انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نویسنده موضوع: این تا پیک به درد همه اون کسای که سوزه میخوان ولی ندارن میخوره این تا پیک رو بخو  (دفعات بازدید: 2370 بار)

0 کاربر و 2 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین srosh.fedora

• Full Member
  • *
  • ارسال: 102
  • هو{خدا}به زبان درویشی
این تا پیک به درد همه اون کسای که سوزه میخوان ولی ندارن میخوره این تا پیک رو بخوید  اقا اون های که میخوان در گسترش سوزه کمک کنن بیان من رفتم تو سایت سوزه قسمت دانلود سوزه  دیییدم 5 تا سی دیه اوه  مگه میشه 5 تا سی دی رو دانلود کرد من که خود م ای دی اس ال دارم این رو میگم حالا ببین اون های که ندارن چیکار میکنن من درچند تا سی دی بازی دیده بودم که شرکت های نرم افزاری ساخت بازی با یه نرم افزار سه تا بازی رو فشرده  کردنند  بعد اینهای که  فشرده کردند  رو به فرمت اجرایی  ایکس ایکس در اوردن و رایت کردن در حالی هر بازی یک سی دی میگرفت  اون نرم افزاره هم بعد از اجرای فایل ایکس ایکس در کامد ویندوز کارش رو شروع میکرد و بازی رو از حالت فشرده در میاورد که اینقدر فشرده کرده بودن که 1ساعت فقط طول میگشید از حالت فشرده نرم افزار بازی رو خارج کنه اسم نرم افزار هم یو هارک بود من خودم شخصا یک روز پای کامپیوتر نشستم ببینم کدوم نرم افزار بیشتر از بقیه نرم افزار ها فشرده میکنه همه نرم افزار های که بگید رو من امتحان کردم  اما هیچ کدوم به گرد پای 7زیپ نرسیدا مخصوصا وین رر و وین زیپ  فکر کنید من یک فایل رو با 7زیپ فشرده میکردم فایل فشرده شده 7 زیپ با فرمت 7 زیپ حداقا20 مابایت بیشتر از بقیه فشده میکرد بعدشم من تنضیمات همه  نرم افزار های فشرده ساز    رو رو ی فشرده سازی  مافوق یولترا  بیست ..... رو ی اخرین در جه فشرده سازیشون گذاشتم بعد بگم یک نرم افزار فشرده ساز نتونستم پیدا کنم برای امتحان اونم یو هارک بود  یوهارک رو من گرفته بود نسخه گرافیکیش بود بعد یه فایل بهش میدادم تا نصفه فشرده میکرد بعد خودش فایل رو حذف میکرد بعد میگفت تمام شد .  اقا  هر کی میتونه این 5 تا رو به دوتا یا یک ی فشرده کنه به منم یادبده ممنون میشم چطوری این کار رو کرده بدشم در مگاپلود یا پرشین گیگ یا رپیشدر اپ کنه که همه بتونن دانلود کنن  حالا اگه 3 ساعت یا بیشتر برای من از حالت فشرده سازی در بیاره عیبی نداره چون الان من هم ابنتو 8.10 رو دارمهم فدورا10  هم سوزه چه  عالی میشه هر کی وت تهرانه  سی دی ابنتو میخواد بهم میل کنه یا سی دی فدورا اخرین ورژنش رو من میدم
خدا  یزدان  هو