انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نویسنده موضوع: یک پیشنهاد  (دفعات بازدید: 8409 بار)

0 کاربر و 3 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین afrod

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1526
پاسخ : یک پیشنهاد
« پاسخ #15 : 13 شهریور 1392، 02:22 ب‌ظ »
چرا شماها خودتوون چیزی نمی سازید که پستهای جدید رو مرتبا براتون چک کنه؟ خیلی ساده یک برنامه بنویسید که چند ثانیه به چند ثانیه فید انجمن رو چک کن. من با لایفری دستی این کار رو می کنم ;D

آفلاین Fruity

• Newbie
  • *
  • ارسال: 3
« پاسخ #16 : 22 شهریور 1392، 12:10 ق‌ظ »
سلام بچه ها.

من دوست جديدتون هستم، با طعم ميوه هاي خوشمـــزه ..!  :P

يه پيشنهاد داشتم، الان حدود يه ربعه كه دارم تو تاپيكا ميگردم برا اينكه يه تاپيك مربوط به معرفي كاربراي جديد پيدا كنم. اما نشد.  :(

پيشنهادم اينه:
اگه نداريد، لطف كنيد بزنيد. مرسي ميشم  :)

البته اگه هم داريد كمك كنيد كه پيداش كنم .
در اون صورتم مرسي ميشم  :P

آفلاین אוּרִיאֵל

• High Sr. Member
  • *
  • ارسال: 641
  • bin/Matin/ !#
    • bin/Matin/ !#
« پاسخ #17 : 22 شهریور 1392، 12:15 ق‌ظ »
سلام بچه ها.

يه پيشنهاد داشتم، الان حدود يه ربعه كه دارم تو تاپيكا ميگردم برا اينكه يه تاپيك مربوط به معرفي كاربراي جديد پيدا كنم. اما نشد.  :(

پيشنهادم اينه:

از اسمت خيلى خوشم اومد :دى
اينجا معمولاً كاربرا تو تاپيك سن استفاده كنندگان سنشون رو ميگند و در كنارش يه اتوبيوگرافى هم ميگند معمولاً . شايد تاپيك معرفى جدا هم داشته باشيم البته من خبر ندارم .

آفلاین Fruity

• Newbie
  • *
« پاسخ #18 : 22 شهریور 1392، 12:31 ق‌ظ »
مرسي !

خب پس بذا همينجا يه بابي باشه جهت آشنايي ما با شما، پاي سن و سالم الكي وسط نياد بهتره !
البته من كه كوشولو ام :">
فعلا اگه شما يه نفر هم منو بشناسي كافيه ;D

دوستم، ميشه كمكم كني يه آواتار بذارم برا خودم؟
نميدونم كجا بايد برم  ???

مرسي ميشم :)

آفلاین DebianGod

• Sr. Member
  • *
  • ارسال: 461
  • Ruby
« پاسخ #19 : 22 شهریور 1392، 12:42 ق‌ظ »
میتونم اواتارمو بدم به شما خودم اوتار مخصوصی دارم اینو گزاشتم ببینم چطوریه خودم ساختمش
بدلیل متنفر بودن از ابونتو دیگه این فروم نمیام

آفلاین Fruity

• Newbie
  • *
« پاسخ #20 : 22 شهریور 1392، 01:01 ق‌ظ »
آواتارت بامزه س!
ولي به آدي من نميخوره كه!

خودم يه عكس از تو پي سيم ميخواستم بذارم. ولي گويا حتما بايد جاي ديگه آپلودش كنم :-؟؟

آفلاین אוּרִיאֵל

• High Sr. Member
  • *
  • bin/Matin/ !#
    • bin/Matin/ !#
« پاسخ #21 : 22 شهریور 1392، 02:13 ق‌ظ »
یعنی چی واسه سرعت نت ایران مناسب نیست! مگه کسی با دیال اپ میتونه تو اوبونتو به نت وصل بشه که بعدش بخواد با دیال آپ بیاد به انجمن که بعدش بگه سرعت کمه! در ضمن مرورگر بعد از ورود اول از کش خودش استفاده میکنه که سرعت لود خیلی بالا میره

با بعضی از مرورگرها سازگار نیست دقیقا یعنی چی! 99.99 ٪ از کاربرای لینوکس از فایرفاکس و کروم دارن استفاده میکنند! یعنی الان کشف کردین که این دوتا مرورگر مشکل دارند؟!

