انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نویسنده موضوع: توی اوبونتو با چی میتونم ویدیو با کدک hevc/h265 رو ببینم ؟ (حل شد)  (دفعات بازدید: 10718 بار)

0 کاربر و 1 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین رسول سعیدنژاد

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 3502
  • علی (ع): زَكَاةُ الْعِلْمِ نَشْرُه
نقل‌قول
خوب آخه 400 مگ برای 10 دقیقه ست
اما فیلم 720p حدود 2 ساعت هست با حجم 800 مگ !

میدونم.
منظورم اینه که بیت ریت 4 میلیون یعنی دو برابر بیت ریت یه فیلم فول اچ دی و 4 برابر یه فیلم اچ دی
واسه همین، این سینتل 400 مگی هم از سر یه مانیتور فول اچ دی زیاده  ;D واسه همین کیفیتش در مقایسه با سینتل 4 گیگی روی اون مانیتور اصلا تفاوتی نمی کنه (چه از نظر فنی چه از نظر چشم انسان)
زمانی این دو فیلم سینتل تفاوت رو آشکار می کنن که ما اینارو روی پنل های فورکی پخش کنیم. در غیر اینصورت تفاوتی نداره برامون  ;)
نرم افزار، یک ابزاره. برای رسیدن به هدف ازش استفاده کنید. نرم افزار هدف شما نیست :) - آزادی، بزرگ‌ترین دروغ بشریت

آفلاین Masoud92m

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1347
نقل‌قول
خوب آخه 400 مگ برای 10 دقیقه ست
اما فیلم 720p حدود 2 ساعت هست با حجم 800 مگ !

میدونم.
منظورم اینه که بیت ریت 4 میلیون یعنی دو برابر بیت ریت یه فیلم فول اچ دی و 4 برابر یه فیلم اچ دی
واسه همین، این سینتل 400 مگی هم از سر یه مانیتور فول اچ دی زیاده  ;D واسه همین کیفیتش در مقایسه با سینتل 4 گیگی روی اون مانیتور اصلا تفاوتی نمی کنه (چه از نظر فنی چه از نظر چشم انسان)
زمانی این دو فیلم سینتل تفاوت رو آشکار می کنن که ما اینارو روی پنل های فورکی پخش کنیم. در غیر اینصورت تفاوتی نداره برامون  ;)

آره، دقیقا !
منتظر نباش که مرگ تو کی میاد / آزاد باش مثل من مثل خیلی ها
حتی اگه کسی سمت تو نمیاد / آزاد باش مثل من مثل خیلی ها
حتی اگه میبینی که کسی حرفتو نمیخواد / آزاد باش مثل من مثل خیلی ها
مثل من مثل خیلی ها ..... آزاد باش مثل من مثل خیلی ها

آفلاین morijordan

• Jr. Member
  • *
  • ارسال: 63
سلام من تو vlc پلاگینشو نصب کردم وقتی فیلم x265 میزنم برنامه بسته میشه!پلاگین رو پاک میکنم تصویر قط میشه فقط صدا میاد از وی ال سی.حتی به نسخه ی ۲.۲.۱ هم اپدیت کردم بازم همون اشو همون کاسه.در صورتیکه قبلا تو لوبونتو این مشکل رو نداشتم ولی حالا تو اوبونتو دارم.چی کارش کنم؟

آفلاین khorsand14

• Full Member
  • *
  • ارسال: 104
  • WE ARE UNITED, WE'LL NEVER DIE
من الان تو مینت کدک رو نصب کردم تونستم ۲ تا از قایل های دمو که تو سایت گذاشترو ببینم با vlc

sudo apt-add-repository ppa:strukturag/libde265
sudo apt-get update
sudo apt-get install vlc-plugin-libde265

« آخرین ویرایش: 15 تیر 1394، 12:32 ب‌ظ توسط khorsand14 »

آفلاین Риал Краесис

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1178
  • !!! I FIGHT FOR THE USERS
سلام من تو vlc پلاگینشو نصب کردم وقتی فیلم x265 میزنم برنامه بسته میشه!پلاگین رو پاک میکنم تصویر قط میشه فقط صدا میاد از وی ال سی.حتی به نسخه ی ۲.۲.۱ هم اپدیت کردم بازم همون اشو همون کاسه.در صورتیکه قبلا تو لوبونتو این مشکل رو نداشتم ولی حالا تو اوبونتو دارم.چی کارش کنم؟
اقا نگاه کردم من پلاگین ها رودارم اما خودم نصب نکردم احتمالا خودش همراه خودش داره.(فکرکردم ندارم :-) )
شما یک بار وی ای سی رو پیوریج کن بعد دوباره نصب کن.
« آخرین ویرایش: 15 تیر 1394، 03:44 ب‌ظ توسط Риал Краесис »

If you do not like Arch use Gentoo and just shut up
 and If you do not like Gentoo use Arch and shut up
finaly If you do not like either use Ubuntu and shut the f*** up