انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نویسنده موضوع: سیستم انجمن  (دفعات بازدید: 13427 بار)

0 کاربر و 1 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین ali.abry

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1224
پاسخ : سیستم انجمن
« پاسخ #15 : 09 شهریور 1393، 04:37 ب‌ظ »
الان فروم واقعا مشکل خاصی داره که با smf نمیشه حلش کرد و باید فروم ساز عوض بشه ؟
چیزی که درست کار میکنه رو چرا تغییرش بدن

آفلاین elyas74

• Sr. Member
  • *
  • ارسال: 274
« پاسخ #16 : 09 شهریور 1393، 05:09 ب‌ظ »
 - لااقل برای لینوکسی ها ظاهر مهم نیست، این سایت همین الان هم خیلی خوب هست ( فونتشُ خیلی دوست دارم ;D ) و تمام نیاز های کاربرانشُ تامین میکنه، اگه نه شما بفرمایید مشکلش چیه و چه نیازی هست که برآورده نمیشه؟

- جناب نظری عزیز، راه کارهای عملی بگید، تفاوت هست بین انتقاد و مغلطه.
 - این که فرمودید تشکر نداره به نظر من یکی از نقاط قوت سایته، فکر میکنم اصل کار این انجمن انتقال اطلاعات افراد بین همدیگه است، نه این که یک سیستم امتیاز دهی و رقابت برای پست گذاشتن باشه و این هدف با سادگی سایت محقق میشه.
« آخرین ویرایش: 09 شهریور 1393، 05:21 ب‌ظ توسط elyas74 »
ubuntu16.04/unity/JavaScript

آفلاین AliHosseini997

• Jr. Member
  • *
  • ارسال: 44
    • http://blog.alih.org/
« پاسخ #17 : 09 شهریور 1393، 05:56 ب‌ظ »
سلام
یعین شما واقعا smf رو چیز خیلی خوبی میدونید؟! :o
البته با اون پست آخر قانع شدم ولی برام این سواله واقعا smf با این هیچی نداریش چجوری خوشتون میاد ازش؟
ادیتورش که اصلا ارزش حرف هم نداره
یه سیستم تشکر نداره
ارسال سریع نداره
و خیلی از امکانات پیشفرض رو نداره...
چجوریه اینجا؟ اینجا آدماش همه متفاوت هستند :)

از بی پایه ترین کلمات در دنیا ، بهترین ، کامل ترین ، بد ترین و ... هستند و اساسا هر چیزی بسته به شرایط و اهداف میتونه از بدترین به بهترین تغییر صفت بده :)
این رو من و احتمالا شما میدونیم که : قطعا انتخاب SMF شانسی و اتفاقی و از روی اطلاعات کم یا نشناختن بقیه اسکریپت ها نبوده و دلیل پایبندی به این انتخاب هم این ها نیست .
همه چیز یک اسکریپت "ادیتور" یا "پاسخ سریع" یا "دکمه تشکر" و... این مواردی که شما میگید نیست  که اگه تو یه اسکریپت دیده نشه نباید کسی ازش خوشش بیاد :)
جامعه اوپن سورس به هر پروژه اوپن سورسی عشق می ورزه و میدونه دلیل اوپن سورس بودن چیه ! SMF یک پروژه متن باز هست و از طرفی هم رایگان یعنی شما میتونید خیلی راحت همه چیشو تغییر بدید و تبدیلش کنید به بهترین چیزی که در نظر شماست این یعنی قدرت :)
از نظر من فلسفه و اهداف ایجاد انجمن ساز هایی مشابه SMF و PHPMYBB خیلی خیلی به اهداف و فلسفه گنو / لینوکس و به تبع اوبونتو نزدیکتر هست تا ویبولتین و زنفورو و این هم میتونه از دلایل انتخاب این انجمن ساز باشه
پس اگه من فکر میکنم سیستم امتیاز دهی این اسکریپت ضعیف هست و چه بهتر میشد به ازای قدمت نام کاربری کاربران امتیاز بگیرن یا به ازای بازدید ها از پست هاشون و ... کافیه دست به کار بشم و خیلی ساده به هدفم برسم این خیلی بهتر از ناقص دونستن سیستم هست :)
« آخرین ویرایش: 09 شهریور 1393، 06:05 ب‌ظ توسط AliHosseini997 »

