انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نویسنده موضوع: ویدیوی آموزش GTA san andreas توسط playonlinux  (دفعات بازدید: 5707 بار)

0 کاربر و 5 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین Ghost Shadow

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1803
  • Linux is Secured By Design
پاسخ : ویدیوی آموزش GTA san andreas توسط playonlinux
« پاسخ #15 : 21 تیر 1393، 08:36 ب‌ظ »
مدیا فایر resume داره :)

آفلاین بهروز رمضانی

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1111
  • Kakashi Hatake
    • ابونتو نیوز
« پاسخ #16 : 21 تیر 1393، 08:42 ب‌ظ »
سلام به همگی
اقا دعوا نکنید اینم لینک مستقیم تا یک هفته

http://fs2.filegir.com/verex/GTA_san_andreas-playonlinux.mp4
در یادگیری و استفاده از خط فرمان کوشا باشید چرا که رستگاری شما در آن است.

آفلاین p1shgoo

• Newbie
  • *
  • ارسال: 13
« پاسخ #17 : 21 تیر 1393، 08:47 ب‌ظ »
مدیا فایر resume داره :)

گفتم فضاهای ابری(اوبونتو وان و ....). نه هاست.این دو فرق دارن .و محدودیت های هر دو با هم فرق داره .

الان شما اسپم دادین .منم اسپم دادم .کو مدیرا که بخوان برخورد کنن.؟؟؟؟

خیلیا پست دادن رو با چت کردن تو این فروم اشتباه گرفتن.

بازم میگم به مدیر سایت بهتره دکمه تشکر رو بزارید تا هرکی خواست تشکر کنه دکمه رو فشار بده.و جلوی این اسپم بارون این انجمن رو بگیرید.

آفلاین Jasper

• Full Member
  • *
  • ارسال: 113
« پاسخ #18 : 21 تیر 1393، 08:55 ب‌ظ »
دوست عزیز چیزی نمیدونی نیا الکی اظهار نظر کن. با این کارت بقیه رو هم سرگردان میکنی. به هیچ وجه محدودیت سرعت نداره. یه بار دانلود کن بعد نظر بده. البته بابت معرفی اون دوتا سایت بالا ممنونم سعی میکنم از این به بعد اونجا دانلود کنم. میگن دوره خوبی نیست واقعیته اومدیم ثواب کنیم کباب شدیم. حالا نمیشد به جای این همه جروبحث شما زحمتشو میکشیدین.
عزیز شما لازم نکرده به منی که از ۱۲ سالگیم تو کار آپلود بودم(وبلاگ دانلود کتاب و سایت دانلود فیلم و سریال داشتم) راجع به سرعت آپلود و دانلود از آپلودسنترا یاد بدی.
الان لیچ ندارم وگرنه لیچش کرده بودم همون ظهر

سلام به همگی
اقا دعوا نکنید اینم لینک مستقیم تا یک هفته

http://fs2.filegir.com/verex/GTA_san_andreas-playonlinux.mp4
ممنون. اینم لینک مدیافایرش برای هر کسی که خواست:
http://www.mediafire.com/download/4fpm6bexaoam212/GTA_san_andreas-playonlinux.mp4

آفلاین Ghost Shadow

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1803
  • Linux is Secured By Design
« پاسخ #19 : 21 تیر 1393، 09:01 ب‌ظ »
نقل‌قول
گفتم فضاهای ابری(اوبونتو وان و ....). نه هاست.

شما گفتید:
نقل‌قول
فضای ابری و ...

