف داری. ;)
ولی بحث من کلی هست. نه در مورد خودم چون من خطوط پر سرعت دارم.
در روش آپلود در سایت‌های رایگان اگر حجم فایل بزرگ باشه، یه بار باید مشکل آپلود رو متحمل شد و یه بار دیگه مشکل دانلود! ولی در روشی که من گفتم اولا حجم دانلود و آپلود بین سیستم‌ها تقسیم میشه و ثانیا شخص خاصی عمل آپلود رو به طور مشخص انجام نمی‌ده که تازه اون فایل آپلود شده هم تاریخ دار باشه و بعد از مدت خاصی مثلا expire بشه!

آفلاین ahmed

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1069
    • یادداشت‌های یک دوست‌دار نرم‌افزارهای آزاد
به نظر من با وجود دی وی دی های مخازن اوبونتو (7 DVD) نیازی به اشتراک گذاری برنامه ها نیست. البته بعضی از برنامه ها که تو مخازن نیستند، می تونیم به اشتراک بگذاریم.
بقیه موارد مانند Presentation هم چندتایی تو ویکی هست.
ضمنا ویکی همین سایت بهترین مکان برای آپلود فایل هاست.
 ;)

آفلاین فاراب

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1352
  • آزادی
    • پروفایل لینکداین
limewire آزاد نیست. از frostwire استفاده کنید.
Godisnowhere

آفلاین آرشام

• Jr. Member
  • *
limewire آزاد نیست. از frostwire استفاده کنید.
وقتی خود سایتش گذاشته برای دانلود به صورت رایگان یعنی آزاد دیگه. منظور من همین بود.
ضمنا من نسخه ی بیسیکش رو عرض کردم نه حرفه ای.
اگر هم منظورتون از آزاد نیست، آزاد نبودن سورسش هست که ما به اون احتیاجی نداریم.
و اگر مجوز GPL به اون هم نیازی نداریم.

آفلاین کسری کشاورز

• High Sr. Member
  • *
  • ارسال: 608
  • Don't Look Back With Linux
رایگان بودن دلیل بر این نمیشه که نرم‌افزار آزاد هستش.خیلی از برنامه‌های ویندوزی هستن که آزاد نیستن اما رایگان هست.
اما یه سری نرم‌افزار‌ها داریم که آزاد هستن اما پولین. :(
البته من برنامه‌ها رو امتحان نکردم :o فقط خواستم موضوع واضح‌تر بشه.

آفلاین فاراب

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1352
  • آزادی
    • پروفایل لینکداین
دوست عزیز آرشام توصیه می‌کنم به جای عصبانی شدن، قبلش کمی در مورد فلسفه‌ی نرم افزار‌های آزاد و تفاوت‌هاشون مطالعه کنی.
موفق باشی.
Godisnowhere

آفلاین toti

• Sr. Member
  • *
  • ارسال: 259
    • LINUX LOVER
بنده با limewire قبلا (گلاب به روتون ) تو ویندوز کار کردم
اگر بخواین از تمام امکانات و بیشترین سرعت استفاده کنید باید ریجیستر بشه...

آفلاین Behnam Golds

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1368
frost wire   رو  امتحان  کردم  ،  هم  توی اوبونتو  و  هم ویندوز  ،   حرف نداره !