انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

اوبونتو ۲۴٫۰۴ با پشتیبانی بلند مدّت (۱۲ سال) منتشر شد 🎉

نویسنده موضوع: دیسک هما ۸.۱۰.۱ برای خانواده اوبونتو ۸.۱۰ منتشر شد  (دفعات بازدید: 28548 بار)

0 کاربر و 1 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین بهنام توکلی

• Sr. Member
  • *
  • ارسال: 491
    • چاپچی
من اول رفتم لینوکس شاپ دیدم از این خریدا نداره که بفرسته دم خونه رفتم  سیتو خریدمش تو سایتش نوشته ارسال شده ولی هنوز نیومده.... ](*,)

فردا هم میخوام برم دانشگاه اگه پست بیاد  هیچکیم خونه نباشه  ](*,) ...چیکار کنم ؟؟؟؟؟؟؟
سلام

اولا) پستچی دو بار به محل مراجعه می کند.
دوما) بعد از دوبار اگر کسی در محل نبود یک نامه در منزل می اندازد که مبنی بر آن است که به همراه کارت شناسایی خود جهت دریافت مرسوله به دفتر مرکزی پست منطقه خودتان مراجعه کنید
سوما) بنده ده ها بار از تمام کاربران عزیز تقاضا کردم، خواهش کردم، التماس کردم که مسائل مربوط به فروشگاه را با خود فروشگاه در میان بگذارید. این که یک بسته ارسال شده و هنوز که مدت زمان قول داده شده از طرف فروشگاه جهت وصول تمام نشده است به شما نرسیده است چه ارتباطی با تاپیک انتشار دیسک هما دارد؟؟؟ این تاپیک مربوط به طرح سوال و پیشنهاد جهت محتوای دیسک هست نه ارسال دیسک توسط فروشگاه !!!

تقاضامندم که با فروشگاه ها بیشتر همکاری بفرمایید
ای بابا حالا چرا داغ کردی اومد بسته امروز در ضمن دی وی دی لینوکسشم خرابه](*,)  ولی واسه هما دستتون درد نکنه
نه خیر، مثل این که التماس های ما هم به جایی نمی رسد !!!
باز هم تکرار می کنم. لطفا مسائل فروشگاه را فقط و فقط با خود فروشگاه در میان بگذارید.
حالا این جا نوشتید که دیسک لینوکس مشکل داشته که چه شود؟؟؟

آفلاین hkh

• Newbie
  • *
  • ارسال: 20
مشکل بادیسک هما ۸.۱۰.۱
« پاسخ #61 : 09 بهمن 1387، 11:59 ق‌ظ »
با سلام
من مخازن سیستم رو غیر فعال کردم ولی در زمانی که برنامه ها رو انتخاب کردم و می خوام install کنم، این ارور رو میده:

E: Sub-process gpgv returned an error code (2)

W: Signature verification failed for: /cdrom/dists/intrepid/Release.gpg

لطفاً راهنمایی برفرمایید که چیکار باید بکنم.
ممنون...

آفلاین ahmed

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1069
    • یادداشت‌های یک دوست‌دار نرم‌افزارهای آزاد
sudo apt-key add /media/cdrom0/homa-key.asc

آفلاین armahdian

• Jr. Member
  • *
  • ارسال: 45
    • سیب طلایی پردازش
پاسخ به: دیسک هما ۸.۱۰.۱ برای خانواده اوبونتو
« پاسخ #63 : 14 بهمن 1387، 10:41 ق‌ظ »
سلام
من از مسئولان پروژه هما اولا تشکر میکنم و ثانیا یک سوال داشتم
تشکر به خاطر همه تلاشهای شما عزیزان واقعا دستتون درد نکنه
سوال من اینه:شما که زحمت کشیدید و mono رو درون دیسک هما جا دادید آیا من تازه کار میتونم درون دیسک هما یک IDE برای اون پیدا کنم؟
به هر حال متشکرم
« آخرین ویرایش: 14 بهمن 1387، 03:20 ب‌ظ توسط armahdian »

اَلسَّلامُ عَلَيْكَ يا اَبا عَبْدِ اللَّهِ وَعَلَى الاَْرْواحِ الَّتى حَلَّتْ بِفِناَّئِكَ عَلَيْكَ مِنّى سَلامُ اللَّهِ اَبَداً ما بَقيتُ وَ بَقِىَ اللَّيْلُ وَالنَّهارُ وَلا جَعَلَهُ اللَّهُ آخِرَ الْعَهْدِ مِنّى لِزِيارَتِكُمْ

http://irpga.ir

آفلاین James

• Newbie
  • *
  • ارسال: 1
درود
ممنون از شما دوستان بابت زحماتتون.
سوالی که داشتم اینه آیا درون بسته هما برنامه های مربوط به KDE هم قرار داره یا خیر؟

آفلاین ahmed

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1069
    • یادداشت‌های یک دوست‌دار نرم‌افزارهای آزاد
درود
ممنون از شما دوستان بابت زحماتتون.
سوالی که داشتم اینه آیا درون بسته هما برنامه های مربوط به KDE هم قرار داره یا خیر؟

بعضی هاش وجود داره. مثلا MDic و SMPlayer.

