انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نویسنده موضوع: دانلود منجر PersianDM ورژن 931207 با رفع باگ های ورژن قبل و بهبود عملکرد  (دفعات بازدید: 49902 بار)

0 کاربر و 9 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین سید وحید رضا برهانی

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1668
  • یک مخالف نرم افزار اوپن سورس
سلام
من اومدم کد رو نگاه کردم (ولی نه همش رو) همون اولش یک سوال برام پیش اومد چرا به جای
~/
از
/home/`whoami`/
استفاده کردی ؟ دلیل خاصی داره؟ چون می دونی اگر یکی مثل من نام کاربری اش و پوشه خانگی اش با هم فرق بکنه اسکریپت به مشکل می خوره

پ.ن:
به نظرم پروژه رو یک جایی بزار که بشه ویرایش کرد گیت هاب همش می گه ثبت نام کن(رو اعصابه!)
نرم افزاری که نشه سیخ انگولکش کرد (به هر دلیلی چه به‌خاطر قانون و چه پیچیدگی یا توسعه سریع)نرم افزار آزاد نیست حالا مهم نیست چه بنیادی یا چه افرادی اون رو نوشته باشند یا GPL باشه یانه!
نرم افزار آزاد یک جنبش هست نه یک تیکه کاغذ پاره(GPL)
حق فهمیدن از حق خوندن مهمتره

آفلاین سلمان م.

• ناظر انجمن
  • *
  • ارسال: 4106
  • GNU Operating System - سیستم عامل گنو
پ.ن:
به نظرم پروژه رو یک جایی بزار که بشه ویرایش کرد گیت هاب همش می گه ثبت نام کن(رو اعصابه!)
ببخشید کجا بذاره که بدون ثبت نام (نام کاربری) اجازه‌ی ویرایش بده؟

آفلاین nixoeen

• ناظر انجمن
  • *
  • ارسال: 4854
  • masoft قدیم
شما با git پروژه رو می‌گیرید (که ثبت‌نام نمی‌خواد)، بعد تغییرات رو انجام می‌دید و هر جایی که خودتون می‌خواید می‌ذارید، بعد Pull Request می‌دید.

• High Hero Member
  • *
پ.ن:
ببخشید کجا بذاره که بدون ثبت نام (نام کاربری) اجازه‌ی ویرایش بده؟
:)
من امید داشتم که شما ها یک جایی رو بشناسید!

نقل‌قول
شما با git پروژه رو می‌گیرید (که ثبت‌نام نمی‌خواد)، بعد تغییرات رو انجام می‌دید و هر جایی که خودتون می‌خواید می‌ذارید، بعد Pull Request می‌دید.
باید بعدا بررسی اش کنم من از گیت فقط همین کلون کردن رو می دونم ! ولی اگر بدون ثبت نام باشه خیلی عالیه
نرم افزاری که نشه سیخ انگولکش کرد (به هر دلیلی چه به‌خاطر قانون و چه پیچیدگی یا توسعه سریع)نرم افزار آزاد نیست حالا مهم نیست چه بنیادی یا چه افرادی اون رو نوشته باشند یا GPL باشه یانه!

آفلاین nixoeen

• ناظر انجمن
  • *
  • ارسال: 4854
  • masoft قدیم
باید بعدا بررسی اش کنم من از گیت فقط همین کلون کردن رو می دونم ! ولی اگر بدون ثبت نام باشه خیلی عالیه
بدون ثبت‌نام می‌شه، ولی باید یک سرویس Git یک جایی توی اینترنت داشته باشید که احتمالا ندارید، در نتیجه بهترین گزینه می‌شه همون Github.

آفلاین علیرضاامیرصمیمی

• ناظر انجمن
  • *
  • ارسال: 2489
  • Arch Linux + KDE
    • وبسایت شخصی من
سلام
من اومدم کد رو نگاه کردم (ولی نه همش رو) همون اولش یک سوال برام پیش اومد چرا به جای
~/
از
/home/`whoami`/
استفاده کردی ؟ دلیل خاصی داره؟ چون می دونی اگر یکی مثل من نام کاربری اش و پوشه خانگی اش با هم فرق بکنه اسکریپت به مشکل می خوره

پ.ن:
حرفت درسته
خیلی وقت پیش کدها رو نوشتم
راستش یادم نیست به چه مشکلی برخورد که این تغییر رو داخلش دادم
حالا دوباره سرم خلوت شده و از امروز دارم روی پروژه کار میکنم ، چک میکنم ببینم قضیه چی بوده