آفلاین jackshepherd

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1522
« پاسخ #18 : 09 شهریور 1393، 07:12 ب‌ظ »
- لااقل برای لینوکسی ها ظاهر مهم نیست، این سایت همین الان هم خیلی خوب هست ( فونتشُ خیلی دوست دارم ;D ) و تمام نیاز های کاربرانشُ تامین میکنه، اگه نه شما بفرمایید مشکلش چیه و چه نیازی هست که برآورده نمیشه؟

- این که فرمودید تشکر نداره به نظر من یکی از نقاط قوت سایته، فکر میکنم اصل کار این انجمن انتقال اطلاعات افراد بین همدیگه است، نه این که یک سیستم امتیاز دهی و رقابت برای پست گذاشتن باشه و این هدف با سادگی سایت محقق میشه.

موافقم.

به نظر من نقطه قوت SMF پیش نمایش هستش.تو فروم های دیگه من این حالت رو ندیدم.خوب من باید قبل ارسال چک کنم که غلط املایی نداشته باشه.
فکر نمی کنم گزینه ارسال سریع ویژگی منحصر فردی باشه.(من تفاوت زمانی بین حالت ارسال و ارسال سریع ندیدم.)
انسانیت نسبت به دیگر انسان ها

آفلاین Lizard.tiny

• Jr. Member
  • *
  • ارسال: 54
« پاسخ #19 : 09 شهریور 1393، 07:54 ب‌ظ »

موافقم.

به نظر من نقطه قوت SMF پیش نمایش هستش.تو فروم های دیگه من این حالت رو ندیدم.خوب من باید قبل ارسال چک کنم که غلط املایی نداشته باشه.
فکر نمی کنم گزینه ارسال سریع ویژگی منحصر فردی باشه.(من تفاوت زمانی بین حالت ارسال و ارسال سریع ندیدم.)

پیش نمایش همه دارن

ارسال سریع انجا داره دیگه پایین صفحه همه فروم ها دارن

آفلاین Ma3X

• عضو کاربران ایرانی اوبونتو
  • *
  • ارسال: 877
  • It is Matrix
    • ماتریکس. آی آر
« پاسخ #20 : 09 شهریور 1393، 08:00 ب‌ظ »
در مورد اون اتفاقی که برای دانیال افتاد:
متنی که توی قسمت «پاسخ سریع» می‌نویسید، تا وقتی ارسال نشده، ذخیره می‌مونه (البته من فقط توی فایرفاکس امتحان کردم).

آفلاین milad.fashi

• Hero Member
  • *
  • ارسال: 845
  • میلاد فشی
« پاسخ #21 : 10 شهریور 1393، 10:20 ق‌ظ »
به نظر من این انجمن خیلی خوبه و این ویژگی های اونو دوست دارم :
مشاهده موضوع‌های ارسال شده پس از آخرین ورود شما
مشاهده پاسخ‌های جدید به ارسال‌های شما
و اینکه همیشه من رو به خاطر میسپاره!

ولی نمیدونم وقتی که امکاناتی برای تشکر نداره سیستم امتیازبندی این سایت چه طوریه!؟ و فلسفه اینکه تشکر نداره چیه!؟
کیفیت زندگی شما را دو چیز تعیین می کند: کتابهایی که می‌خوانید و انسانهایی که ملاقات می‌کنید. (مک لوهان)
To love GNU/Linux, you don't need to hate Microsoft

آفلاین سالار مقدم

• عضو کاربران ایرانی اوبونتو
  • *
  • ارسال: 2074
  • هر چقدر بدونی بازم کمه.
    • سالار مقدم
« پاسخ #22 : 10 شهریور 1393، 10:59 ق‌ظ »
سری که درد نمی کنه دستمال نمیبندن ...

آفلاین Asghar0077

• Jr. Member
  • *
  • ارسال: 73
« پاسخ #23 : 10 شهریور 1393، 02:30 ب‌ظ »
لزومی نداره برید سراغ نرم افزارهای تجاری مثل vBulletin یا زنفورو. کافیه به یکی از مشتقات SMF کوچ کنید یا تغییراتی که لازم هست رو درش بوجود بیارید.
البته میتونید به MyBB یا phpBB یا هر چیز دیگر مراجعه کنید. مثلا IPBoard هم هست (از آزاد بودنش اطلاعی ندارم).