آفلاین Reza

• Jr. Member
  • *
  • ارسال: 63
با سلام و تشکر از زحمت شما برای تهیه دسک تکمیلی هما

یک سوال و یک پیشنهاد:

سوال: از نظر فنی چه چیزی باعث میشه که مثلا دیسک هما 8.10.1 برای اوبونتو 9.04 قابل استفاده نباشه؟ (در مورد آپدیت ها تا حدودی قابل درکه. اما در مورد نرم افزارها دلیل این موضوع برام ملموس نیست)

پیشنهاد: اگر بشه در نسخه های بعدی تعداد بیشتری برنامه و نرم افزار در دیسک گنجانده بشه خیلی خوبه. البته می دونم که این کار موجب افزایش زحمت تهیه میشه، اما به نظر من ارزشش رو داره.

با تشکر

آفلاین امیرمهری

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1270
  • درورد بر اوبونتو
معلوم چون تو مخزن اوبونتو 9.0.4 برنامه جدید تر هست و برنامه های هما 8.10 رو قبول نمی کنه
بهتره سعی نکنی برنامه های قدیمی رو تو اوبونتو 9 نصب کنی
خداحافظ وبلاگ نويسي

من كاربر حرفه اي لينوكس نيستم
فقط خوب جستجو ميكنم.

آفلاین Mehdi

• ناظر ویژه انجمن
  • *
  • ارسال: 3284
    • هزاردستان
سوال من اینه:شما که زحمت کشیدید و mono رو درون دیسک هما جا دادید آیا من تازه کار میتونم درون دیسک هما یک IDE برای اون پیدا کنم؟
بله! وقتی mono رو نصب میکنید بسته MonoDevelop هم نصب میشه که همون IDE که شما نیاز دارید...

بله! یه مجموعه کامل از بسته‌های تکمیلی مورد نیاز کاربران Kubuntu هم تو دیسک هما هست. از بسته‌های چندرسانه‌ای گرفته تا بسته‌های سیستمی و برنامه‌نویسی و... از شیر مرغ تا... ;)

پیشنهاد: اگر بشه در نسخه های بعدی تعداد بیشتری برنامه و نرم افزار در دیسک گنجانده بشه خیلی خوبه. البته می دونم که این کار موجب افزایش زحمت تهیه میشه، اما به نظر من ارزشش رو داره.
حتما بسته‌های جدیدتری اضافه میشن. احتمالا این بار یک مجموعه بازی هم تو دیسک هما اضافه خواهد شد...
Of one Essence is the human race,
Thusly has Creation put the Base;
One Limb impacted is sufficient,
For all Others to feel the Mace.
~Saadi (persian poet) -1258
Hezardastan | Free As in Freedom

آفلاین امیرمهری

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1270
  • درورد بر اوبونتو
من جدیدا حدود یک ماه هست متوجه شدم چند تا از برنامه ها که تو دیسک هما هست ولی تو لیست برنامه هما نیست

مثلا mdic تو دیسک هما هست ولی برنامه هما در لیست برنامه نمایش نمی دهد

یک پیشنهاد این که اگر طراحی برنامه هما (منظور اینترفیس ) زمان زیادی می گیرد از دیسک حذف بشه؟!
خداحافظ وبلاگ نويسي

من كاربر حرفه اي لينوكس نيستم
فقط خوب جستجو ميكنم.

آفلاین Mehdi

• ناظر ویژه انجمن
  • *
  • ارسال: 3284
    • هزاردستان
مثلا mdic تو دیسک هما هست ولی برنامه هما در لیست برنامه نمایش نمی دهد
برنامه‌هایی که هما برای نصب تو اوبونتو بهتون نشون میده با برنامه‌هایی که تو کوبونتو نشون میده فرق میکنن!
اگر هما رو تو کوبونتو اجرا کنید mdic برای نصب به شما نمایش داده میشه ;)
Of one Essence is the human race,
Thusly has Creation put the Base;
One Limb impacted is sufficient,
For all Others to feel the Mace.
~Saadi (persian poet) -1258
Hezardastan | Free As in Freedom