• High Hero Member
  • *

آفلاین behnaaa

• Full Member
  • *
  • ارسال: 112
سلام
الان با این همه میشه بگید برای ubuntu 14.04 LTS از کدوم مقاله وبلاگتون باید نصب کنم
من از یه مقاله نصب کردم اما رو ایکون برنامه کلیک میکنم ازم میپرسه ip , port و ...
خودتون گفتید cansel رو بزنم اما چیزی بازنمیشه
بعد لینک رو از تو ترمینال دادم به برنامه اصن چیزی باز نشد اما فایلو تو پوشه persiandm دانلود کرد که 500 مگ شارژم پررید اما فایل بازنمیشد
حالا بگید طبق کدوم مقاله باید مراحل نصب رو انجام بدم

>:( >:( ](*,)

آفلاین Hamed.Espo

• Jr. Member
  • *
  • ارسال: 28
درود‌ِ این لیت دانلود برام باز نمی شه. برنامه که اجرا می کنم لینک می گیره مثل عکس لیست دانلود نمیاد

آفلاین علیرضاامیرصمیمی

• ناظر انجمن
  • *
  • Arch Linux + KDE
    • وبسایت شخصی من
سلام
الان با این همه میشه بگید برای ubuntu 14.04 LTS از کدوم مقاله وبلاگتون باید نصب کنم
من از یه مقاله نصب کردم اما رو ایکون برنامه کلیک میکنم ازم میپرسه ip , port و ...
بعد لینک رو از تو ترمینال دادم به برنامه اصن چیزی باز نشد اما فایلو تو پوشه persiandm دانلود کرد که 500 مگ شارژم پررید اما فایل بازنمیشد

سلام پیغام خصوصیتون رو چک کنید پاسخ دادم

درود‌ِ این لیت دانلود برام باز نمی شه. برنامه که اجرا می کنم لینک می گیره مثل عکس لیست دانلود نمیاد
متوجه نشدم لطفا دقیق توضیح بدید :)

آفلاین Риал Краесис

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1178
  • !!! I FIGHT FOR THE USERS
سلام

سلام پیغام خصوصیتون رو چک کنید پاسخ دادم

متوجه نشدم لطفا دقیق توضیح بدید :)

سلام
خسته نباشی علیرضا
حالا که دوباره استارت زدی یکم به فکر برو بچه های توزیع های دیگه(مخصوصا ارچ که توزیع خودمه)هم باش.

If you do not like Arch use Gentoo and just shut up
 and If you do not like Gentoo use Arch and shut up
finaly If you do not like either use Ubuntu and shut the f*** up

آفلاین علیرضاامیرصمیمی

• ناظر انجمن
  • *
  • Arch Linux + KDE
    • وبسایت شخصی من
چشم :)
اتفاقا شروع کردم

آفلاین linuxdavood

• Newbie
  • *
  • ارسال: 3
نرم افزار اجرا نشد در kde
« پاسخ #207 : 19 بهمن 1393، 08:10 ق‌ظ »
سلام. من هم دستور وبلاگ و هم دستور انجمن رو هم با فایل اوبونتو و هم با فایل وبلاگتون امتحان کردم. اون یکی فایل نصب شد آیکونش رو هم نشون داد اما در حالت کاربر معمولی اصلا اجرا نشد و در حالت روت با اجرا شدن فقط منوی options رو نشون میداد و هیچی بعدش نمیومد. فایل دوم هم نصب شد اما آیکونش سفید بود و وقتی اجراش می کردم ارور میداد. همین!

آفلاین علیرضاامیرصمیمی

• ناظر انجمن
  • *
  • Arch Linux + KDE
    • وبسایت شخصی من
سلام. من هم دستور وبلاگ و هم دستور انجمن رو هم با فایل اوبونتو و هم با فایل وبلاگتون امتحان کردم. اون یکی فایل نصب شد آیکونش رو هم نشون داد اما در حالت کاربر معمولی اصلا اجرا نشد و در حالت روت با اجرا شدن فقط منوی options رو نشون میداد و هیچی بعدش نمیومد. فایل دوم هم نصب شد اما آیکونش سفید بود و وقتی اجراش می کردم ارور میداد. همین!
کدوم فایل اول و دوم؟
از کدوم لینک نصب کردید؟
لینک میدید؟

آفلاین علیرضاامیرصمیمی

• ناظر انجمن
  • *
  • Arch Linux + KDE
    • وبسایت شخصی من
دانلود منجر PDMT تحت ترمینال و با افزایش قابلیت های aria2
برای دیدن برنامه به  این تاپیک مراجعه کنید