قابلیت Tapatalk : خداییش دلیل قفل شدنش دیگه شاهکاره! الانه که اینم به همین دلیل یا یه دلیل دیگه قفل بشه!

سرعت adsl تو ايران خيلى شاهكاره يعنى ؟ من الآن با سرعت به اصطلاح 1 مگ سرعت دانلودم به كيلو بايت نميرسه رو بايته :| و در ضمن خود من دوباره نه فاير فاكس دارم نه كروم luakit استفاده ميكنم :|
اون تاپيك هم دليلش واضحه وقتى يه نرمافزار تجاريه نبايد واضح بشه فقط از نظر شما عجيبه اين وسط

آفلاین DebianGod

• Sr. Member
  • *
  • ارسال: 461
  • Ruby
« پاسخ #22 : 22 شهریور 1392، 02:17 ق‌ظ »
مشکل از فایرفاکس هست که همش تو هنگه
« آخرین ویرایش: 22 شهریور 1392، 02:29 ق‌ظ توسط Mr.XmH »
بدلیل متنفر بودن از ابونتو دیگه این فروم نمیام

آفلاین امیرحسین گودرزی

• ناظر انجمن
  • *
  • ارسال: 743
  • Devops engineer and AI enthusiastic
« پاسخ #23 : 22 شهریور 1392، 02:22 ق‌ظ »
این فایرفاکس هم تو ویندوز هنگ میکنه هم تو لینوکس کلا مشکل داره اگه سورسش رو هم ببینی همون کروم هست که تغییرش دادن پس بهتره افزونه کروم رو بریزی تا کروم شبیه فایرفاکس بشه
آف تاپیک
به به عجب جوابی
با تشکر از دوستان که باعث میشن تا مدت‌ها ما نیازی به شنیدن جک/لطیفه نداشته باشیم
دمتون گرم

آفلاین امیرحسین گودرزی

• ناظر انجمن
  • *
  • ارسال: 743
  • Devops engineer and AI enthusiastic
« پاسخ #24 : 22 شهریور 1392، 02:37 ق‌ظ »
سلام بچه ها.

پيشنهادم اينه:

از اسمت خيلى خوشم اومد :دى
اينجا معمولاً كاربرا تو تاپيك سن استفاده كنندگان سنشون رو ميگند و در كنارش يه اتوبيوگرافى هم ميگند معمولاً . شايد تاپيك معرفى جدا هم داشته باشيم البته من خبر ندارم .
http://forum.ubuntu.ir/index.php/topic,57602.30.html

آفلاین אוּרִיאֵל

• High Sr. Member
  • *
  • bin/Matin/ !#
    • bin/Matin/ !#
« پاسخ #25 : 22 شهریور 1392، 02:52 ق‌ظ »

سرعت adsl تو ايران خيلى شاهكاره يعنى ؟ من الآن با سرعت به اصطلاح 1 مگ سرعت دانلودم به كيلو بايت نميرسه رو بايته :| و در ضمن خود من دوباره نه فاير فاكس دارم نه كروم luakit استفاده ميكنم :|
اون تاپيك هم دليلش واضحه وقتى يه نرمافزار تجاريه نبايد واضح بشه فقط از نظر شما عجيبه اين وسط

این که شما سرعت یک مگابیت رو دارین در حالت چند بیت استفاده میکنید یعنی سیستمتون مشکلی داره و شما بلد نیستین مشکل رو رفع کنید!

اینکه شما دارین از اون مرورگری که اصلا مشخص نیست چیه استفاده میکنید اونم مشکل شماست! هرچیزی استانداردی داره و استاندارد در مرورگرهای وب کروم و فایرفاکس و اپرا و سافاری و IE هست، شما مرورگرتون رو ارتقا بدین به یه چیز بدرد بخور،

مهم رایگان بودن یه قابلیته، اگر رایگانه چه اشکالی داره کمک کنه به کاربرا برای صرف وقت کمتر! همه مثل شما صبح تا شب پشت سیستم نیستند

با سيستم ديگه هم همين طوره آقاى كاربلد
ما مثه شما مايه دار نيستيم سيستممون گرافيك ٣٢ سى پى يو پنتيم ٢.٧ رم ٦٤ همينشم به زور ميكشه چه برسه كروم و فاير فاكس پس حرف از استاندارد نزن
شما وقت ندارين ؟ مشكل از خودتونه :) ويندوز هم به صورت رايگان كرك شدشو ميشه دانلود كرد پس همه بريم رو ويندوز . ;)