انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نویسنده موضوع: دانلود منجر PersianDM ورژن 931207 با رفع باگ های ورژن قبل و بهبود عملکرد  (دفعات بازدید: 49883 بار)

0 کاربر و 4 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین Риал Краесис

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1178
  • !!! I FIGHT FOR THE USERS
دوست عزیز فکنم توی برنامه کلمه (default) رو غلط نوشته ای لطفا درتش کن . مرسی

درستش میشه : default

:)
الان دیدم!مرسی از تذکر!دوبار نوشتمش و هر دوبار هم با دو اسپل متفاوت و غلط!نمیدونم چرا اینجوری کردم! :D

به قول یکی از دوستام پیش میاد دیگه!!!!!

If you do not like Arch use Gentoo and just shut up
 and If you do not like Gentoo use Arch and shut up
finaly If you do not like either use Ubuntu and shut the f*** up

آفلاین Риал Краесис

• High Hero Member
  • *
نیازی نیست دوباره همه چیزها رو دانلود کنی
اگه تازه نصب کردی ،لایو سیستم رو بیار بالا برو به مسیر
var/cache/apt/archivesهمه فایلهای آپدیتت و نصبت اونجا موجوده
همه رو یه بک آپ بگیر و بعد از نصب دوباره همونجا دوباره کپی کن و دستور زیر رو بزن
sudo apt-get updateبعد دیگه اگه بسته موجود باشه دانلود نمیکنه و از همون استفاده میکنه
توصیه بعدی!(کاملا پیشنهادم شخصی هست)جای اوبونتو گنوم یه توزیع کمتر اذیت کنه مثل اوبونتو نصب کن

سلام الان با اوبنتو لایو اومدم بالا و پوشه ای رو که گفته بودید برا فایل های اپدیت نگاه کردم متاسفانه هیچ چیز جز یه پوشه خالی اونجا نیست.اون پوشه هم اسمش partial هست و توشم هیچی نیست.control+hرو هم زدم شاید هیدن باشن ولی هیچی نبود.

آفلاین علیرضاامیرصمیمی

• ناظر انجمن
  • *
  • ارسال: 2489
  • Arch Linux + KDE
    • وبسایت شخصی من
احتمال میدم توی درایو مربوط به live رفتی
برو داخل درایوی که سیستم عاملت قبلا نصب بوده

آفلاین Jasper

• Full Member
  • *
  • ارسال: 113
میگم این دانلود منجری که نوشتید خیلی بهتر از wget هست؟
آخه الان از wget استفاده میکنم هیچ مشکلی ندارم ولی اگه چیز اضافه ای داره نصب کنم؟

راستی ممنون توی وبلاگت انقدر سریع جواب دادی :D اونجا به اشتباه آقا امیر صدات زدم منو ببخش :D

آفلاین علیرضاامیرصمیمی

• ناظر انجمن
  • *
  • Arch Linux + KDE
    • وبسایت شخصی من
میگم این دانلود منجری که نوشتید خیلی بهتر از wget هست؟
آخه الان از wget استفاده میکنم هیچ مشکلی ندارم ولی اگه چیز اضافه ای داره نصب کنم؟

راستی ممنون توی وبلاگت انقدر سریع جواب دادی :D اونجا به اشتباه آقا امیر صدات زدم منو ببخش :D
عزیزی
نصف دوستام بهم میگن امیر،عادت دارم :D
ببین wget فقط یه دونه کانکشن میسازه!یعنی مثل اینکه شما با مرورگر کروم بخوای دانلود کنی و سرعت پایینه ولی وقتی از persiandm استفاده کنی آریا ۲ رو جوری برات تنظیم میکنه که با توجه به حجم فایلت از یک تا ۱۶ تا کانکشن میسازه و سرعت دانلودت فوق العاده بالاتر میره!و خب البته قابلیت تنظیم پروکسی و ساعت دانلود و ... رو هم داری!