آفلاین دانیال بهزادی

• ناظر انجمن
  • *
  • ارسال: 19692
  • Urahara Kiesuke
    • وبلاگ
« پاسخ #24 : 10 شهریور 1393، 06:33 ب‌ظ »
لزومی نداره برید سراغ نرم افزارهای تجاری مثل vBulletin یا زنفورو. کافیه به یکی از مشتقات SMF کوچ کنید یا تغییراتی که لازم هست رو درش بوجود بیارید.
البته میتونید به MyBB یا phpBB یا هر چیز دیگر مراجعه کنید. مثلا IPBoard هم هست (از آزاد بودنش اطلاعی ندارم).

پرسش اساسی اینه که چرا؟
اگه این ارسال بهت کمک کرد، دنبال دکمهٔ تشکر نگرد. به جاش تو هم به جامعهٔ آزادت کمک کن

آفلاین QSBuntu

• High Sr. Member
  • *
  • ارسال: 613
« پاسخ #25 : 11 شهریور 1393، 02:40 ب‌ظ »
کسی میدونه چرا بقیه ی انجمن های فارسی این قابلیت رو ندارند که وقتی یه مطلب جدید اضاف میشه ایمیل بزنن و معمولا گزینه هاشون ارسال روزانه و ارسال هفتگیه؟؟؟ (تا اونجایی که من دیدم بیشتر انجمن هایی که مای بی بی ساخته شدند اینطوریند!)
بخاطر سروره یا ضعف فریمورکشونه؟؟
زندگی خواهم کرد... خواهم زیست ... و میجنگم حتی اگر........................

آفلاین AliHosseini997

• Jr. Member
  • *
« پاسخ #26 : 12 شهریور 1393، 05:08 ب‌ظ »
کسی میدونه چرا بقیه ی انجمن های فارسی این قابلیت رو ندارند که وقتی یه مطلب جدید اضاف میشه ایمیل بزنن و معمولا گزینه هاشون ارسال روزانه و ارسال هفتگیه؟؟؟ (تا اونجایی که من دیدم بیشتر انجمن هایی که مای بی بی ساخته شدند اینطوریند!)
بخاطر سروره یا ضعف فریمورکشونه؟؟
ارسال ایمیل بعد از مطلب جدید کار سختی نیست اما هزینه بر هست چون معمولا اسپم میشه و ...

آفلاین QSBuntu

• High Sr. Member
  • *
  • ارسال: 613
« پاسخ #27 : 12 شهریور 1393، 06:44 ب‌ظ »
ارسال ایمیل بعد از مطلب جدید کار سختی نیست اما هزینه بر هست چون معمولا اسپم میشه و ...
منظور از هزینه؟؟
زندگی خواهم کرد... خواهم زیست ... و میجنگم حتی اگر........................

آفلاین احسان☺

• Full Member
  • *
  • ارسال: 220
« پاسخ #28 : 12 شهریور 1393، 07:27 ب‌ظ »
منظور از هزینه؟؟
فکر کنم منظورشون اینه که:
در حالت عادی اینطور ایمیل ها(ایمیل انبوه مثلا و...) از طرف جاهایی مثل گوگل، یاهو ... فرستاده میشه توی صندوق اسپم.حالا برای این که اسپم نشه، میشه یه پولی به گوگل داد(معمولا با واسطه).
البته تنظیمات درست میل سرور هم تا حد زیادی تاثیر داره.

آفلاین AliHosseini997

• Jr. Member
  • *
« پاسخ #29 : 13 شهریور 1393، 01:06 ق‌ظ »
منظور از هزینه؟؟
احسان عزیز توضیح دادند اما اضافه کنم ، در بیشتر مواقع این جور قرار داد ها با ایران به مشکل میخوره و باید کار دیگه ای انجام بشه که یکی از اونا ارسال از چندین آی پی و لوکیشن مختلف هست که این هم خودش هزینه بر میشه .