منم برای همون و ... گفتم :D

ما فقط برای راحتی دوستان دیگه از ایشون درخواست کردیم یه جای بهتر آپلود کنه.با کسی دعوا نداریم :)

آفلاین ali.abry

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1224
« پاسخ #20 : 21 تیر 1393، 09:25 ب‌ظ »
اینم یک مدیافایر دیگه
http://www.mediafire.com/watch/x2rz07456bh7h2x/GTA_san_andreas-playonlinux.mp4

اگر از دفعه بعد تو persiangig اپلود بشه مشکل پیش نمیاد

آفلاین majidch

• Jr. Member
  • *
  • ارسال: 74
« پاسخ #21 : 21 تیر 1393، 10:06 ب‌ظ »
ای بابا چه غلطی کردم این آموزشو گذاشتم. دوستان عزیز یه دانلود کردن این همه جروبحث نداشت. باور کنید همین آپلودبوی سرعت محدودش هم واسه ما زیاده. منظور آپلودبوی از دانلود با سرعت بالا، دانلود در حد چند مگه خداییش توی ایران کدومتون میتونید با سرعت بیشتر از یک مگ دانلود کنید. دوستمون همچین میگه محدودیت سرعت داره انگار الان مثل خارجیا داره با سرعت 30 مگ 50 مگ دانلود میکنه. من خودم با سرعت یک مگ دانلود میکنم بازهم آپلودبوی بدون خرید اکانت جوابگوه.
حالا دوستان از این بحث ها که بگذریم از این به بعد تو سایت هایی که دوستان معرفی کردن آپلود میکنم. البته فکر کنم مدیافایر از همش بهتره چون امروز که امتحانش کردم عالی بود و فایل حذف نمیشه. دوستی هم گفته پرشین گیگ خوبه اگه بهتر بود اونجا آپلود میکنم.

آفلاین abbasalim

• High Sr. Member
  • *
  • ارسال: 642
  • http://esfandune.ir/
    • اسفندونه
« پاسخ #22 : 21 تیر 1393، 11:39 ب‌ظ »
با عرض معذرت تند رفتم

« آخرین ویرایش: 23 تیر 1393، 02:50 ق‌ظ توسط abbasalim »

آفلاین majidch

• Jr. Member
  • *
« پاسخ #23 : 22 تیر 1393، 01:35 ق‌ظ »
آخه چه حرفایی میشنویم دیگه خیلی پرروییه بخوای اینجور حرف بزنی. اولا من بدون ثبت نام فایل ها رو آپلود کردم پس هیچ پولی واسه من نداره. دوما اگه میخواستم کسب درآمد کنم نمیومدم اینجا آپلود کنم. من قوانین کسب درآمد آپلودبوی الان خوندم به ازای هر هزار تا دانلود 5 دلار میده به نظزتون من بیکارم بشینم منتظر چندرغاز بشم. اگه بخوام کسب درآمد اینترنتی داشته باشم میرم یه سایت قشنگ میزنم لازم نیست بیام اینجا با شما سروکله بزنم. خدا بخواد سال بعد فوق لیسانس مکانیک میگیرم شرکت نفت استخدام میشم نیازی به این درآمدها هم ندارم. حالم به هم خورد از لینوکس و آموزش و این فروم. خواستم آموزش چند تا بازی دیگه هم بزارم ولی کلا پشیمان شدم.

آفلاین بخند

• Full Member
  • *
  • ارسال: 248
    • iran.ir
« پاسخ #24 : 22 تیر 1393، 01:39 ق‌ظ »
آخه چه حرفایی میشنویم دیگه خیلی پرروییه بخوای اینجور حرف بزنی. اولا من بدون ثبت نام فایل ها رو آپلود کردم پس هیچ پولی واسه من نداره. دوما اگه میخواستم کسب درآمد کنم نمیومدم اینجا آپلود کنم. من قوانین کسب درآمد آپلودبوی الان خوندم به ازای هر هزار تا دانلود 5 دلار میده به نظزتون من بیکارم بشینم منتظر چندرغاز بشم. اگه بخوام کسب درآمد اینترنتی داشته باشم میرم یه سایت قشنگ میزنم لازم نیست بیام اینجا با شما سروکله بزنم. خدا بخواد سال بعد فوق لیسانس مکانیک میگیرم شرکت نفت استخدام میشم نیازی به این درآمدها هم ندارم. حالم به هم خورد از لینوکس و آموزش و این فروم. خواستم آموزش چند تا بازی دیگه هم بزارم ولی کلا پشیمان شدم.

اموزش نصب اسکایریم رو میشه بزارین ؟

آفلاین ارباب!