آفلاین Риал Краесис

• High Hero Member
  • *

نه مطمئنم چون اون درایوی که اوبونتو توش نصبه کوچکترین درایو منه وبین بقیه درایو ها کاملا مشخصه بعد من میتونم فایل با نام یوزر اوبونتوم رو ببینم یعنی درایو درست رو انتخاب میکنم.
اونجا فقط 2 تا فایل هست پایین عکسشو گذاشتم.
مثل اینکه همهچی باید از نو دانلود بشه.

http://www.xum.ir/images/2014/07/18/IMG_20140718_002125.jpg
« آخرین ویرایش: 27 تیر 1393، 12:32 ق‌ظ توسط Риал Краесис »

آفلاین علیرضاامیرصمیمی

• ناظر انجمن
  • *
  • Arch Linux + KDE
    • وبسایت شخصی من

نه مطمئنم چون اون درایوی که اوبونتو توش نصبه کوچکترین درایو منه وبین بقیه درایو ها کاملا مشخصه بعد من میتونم فایل با نام یوزر اوبونتوم رو ببینم یعنی درایو درست رو انتخاب میکنم.

خیلی عجیبه!این فایل ها خود به خود بعد از ۱۵ روز از زمان به وجود آمدن پاک میشه!شما هم جدیدا برنامه نصب کردی ، هیچ دلیل منطقی برای خالی بودنش وجود نداره!

آفلاین Риал Краесис

• High Hero Member
  • *

خیلی عجیبه!این فایل ها خود به خود بعد از ۱۵ روز از زمان به وجود آمدن پاک میشه!شما هم جدیدا برنامه نصب کردی ، هیچ دلیل منطقی برای خالی بودنش وجود نداره!

ببین من قبلا اوبنتو 9.1 (ازون دیسک هایی که لانچ میکردن الان دیگه لانچ نمی کنن)استفاده کردم این اواخر هم 13.10 استفاده کردم تا حالا همچین مشکلی نداشتم.

آفلاین deadmarshal

• Full Member
  • *
  • ارسال: 102
    • Tarjomeebook
دوست عزیز فکنم توی برنامه کلمه (default) رو غلط نوشته ای لطفا درتش کن . مرسی

درستش میشه : default

:)
الان دیدم!مرسی از تذکر!دوبار نوشتمش و هر دوبار هم با دو اسپل متفاوت و غلط!نمیدونم چرا اینجوری کردم! :D
منم اون اوایل که داشتم زبان میخوندم با این کلمه مشکل داشتم یکم فقط باید دقت کنی که کلمش از de و fault که یعنی اشتباه درست شده این طور دیگه یادت نمیره منم همین طوری یادش گرفتم  \\:D/
I love learning languages, i'm currently learning Esperanto, i love Python programming language and of course linux

آفلاین بهروز رمضانی

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1111
  • Kakashi Hatake
    • ابونتو نیوز
علیرضا خان آیا راهی برای ست کردن اریا با تور وجود داره ؟ اون قسمت ای پی و پورت را میزارم روی 127.0.0.1 و 9050 بازم ارور میده . 
در یادگیری و استفاده از خط فرمان کوشا باشید چرا که رستگاری شما در آن است.

آفلاین علیرضاامیرصمیمی

• ناظر انجمن
  • *
  • Arch Linux + KDE
    • وبسایت شخصی من
علیرضا خان آیا راهی برای ست کردن اریا با تور وجود داره ؟ اون قسمت ای پی و پورت را میزارم روی 127.0.0.1 و 9050 بازم ارور میده . 
والا من تا سر tor بلدم :D
با پروکسی های دیگه ای که خودم استفاده میکنم مشکلی نداره و خوب کار میکنه

آفلاین Ghost Shadow

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1803
  • Linux is Secured By Design

tor+Privoxy رو امتحان کنید ببینید باهاش جواب میده؟

آفلاین deadmarshal

• Full Member
  • *
  • ارسال: 102
    • Tarjomeebook
سلام دوست عزیز به نظر من همون طور که دیگران هم گفتن برنامه یک دکمه pause کم داره و وقتی میزنی پنجره بسته نشه و دوباره زدی ادامشو بگیره بره خیلی توپ میشه .

