انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نویسنده موضوع: مشکل در دریافت فایل های ارسالی و دریافتی بین Yahoo messenger و Piding  (دفعات بازدید: 6381 بار)

0 کاربر و 1 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین dingdang

• Full Member
  • *
  • ارسال: 176
برا من حال به حالیه. یه موقع میفرسته،‌ یه موقع نمیفرسته.
recieve اش هم همینطور. :-/

آفلاین Farshid

• High Sr. Member
  • *
  • ارسال: 613
دورد

dingdang جان دقیقا همینه، من برای کسی ارسال/دریافت داشتم اما برای شخص دیگه‌ای با همون نسخه نمی‌شد!!!

مثل جریان sms هست که برای افرادی حتما باید شماره‌ی اون‌هارو وارد کنم تا sms ارسال بشه در غیر این صورت تا سال‌ها fail می‌شه :(

اینو گفتم منظورم این بود که شاید با ی راه اینطوری بشه دورش زد ;)
معنای واقعی اوبونتو این است که "آدمی به کمک انسانهای دیگر به گوهر آدمیت میرسد"

آفلاین dingdang

• Full Member
  • *
هه. کاش اینطوری بود. برا من الان میشه به یکی فرستاد. ۲ ساعت دیگه خودمو هم بکشم نمیشه. دوباره فردا صبح میشه. باز ظهر نمیشه.
* dingdang تو فکرِ یه جوریایی فرمول زمانیشو در بیاره . .
; )

آفلاین Behnam Golds

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1368
من pidgin رو خيل وقته پاک کردم ، جاش gayachi  نصب کردم ،  مشکلي هم ندارم . وب و ويس و ارسال و دريافت و picture sharing  هم توش جواب ميده...

آفلاین dingdang

• Full Member
  • *
ویس؟
از طریق کنفرانس یا call؟
چه ورژنیه؟

آفلاین Farshid

• High Sr. Member
  • *
  • ارسال: 613
من pidgin رو خيل وقته پاک کردم ، جاش gayachi  نصب کردم ،  مشکلي هم ندارم . وب و ويس و ارسال و دريافت و picture sharing  هم توش جواب ميده...

اه‌ه‌ه ببینین کی جواب داده....

درود و ۱۰۰ درود

از انتقال تجربت ممنون. امتحان می‌کنم حتما...

مرسی.
معنای واقعی اوبونتو این است که "آدمی به کمک انسانهای دیگر به گوهر آدمیت میرسد"

آفلاین علیرضا طالقانی

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 2373
  • القدس لنا، والنصر لنا!
    • Take it easy
هاردی لایت ی چیزی بهم گفت! ولی نرسیدم تست کنم! ظاهرا با وضعیت Visible||Invisible طرفین بر می گرده! ی
بد نیست ازش سوال کنید...
@};-
.ShayneIsTheOneWhoIsAlwaysAlone
terminal@world-server:~$ sudo aptitude remove --purge Israel

آفلاین HardyLaity

• Hero Member
  • *
  • ارسال: 730
هاردی لایت ی چیزی بهم گفت! ولی نرسیدم تست کنم! ظاهرا با وضعیت Visible||Invisible طرفین بر می گرده! ی
بد نیست ازش سوال کنید...
@};-

سلام

معمولا توی پیدگین اینویزیبل هستم وقتی که کسی که اون هم اینویز باشه بخواد برام فایلی بفرسته یا من بخوام فایلی براش بفرستم بلافاصله ارسال قطع میشه تا اینکه یکی از ما ها از اینویز خارج بشیم ، البته به ندرت پیش میاد که با اویلبل شدن درست نشه ولی بعضی وقتها هم هر دو طرف مجبور میشیم از حالت اینویز خارج بشیم .

با یکی از دوستان هم صحبت کردم ایشون گفتند که اخیرا یاهو فایل سرورش رو از روی مسنجر برداشته ( قبلا فایل ارسالی روی فایل سرور یاهو آپلود میشد و شخص مقابل دانلود میکرد ) اگر این قضیه درست باشه مفهومش این میشه که ما یه فایل رو مستقیما ارسال و یا دریافت میکنیم که این وسط خیلی پارامترها مثل ولید بودن آی پی ، فایروالها و گیت های بین راه نقش خواهند داشت

این حالت اینویز رو تست کنید اگر نتیجه نگرفتید با اشخاص دیگه هم تست کنید اگر موفق نبودید یا آی پی شما اینولید هستش یا توی فایروالتون دنبال مشکل بگردید ( البته این ممکنه توی سیستم شما نباشه و توسط آی اس پی شما بلاک شده باشه  :( )

موفق باشید