• Sr. Member
  • *
  • ارسال: 448
« پاسخ #25 : 22 تیر 1393، 01:59 ق‌ظ »
آخ آخ... من عاشق Skyrim ام!!!
ضمنا دوستان یه مقدار با هم بهتر صحبت کنید که بر نخوره... واقعا بی انصافیه یکی داره زحمت می کشه آدم نا امیدش کنه...
اگر هم پیشنهادی دارید... عیبی نداره... می تونید بدون حاشیه از هم بخواید که لطفا فلان جا Upload کن دوست عزیز...
Void Linux + XFCE

آفلاین majidch

• Jr. Member
  • *
« پاسخ #26 : 22 تیر 1393، 02:41 ق‌ظ »
دوستان من مدیافایر و پرشین گیگ رو نگاه کردم که ثبت نام میخواست و منم حوصله ثبت نام ندارم. آموزش اسکایریم هم برای دوستان گذاشتم ولی خودم امتحانش نکردم اگه مشکل داشت بگید تا بهترشو پیدا کنم.
http://uploadboy.com/8bycmcknjao7.html

آفلاین ح.م

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1274
  • دین بدون خرد مانند خرد بدون دین بی معناست
« پاسخ #27 : 22 تیر 1393، 10:17 ق‌ظ »
عذر می خوام آیا به جای استفاده از playonlinux بهتر نیست از خود wine استفاده کنیم ، راهنمایی های سایت اصلی به نظر خیلی خوب است.
https://appdb.winehq.org/objectManager.php?sClass=application&iId=2599
عاقبت انحصار شکست و سرانجام کمونیسم گنویی دیکتاتوریست !
الگوی متن باز از هر جهت بر الگوی نرم افزار آزاد رجحان دارد
وَسَيَعْلَمُ الَّذِينَ ظَلَمُوا أَيَّ مُنْقَلَبٍ يَنْقَلِبُونَ

آفلاین majidch

• Jr. Member
  • *
« پاسخ #28 : 22 تیر 1393، 12:26 ب‌ظ »
دوست عزیز تا اونجایی که من امتحان کردم playonlinux از خود wine بهتره چون خیلی از کارها رو انجام داده و روند نصب راحت شده. در کل دوستان تا چیزی رو امتحان نکردین نظر ندید و وقتی امتحان کردین با زبان فارسی برای بقیه توضیح بدین. آخه کی میره یه سایت انگلیسی رو ترجمه کنه که معلوم نیست آخرش جواب بگیره یا نه. در ضمن من ویدیوی آموزشی گذاشتم که یه مبتدی هم میتونه نگاش کنه و مراحل نصب رو انجام بده.

آفلاین ح.م

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1274
  • دین بدون خرد مانند خرد بدون دین بی معناست
« پاسخ #29 : 22 تیر 1393، 04:38 ب‌ظ »
دوست عزیز تا اونجایی که من امتحان کردم playonlinux از خود wine بهتره چون خیلی از کارها رو انجام داده و روند نصب راحت شده. در کل دوستان تا چیزی رو امتحان نکردین نظر ندید و وقتی امتحان کردین با زبان فارسی برای بقیه توضیح بدین. آخه کی میره یه سایت انگلیسی رو ترجمه کنه که معلوم نیست آخرش جواب بگیره یا نه. در ضمن من ویدیوی آموزشی گذاشتم که یه مبتدی هم میتونه نگاش کنه و مراحل نصب رو انجام بده.

چرا می زنی ؟!‌ دستت درد نکنه اگر بتونید یه آموزش جامع واسه نصب کارت گرافیک تحت لینوکس بگذارید خیلی خوبه به نظرم خیلی ها در گیرن  ;)
عاقبت انحصار شکست و سرانجام کمونیسم گنویی دیکتاتوریست !
الگوی متن باز از هر جهت بر الگوی نرم افزار آزاد رجحان دارد
وَسَيَعْلَمُ الَّذِينَ ظَلَمُوا أَيَّ مُنْقَلَبٍ يَنْقَلِبُونَ