بعد میشه بگی kdialog رو چطور و از کجا باید دانلود کرد و ازش استفاده کرد ؟ اصلا باید دانلودش کرد یا نه ؟ چطوریه ؟

بعد شما برای GUI فقط از kdialog استفاده میکنی یا از چیز دیگه ای مثل این هایی که زیر هست هم استفاده می کنی ؟‌

yad , zenity , easybashgui ,
I love learning languages, i'm currently learning Esperanto, i love Python programming language and of course linux

آفلاین علیرضاامیرصمیمی

• ناظر انجمن
  • *
  • Arch Linux + KDE
    • وبسایت شخصی من
سلام دوست عزیز به نظر من همون طور که دیگران هم گفتن برنامه یک دکمه pause کم داره و وقتی میزنی پنجره بسته نشه و دوباره زدی ادامشو بگیره بره خیلی توپ میشه .

بعد میشه بگی kdialog رو چطور و از کجا باید دانلود کرد و ازش استفاده کرد ؟ اصلا باید دانلودش کرد یا نه ؟ چطوریه ؟

بعد شما برای GUI فقط از kdialog استفاده میکنی یا از چیز دیگه ای مثل این هایی که زیر هست هم استفاده می کنی ؟‌

راستش اینقدرها دستم داخل KDIALOG باز نیست که هر کاری بخوام بکنم ، وگرنه پیشنهادت خوبه.یعنی خودم کاری کردم که پنجره بسته بشه چون اگه بسته نشه بعد از زدن pause  نمیشه اسمش رو تغییر داد
من zenity و ... رو هم بررسی کردم ، از yad برای این استفاده نکردم چون رسما در مخازن نیست وگرنه امکانات خوبی داره،سری قبل یه ورژن با kdialog دادم و یه ورژن با zenity دادم ولی zenity دستم رو خیلی میبست
اگر kde داری به طور پیش فرض kdialog رو داری ،وگرنه با نصب بسته  kdebase-bin میتونی kdialog رو داشته باشی
در کل bash خیلی برای کار گرافیکی نیست و برای یه محیط گرافیکی سر دستی میشه از zenity و ... استفاده کرد
برای محیط گرافیکی خوب باید بری سراغ gtk و QT و ...

آفلاین Риал Краесис

• High Hero Member
  • *

راستش اینقدرها دستم داخل KDIALOG باز نیست که هر کاری بخوام بکنم ، وگرنه پیشنهادت خوبه.یعنی خودم کاری کردم که پنجره بسته بشه چون اگه بسته نشه بعد از زدن pause  نمیشه اسمش رو تغییر داد
من zenity و ... رو هم بررسی کردم ، از yad برای این استفاده نکردم چون رسما در مخازن نیست وگرنه امکانات خوبی داره،سری قبل یه ورژن با kdialog دادم و یه ورژن با zenity دادم ولی zenity دستم رو خیلی میبست
اگر kde داری به طور پیش فرض kdialog رو داری ،وگرنه با نصب بسته  kdebase-bin میتونی kdialog رو داشته باشی
در کل bash خیلی برای کار گرافیکی نیست و برای یه محیط گرافیکی سر دستی میشه از zenity و ... استفاده کرد
برای محیط گرافیکی خوب باید بری سراغ gtk و QT و ...

عزیزی که سعی میکنی برا ما زندگیو بهتر کنی راستش خیلی دلم میخواد برنامتو نصب کنم ولی نمیدونم چرا دل اشوب میشم.
یکم صبر میکنم یه ورژن یکم استیبل تر بدی بعد نصب میکنم.